Reklama pneumatyczna Katowice

Czym jest reklama pneumatyczna?

Reklamę pneumatyczną zalicza się do wielkogabarytowej reklamy zewnętrznej. Jest to rodzaj reklamy dmuchanej będącej obecnie najpopularniejszym narzędziem promocji wykorzystywanym podczas różnego rodzaju eventów. Wpływa na to przede wszystkim bardzo szybki jej montaż. Można ją łatwo przetransportować, po złożeniu do niewielkich gabarytów. Jest lekka i efektowna, wystawiana na krótki czas. Z tych powodów najczęściej korzystają z niej klienci, którym zależy na szybkim montażu reklamy na czas danej imprezy plenerowej, która nie trwa zbyt długo oraz łatwym jej sprzątnięciu po zakończonym evencie.

Nasza oferta

W swojej ofercie mamy kilka rodzajów reklamy pneumatycznej. Jednym z najbardziej nietypowych form tej reklamy są balony reklamowe. Używane są jako narzędzia skutecznej reklamy na różnych targach, imprezach, festiwalach. Są skutecznym nośnikiem informacji o firmie zwracającym uwagę uczestników imprezy. Mają różne rozmiary i mogą być przymocowane do podłoża za pomocą specjalnych lin albo nieco wzbijać się w powietrze. Dzięki dużej powierzchni można na nich umieścić dużą, wyraźną reklamę. Po złożeniu balon zajmuje mało miejsca. Bez problemu można go schować w bagażniku samochodu i przewieźć lub przechować do następnego sezonu.

Oferujemy również namioty pneumatyczne. Są to narzędzia reklamy outdoorowej nadające się do wykorzystania na zewnątrz, w terenie na świeżym powietrzu, ale również w dużych pomieszczeniach. Są doskonałym rozwiązaniem wykorzystywanym podczas różnego rodzaju wydarzeniach, jako sposób na wydzielenie swojego stoiska. Podobnie jak w przypadku balonów, namioty można szybko zmontować, a później złożyć. Ze względu na lekką konstrukcję można je również łatwo przewieźć z miejsca na miejsce. Na dużej powierzchni namiotu wykonujemy dowolny nadruk metodą cyfrową, utrzymany w żywych i trwałych kolorach. Namioty pozwalają wzbogacić reklamę firmy niewielkimi kosztami.

Chętnie wykorzystywanym narzędziem reklamy pneumatycznej są również słupy reklamowe. Podobnie jak balony czy namioty wykorzystywane są podczas różnych imprez sportowych, kulturalnych, targów i innych eventów. Stanowią nieszablonowy sposób na przekazanie przekazu marki klientom. Mogą ciekawie urozmaicić prowadzoną kampanię reklamową. Są szybkie w montażu. Mają dużą powierzchnię nadruku. Mogą też przybierać różne kształty i kolory, a także być montowane nawet na trudnym terenie. W transporcie czy przechowywaniu nie stanowią żadnego problemu.

Bramy pneumatyczne są tanie w zakupie, skuteczne w przekazie reklamy, mają duże rozmiary, ale łatwo je zdemontować i schować. Wszystko to sprawia, że to narzędzie promocji staje się coraz popularniejsze. Ze względu na swe duże gabaryty bramy dmuchane są bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy, ponieważ pozwalają jej wyróżnić się na różnego rodzaju imprezach. Sprawiają, że klienci zauważą daną firmę, a tym samym zwiększają szansę na to, że uczestnicy eventu zainteresują się ofertą.

W asortymencie mamy również dmuchane stoliki, trybunki, hokery, fotele, sofy czy kostki reklamowe. Cały czas staramy się również wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i poszerzać swoją ofertę. Nieprzerwanie dbamy również o jakość naszych produktów. Stosujemy tylko sprawdzone technologie produkcji i materiały sprowadzane tylko do zaufanych producentów. Dzięki takiej taktyce działania zyskaliśmy spore grono stałych klientów, nie tylko z terenu Katowic, i przybywa ich coraz więcej.