Kostki reklamowe Yoga Cube

Składane, przenośne kostki reklamowe

Wydarzenia branżowe pełnią niezwykle ważną rolę marketingową. To na nich pojawiają się Twoi potencjalni klienci oraz współpracownicy. Co zrobić, aby zainteresować ich swoją marką? Odpowiedź jest prosta – zaprezentuj się za pomocą kostek eventowych!

Yoga Isomteric2

Ponadczasowy produkt reklamowy

Tego innowacyjnego środka promocji nie sposób nie docenić. Możesz zaprezentować na nich logo swojej firmy bądź inną grafikę z nią związaną. Kostki to uniwersalny środek reklamy, który nigdy się nie zdezaktualizuje. Tak długo jak istnieć będą eventy branżowe i tak długo jak ludzie będą potrzebować miejsca do siedzenia, tak długo możesz wykorzystywać kostki reklamowe.

Kostki reklamowe Yoga Cube

Kostki Yoga Cube występują jako alternatywa dla kostki piankowej. To efektowne,  praktyczne – funkcjonalne i poręczne – produkty eventowe, które śmiało zastępują standardowe kostki. Pewnie zapytasz, co w nich takiego niezwykłego?

Nazwa Yoga Cube nawiązuje do sztuki indyjskiej medytacji, a głównie do ciała potrafiącego “składać” się w różne pozycje. Tak jak ludzkie ciało podczas ćwiczeń, kostkę Yoga Cube można składać – jest to jej największa zaleta. W porównaniu do standardowej kostki zajmuje (po złożeniu) tylko jedną czwartą miejsca, co pozwala zabrać ze sobą 5x więcej rzeczy.

Yoga Cube Virst

Zaproś swoich klientów i spraw, aby poczuli się jak u siebie w domu.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Kostki reklamowe Yoga Cube – zaskocz innych innowacyjnością!

Zastanawiasz się, jak można wykorzystać kostki z nadrukiem firmowym? Możliwości jest tak wiele, że ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Sześciany reklamowe mogą posłużyć przede wszystkim jako pufy, krzesła, schowki lub w dowolny inny sposób, który zdołasz wymyślić. Możesz układać kostki, formując różne kształty, możesz umieścić każdą kostkę w innym miejscu, tworząc swoiste puzzle. Kostki idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju targach, wystawach, konferencjach czy innych branżowych eventach.

Daj się zauważyć i wybierz kostki handlowe z nadrukiem!

Ich wielofunkcyjność nie jest jednak ich największą zaletą. Jest nią ich reklamowy potencjał. Kostki eventowe z nadrukiem to nie tylko wygodne siedzisko, ale także innowacyjny środek reklamy. Twoi potencjalni klienci, korzystając z kostek, na pewno zapamiętają Twoją markę. Ich ciekawy kształt w połączeniu z wyróżniającym się nadrukiem nie może pozostać niezauważony. Oczywistym jest, że klienci doceniają oryginalność, a jej uosobieniem są kostki reklamowe Yoga Cube.

Rozkładanie kostki Yoga Cube
Nowa Yoga Cube V2

Yoga Cube V2

Aktualnie w standardzie proponujemy Yogę Cube V2. Jej powstaniu przyświecały dwa cele: ograniczenie kosztów oraz jeszcze bardziej praktyczne użytkowanie. Nowa Yoga ma całkowicie zdejmowane poszycie – także z siedziska. Dzięki temu możesz samodzielnie zmieniać grafikę na kostce. Co więcej, produkt stał się jeszcze łatwiejszy w czyszczeniu. A to wszystko dzięki rzepom!

Nowa Yoga Cube V2

Specyfikacja

Wymiary Produktow Yoga Cube Singe

Kostki reklamowe

Kostka reklamowa Yoga Cube z nadrukiem sprawdzi się w każdym wnętrzu, posłuży jako wygodne i proste siedzisko na eventach, targach branżowych. Wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Wymiary transportowe
40 x 40 x 7cm
50 x 50 x 7cm

Waga
3,3 kg – 40
5,9 kg – 50

Wymiary Produktow Yoga Cube Singe
Wymiary Produktow Yoga Cube Double

Prostopadłościany reklamowe

Idealnie sprawdzą się jako podstawy pod telewizor lub siedzisko sklepowe.

Wymiary transportowe
80 x 40 x 7cm
100 x 50 x 7cm

Waga
6,4 kg – 80
10,8 kg – 100

Wymiary Produktow Yoga Cube Double

Ważne informacje

Konstrukcja z pianki poliuretanowej i drewna

Nadruk sublimacyjny lub lateksowy

Tkanina poliestrowa lub eko-skóra

Przedstaw nam swój pomysł, abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie

Urzeczywistnij swoją wizję!

Targi reklamowe tylko z kostkami Yoga Cube

Gwarancją najwyższej jakości kostek firmowych z logo są materiały, z których zostały wykonane. Do ich produkcji użyto tkaniny poliestrowej bądź eko-skóry. Z kolei stelaż został wykonany z drewna i pianki poliuretanowej. Do przygotowania kolorowego nadruku używamy natomiast techniki druku sublimacyjnego lub lateksowego. Kostki są dostępne w kilku rozmiarach, aby jak najlepiej urzeczywistniały Twoją wizję. Kostki są lekkie, dzięki czemu możesz je łatwo przenosić. Co więcej, po złożeniu nie zajmują one dużo miejsca, co ułatwia ich transport.

Kostka Yoga Cube Stolik I Hocker

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Zobacz, co jeszcze oferujemy:

Zarządzaj plikami cookies