Namioty reklamowe Warszawa

Reklama nastawiona na klienta

Nasze namioty reklamowe to dobre, skuteczne narzędzie promowania firmy. Mają duże powierzchnie przystosowane do umieszczenia nadruku o dużych rozmiarach, tak aby reklama była dobrze widoczna nawet dla klientów znajdujących się w większej odległości. W ten sposób można wyróżnić się wśród konkurencji.

Istotne jest również to, że namioty świetnie spełniają funkcję użytkową. Pozwalają zaaranżować przestrzeń. Najczęściej rozstawiane są w terenie, na świeżym powietrzu, chronią więc przed zmiennością pogody – wiatrem, deszczem, słońcem itd. Można w nich zaplanować przestrzeń do rozmowy z klientem, ale również rozdawać i przechowywać inne gadżety reklamowe.

Konstrukcja namiotu pozwala na niemal dowolne zmienianie jego wyglądu. Można odpiąć lub dopiąć dowolne ścianki namiotu, dopiąć ściankę z oknami, aby w namiocie było widniej, a także doczepić do namiotu ozdobne zasłonki.

Oferowane przez nas namioty reklamowe z powodzeniem spełniają funkcje reklamy mobilnej. Lekkie konstrukcje umożliwiają łatwy montaż i demontaż. W krótkim czasie można więc złożyć namiot, zapakować do auta i przewieźć w inne miejsce. Nie ma również problemu z przechowywaniem złożonego namiotu poza sezonem, w czasie, w którym nie jest używany.

Trwała konstrukcja

Nasza firma od początku działalności konsekwentnie skupia się na oferowaniu swoim klientom tylko produktów sprawdzonych pod względem jakości. Reklama zewnętrzna powinna być wyeksponowana na materiałach nie tylko innowacyjnych, ale i estetycznych, dobrze wyglądających.

Należy pamiętać o tym, że namioty są najczęściej wykorzystywane w terenie. Muszą zatem być odporne na działanie warunków atmosferycznych. Jeśli przed ważnym wydarzeniem okaże się, że nasz namiot jest niesprawny, cały plan reklamowania się zakończy się niepowodzeniem. Może to być bardzo duża strata dla firmy.

Nasze namioty powstają z aluminium, a więc materiału trwałego, a zarazem lekkiego. Dzięki temu można z łatwością je złożyć i w razie potrzeby zamontować. Do wykonania poszycia namiotów użyto również materiału dobrej jakości – poliestru. Aby jednak klient miał pewność, że kupuje produkt trwały i solidny, dajemy mu gwarancję na całą konstrukcję i wszystkie elementy namiotu.

Indywidualny nadruk metodą cyfrową

Nadruk na namiocie jest kluczowy, ponieważ stanowi reklamę firmy. Musi być zatem wykonany dobrą techniką. Nasza firma oferuje nadruk cyfrowy. Zapewniamy, że będzie miał żywe, wyraźne barwy. Ponadto nadruk będzie odporny na działanie warunków atmosferycznych, w tym np. na promienie UV, deszcz, a także na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki spełnieniu tych wszystkich warunków klient ma pewność, że logo jego firmy będzie prezentować się wyraziście i estetycznie.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą doradzą każdemu klientowi. Pomogą przygotować ciekawy projekt graficzny namiotu. Uwzględnią wszelkie sugestie klienta, ale również wspomogą go swoimi kreatywnymi pomysłami. Tylko dzięki obopólnej współpracy możliwe będzie stworzenie projektu przebijającego reklamę konkurencji.

Druk objęty jest również gwarancją udzielaną klientowi przez producenta namiotu. To daje pewność, że czas i pieniądze zostały zainwestowanie mądrze i bezpiecznie. Oferujemy nośnik reklamy outdoorowej spełniający wszystkie wymagania, a do tego objęty gwarancją, że nasze zapewnienia mają pokrycie w stanie rzeczywistym.