×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Kostki
Yoga Cube

Wydarzenia branżowe pełnią niezwykle ważną rolę marketingową. To na nich pojawiają się nasi potencjalni klienci oraz współpracownicy. Co zrobić, aby zainteresować ich swoją marką? Odpowiedź jest prosta – zaprezentuj się za pomocą kostek eventowych!

Producent kostek reklamowych, któremu możesz zaufać

Tego innowacyjnego środka promocji nie sposób nie docenić. Możesz zaprezentować na nich logo swojej firmy bądź inną grafikę z nią związaną. Kostki to uniwersalny środek reklamy, który nigdy się nie zdezaktualizuje. Tak długo jak istnieć będą eventy branżowe i tak długo jak ludzie będą potrzebować miejsca do siedzenia, tak długo możesz wykorzystywać kostki reklamowe.

Kokstki reklamowe Yoga Cube
Kostki reklamowe Yoga Cube

Kostki Yoga Cube występują jako alternatywa kostki piankowej. Praktyczne i niezwykle funkcjonalne przy tym bardzo poręczne produkty eventowe zastępujące standardowe kostki. Pewnie zapytasz co w nich takiego niezwykłego?

Nazwa Yoga Cube nawiązuje do sztuki indyjskiej medytacji a głównie do ciała potrafiącego "składać" się w różne pozycje ale to tylko nazwa... tak jak ludzkie ciało podczas ćwiczeń, kostkę Yoga Cube można składać - jest to jej największa zaleta. W porównaniu do standardowej kostki zajmuje tylko jedną czwartą miejsca, co pozwala zabrać ze sobą 5x więcej rzeczy.

Zaproś swoich klientów i spraw aby poczuli się jak u siebie w domu.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Kostki reklamowe yoga cube
Kostki reklamowe Yoga Cube – zaskocz innych innowacyjnością!

Zastanawiasz się, jak można wykorzystać kostki z nadrukiem firmowym? Możliwości jest tak wiele, że ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Sześciany reklamowe mogą posłużyć przede wszystkim jako pufy, krzesła, schowki lub w dowolny inny sposób, który zdołasz wymyślić. Możesz układać kostki formując różne kształty, możesz umieścić każdą kostkę w innym miejscu tworząc swoiste puzzle. Kostki idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju targach, wystawach, konferencjach czy innych branżowych eventach.

Daj się zauważyć i wybierz kostki handlowe z nadrukiem!

Ich wielofunkcyjność nie jest jednak ich największą zaletą. Jest nią ich reklamowy potencjał. Kostki eventowe z nadrukiem to nie tylko wygodne siedzisko, ale także innowacyjny środek reklamy. Twoi potencjalni klienci korzystając z kostek, na pewno zapamiętają Twoją markę. Ich ciekawy kształt w połączeniu z wyróżniającym się nadrukiem nie może pozostać niezauważony. Oczywistym jest, że klienci doceniają oryginalność, a jej uosobieniem są kostki reklamowe Yoga Cube.

Wymiary kostki Yoga Cube
Kostki reklamowe

Kostka reklamowa Yoga Cube z nadrukiem sprawdzi się w każdym wnętrzu domu, posłuży jako szybkie siedzisko na eventach, targach branżowych, wszystko zależy od naszej kreatywności.

WYMIARY TRANSPORTOWE
40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

WAGA
2 kg - 40
2,5 kg - 50

Wymiary prostokąt reklamowy Yoga Cube
Prostokąty reklamowe

Idealnie sprawdzą się jako podstawy pod telewizor lub siedzisko sklepowe.

WYMIARY TRANSPORTOWE
40 x 40 x 80cm
50 x 50 x 100cm

WAGA
4 kg - 40
5 kg - 50

Ważne informacje

Konstrukcja z pianki poliuretanowej i drewna

Nadruk sublimacja lub lateksowy

Tkanina poliestrowa lub eko-skóra

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie

Urzeczywistnij swoją wizję!

kostki reklamowe z nadrukiem
Targi reklamowe tylko z kostkami Yoga Cube

Gwarancją najwyższej jakości kostek firmowych z logo są materiały, z których zostały wykonane. Do ich produkcji użyto tkaniny poliestrowej bądź eko-skóry. Drewna oraz pianki poliuretanowej użyto do skonstruowania ich stelażu. Nadruk wykonywany jest techniką druku sublimacyjnego oraz lateksowego. Są dostępne w dwóch rozmiarach, aby jak najlepiej urzeczywistniały Twoją wizję. Kostki są bardzo lekkie, dzięki czemu możesz je łatwo przenosić. Nie zajmują one dużo miejsca, co ułatwia ich transport.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne