płotki reklamowe

Płotki reklamowe, podobnie jak parawany, powstały z myślą o odgrodzeniu terenu,
wyznaczeniu trasy, bądź oddzieleniu jednej strefy od kolejnej.

Czołowy​​ producent​​ płotków reklamowych

Płotek to przede wszystkim idealna powierzchnia do przygotowania przekazu reklamowego. Został on zaprojektowany tak, by przestrzeń na grafikę była jak największa! Tak duże pole zadruku pozwala w praktyce  na umieszczenie właściwie dowolnych komunikatów: logotypów, haseł lub nawet całych infografik.

Płotki reklamowe to efektywne rozwiązanie marketingowe, które potwierdza swoją skuteczność na wielu wydarzeniach sportowych czy kulturalnych. To niepozorny nośnik, ale dobrze wykorzystany z całą pewnością  zapadnie w pamięć potencjalnym klientom, a jednocześnie będzie służył Twojej marce przez lata.

Trwałe grafiki, wysoka jakość wykonania oraz szybka dostawa w rozsądnej cenie.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości technologii i naszemu doświadczeniu w produkcji dodatków eventowych, sprawimy, że wizerunek Twojej firmy będzie intrygował  oraz przyciągnie szersze grono odbiorców. Produkowane przez nas płotki reklamowe wyróżniają się na tle innych marek nie tylko unikalną stylizacją oraz grafikami,  ale przede wszystkim łatwością w rozkładaniu oraz niewielkimi rozmiarami transportowymi.

Płotki eventowe – bestseller w reklamie outdoorowej

Łatwe zarządzanie przestrzenią i skuteczna reklama zewnętrzna w jednym? Z wysokiej jakości płotkami reklamowymi to możliwe! Swoją funkcją przypominają parawan, lecz są od nich trwalsze i stabilniejsze. Dzięki temu sprawdzą się jako element wygradzający podczas wszelkiego rodzaju eventów na świeżym powietrzu – targów, wyścigów, maratonów. Płotki eventowe są lekkie i poręczne, co sprawia, że łatwością odgrodzisz wybrany teren, wyznaczysz trasę wyścigu lub oddzielisz dwa sektory na widowni, jednocześnie reklamując swoją markę w oryginalny i zapadający w pamięć sposób.

Każdy płotek eventowy to olbrzymia płaszczyzna, którą możesz zadrukować w dowolny, wybrany przez siebie sposób. W czasie wydarzeń sportowych lub kulturalnych ustaw płotki wystawowe w kolorze indentyfikacyjnym Twojej firmy i wyeksponuj swoje logo, a uczestnicy eventu na pewno Cię zapamiętają. Zapomnij o sztampowych, mało kreatywnych sposobach reklamy i postaw na metodę, która wyróżni Cię z tłumu innych reklamodawców!

Inventini – producent solidnych i estetycznych płotków reklamowych

Szukasz producenta płotków handlowych, który zadba o każdy detal Twojego zamówienia? Jesteś w dobrym miejscu! Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego podczas produkcji płotków eventowych wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały – odporną na rozdarcia tkaninę poliestrową oraz gwarantującą stabilność i wyjątkową wytrzymałość stal malowaną proszkowo. Wszystko to składa się na Twoje zadowolenie oraz możliwość długoletniego użytkowania.

płotki reklamowe, płotek reklamowy, płotek z nadrukiem, płotki eventowe, płotki targowe
Wykorzystujemy najlepsze materiały produkcyjne, ale dbamy także o doskonałej jakości druk. Wszystkie płotki reklamowe z nadrukiem wykonujemy za pomocą wysokogatunkowego, ekologicznego druku sublimacyjnego, który zapewnia Ci idealne odwzorowanie wybranych przez Ciebie kolorów oraz wyjątkową trwałość. Możesz zapomnieć o nieestetycznych przebarwieniach i blaknięciu na słońcu. Opieka grafika, dbałość o estetyczne wykończenie i idealny wydruk to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak szybko możemy wykonać Twoje zamówienie!

 

 

Zapytaj, na kiedy może być przygotowany Twój produkt

Producent płotków reklamowych​​

Jakkolwiek niepozorne się wydają, płotki eventowe rewolucjonizują rynek reklamy. Ten rodzaj gadżetu można spotkać na imprezach plenerowych, eventach miejskich oraz sportowych czy też na targach międzynarodowych.

Jest to niezwykle praktyczny sposób na odgrodzenie przestrzeni eventowych oraz różnego rodzaju stoisk. Oprócz tej podstawowej funkcji, bardzo istotnym walorem jest ich estetyka wizualna. W erze nowoczesnego druku cyfrowego, płotki stają się wielobarwne, przepełnione graficznymi wzorami oraz chwytliwymi hasłami reklamowymi. Zaufaj marce Inventini!

rozkładanie: 60 sekund

dostawa: 7-10 dni

wymiary płotki reklamowe
Płotek reklamowy
STELAŻ stal
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
ROZMIARY 1 panelowe
2 panelowe
3 panelowe
x panelowe
WAGA 6 kg
WYMIARY TRANSPORTOWE 150 x 50 x 10cm

Płotek reklamowy można dowolnie rozbudowywać poszerzając o kolejne moduły tworząc większe pole do reklamy.

Solidne​​ płotki reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Oferowane przez naszą firmę płotki z nadrukiem są wykonane z najwyższej klasy materiałów, które stanowią gwarancję długoletniego użytkowania. Stalowa konstrukcja odznacza się trwałością i stabilnością, a druk pozostaje odporny na działanie warunków atmosferycznych. Jest to zatem mądra inwestycja w nowoczesną i atrakcyjną formę reklamy, która jednocześnie zachwyci potencjalnego klienta dzięki swojej estetyce, ale i stanie się świetnym dopełnieniem przestrzeni eventowych.

Potrzebujesz płotki na różne okazje?

Zamów stelaż oraz kilka wersji nadruków i zmieniaj dowolnie według własnych potrzeb.

płotek reklamowy z nadrukiem