Reklama pneumatyczna – Bydgoszcz

Czym jest reklama pneumatyczna?

Reklama pneumatyczna, często stosowana podczas różnych targów czy eventów organizowanych na terenie Bydgoszczy, to promowanie firmy poprzez nadrukowywanie różnych treści i grafik na gadżety dmuchane, np. balony, namioty, bramy, słupy, stoliki, pufy, sofy itp. Klienci bardzo chętnie posługują się tego rodzaju promocją, ponieważ jest nieszablonowa, zauważalna i wyrazista, a gadżety łatwo jest zamontować i później złożyć, przewieźć w inne miejsce lub zmagazynować. Dzięki temu taką reklamę outdoorową można wykorzystać na evencie, który odbywa się na świeżym powietrzu i nie trwa zbyt długo.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy kilka narzędzi reklamy pneumatycznej, m.in. w formie: balonów, namiotów, bram, sof, stolików, kostek. Balony reklamowe są często i chętnie zamawiane przez klientów, ponieważ przywodzą na myśl miłe wspomnienia z dzieciństwa. Oferowane przez nas balony są jednak o wiele większe, barwniejsze i estetyczniejsze. Są przede wszystkim skutecznym narzędziem reklamy zewnętrznej wykorzystywanym na różnego rodzaju targach. Zwracają uwagę klientów i pozwalają wyróżnić się spośród innych uczestników danego eventu. Balony mają różne rozmiary. Mogą być też przyczepione do podłoża za pomocą lin lub nieco unosić się w powietrzu, aby były jeszcze lepiej widoczne z daleka. Ważne, że po złożeniu, które w tym przypadku nie jest skomplikowaną czynnością, zajmują niewiele miejsca i są lekkie. Można je więc bez problemu przechować do następnego sezonu.

Zachęcamy także do skorzystania z oferowanych przez nas namiotów pneumatycznych. To, podobnie jak balony, narzędzia reklamy, które można wystawić na świeże powietrze, jak również rozłożyć wewnątrz, np. na hali targowej. Podczas różnego rodzaju targów służą do wydzielenia swojego stoiska, na którym można prowadzić rozmowę z klientem lub wręczyć mu inne gadżety reklamowe czy materiały informacyjne o marce. Namiot można też zagospodarować tak, aby klient chętniej go odwiedził, wstawiając do środka nasze dmuchańce reklamowe, np. sofę lub fotele. Namioty mają lekką, ale solidną konstrukcję. Łatwo można je złożyć i zamontować od nowa. Są lekkie, dzięki czemu można bez trudu przewieźć je w inne miejsce. Namioty to dobry sposób na poszerzenie możliwości promocji niewielkim kosztem.

Innym rodzajem oferowanej przez nas reklamy pneumatycznej są słupy reklamowe. Podobnie jak balony czy namioty, wykorzystywane są podczas różnego rodzaju imprez sportowych, kulturalnych, targów, pokazów mody i innych eventów. Są alternatywą dla ciężkich betonowych czy metalowych słupów. Słupy dmuchane można wystawić podczas krótko trwającej imprezy okolicznościowej. Następnie w prosty sposób je zwinąć i przechowywać do czasu kolejnego eventu. Słupy mają dużą powierzchnię nadruku. Wszelkie treści można na nich bardzo dobrze wyeksponować tak, aby były wyraźne dla klientów.

Na imprezach sportowych szczególnie dobrze sprawdzają się bramy reklamowe typu „Start” czy „Meta”. Są relatywnie tanie, proste w montażu i demontażu. Łatwo można je przewieźć w inne miejsce i magazynować, ponieważ po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Pozwalają wyróżnić się na tle innych firm, ponieważ mają dużą powierzchnię nadruku. Dzięki temu mogą skutecznie sprawić, że klient zauważy naszą ofertę i się nią zainteresuje.

Nasza oferta jest bogata, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, staramy się ją nieustannie poszerzać. Dbamy również o jakość naszych produktów i zadowolenie naszych klientów, których systematycznie przybywa nam coraz więcej.