Namiot jako nowoczesna forma reklamy

Podstawą dobrej i skutecznej reklamy jest jej odpowiednie wyeksponowanie. Namioty reklamowe mają dużą powierzchnię, są wysokie. Można umieścić na nich nadruk większych rozmiarów, który będzie widoczny dla klientów nawet z dalekiej odległości. To pozwoli ci również wyróżnić się wśród konkurentów.

Zaletą naszych namiotów jest również ich funkcja użytkowa. Mogą doskonale służyć do aranżacji otoczenia. Stanowią ponadto zabezpieczenie przed zmienną pogodą. Chronią od wiatru, deszczu czy słońca. Można w nich zaplanować przestrzeń na rozmowę z klientem lub na przechowywanie różnych innych materiałów reklamowych, rozdawanych np. podczas targów.

Nasze namioty możesz dowolnie, w zależności od własnych potrzeb i pomysłu, przebudowywać. Istnieje możliwość odpięcia i dopięcia ścianek. Można również zamontować ścianę z oknami, aby wprowadzić do wnętrza więcej światła, a także zamontować w namiocie ozdobne zasłonki.

Oferowane przez nas nośniki reklamy outdoorowej są doskonałą opcją dla przedsiębiorców, którzy często się przemieszczają. Ze względu na przemyślaną konstrukcję nasze namioty możesz w prosty sposób złożyć i rozłożyć, co zapewnia im bezproblemową mobilność. Można je schować do samochodu i przewieźć w inne miejsce lub nawet samemu przenieść w inną lokalizację.

Solidna konstrukcja

Reklama zewnętrzna potrzebuje solidnej konstrukcji, aby prezentować się niezmiennie dobrze przed klientami. Nasza firma od początku działalności za cel stawiała sobie sprzedaż tylko takich produktów, które wyróżnia dobra jakość. Dzięki temu zyskała zaufanie wielu klientów, których grono nieustannie się rozrasta.

Namioty reklamowe wykorzystywane są najczęściej podczas imprez organizowanych na świeżym powietrzu, dlatego tak ważne jest, aby ich konstrukcja była stabilna i wytrzymała. Nie można dopuścić do sytuacji, w której przed ważnym wydarzeniem okaże się, że namiot jest niesprawny. Może to rzutować na niepowodzeniu całego planu marketingowego.

Nasze namioty wykonane są z aluminium. Dokonaliśmy wyboru tego materiału, ponieważ jest zarazem lekki i solidny. Umożliwia bezproblemowe składanie i rozkładanie, a także przemieszczanie się z nim w różne miejsca. Każdemu klientowi dajemy również gwarancję na konstrukcję i wszystkie elementy składowe.

Nadruk wykonywany metodą cyfrową

Do naniesienia nadruku na namiot wykorzystujemy druk cyfrowy, w którym używamy tylko ekologicznych tuszy. Nadruk wyróżnia się wysoką jakością, żywą i barwną kolorystyką oraz przede wszystkim trwałością i odpornością na działanie promieni UV, deszczu i innych warunków atmosferycznych, a także na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu logo firmy będzie prezentowało się estetycznie, co jest podstawowym warunkiem powodzenia każdej reklamy.

W swoim zespole grafików staramy się pracować tylko z profesjonalistami. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować projekt klienta, urzeczywistniając go w formie atrakcyjnego nadruku na namiocie. Na każdym etapie prac uwzględniamy wszelkie życzenia i sugestie. Każdego wspieramy również naszą kreatywnością i doświadczeniem. Klient może zatem liczyć na nawiązanie z nami dobrej współpracy.

Wykonywany nadruk objęty jest gwarancją producenta namiotu. Dzięki temu każdy zainteresowany jego kupnem ma pewność, że właściwie inwestuje swój czas i pieniądze. Taką gwarancję daje mu również wieloletnie doświadczenie naszej firmy i fakt, że obecnie współpracujemy z wieloma stałymi klientami.