Namioty reklamowe – Kraków

Gadżet, który pomaga w sprzedaży

Oferowane przez naszą firmę namioty reklamowe będę doskonałą wizytówką firmy. Ze względu na gabaryty można na ich dużej powierzchni umieścić rozbudowaną reklamę. Będzie ona bardzo dobrze wyeksponowana i widoczna dla klientów nawet z dalekiej odległości, a to zdecydowanie wyróżni ją wśród konkurencji.

Namiot stanowi również doskonałe zabezpieczenie przed zmienną pogodą. Można go wykorzystać jako element aranżacji otoczenia, umieścić w nim różne inne materiały reklamowe, prowadzić w namiocie rozmowy z potencjalnymi klientami – zastosować namiotów jest bardzo dużo i niewiele nas ogranicza.

Namioty naszej firmy to szeroki wachlarz możliwości. Konstrukcję można dopasowywać do własnych potrzeb, dopinając lub odpinając jedną ze ścian. Możesz również doczepić ściany z dwoma oknami lub przyczepić ozdobne zasłonki. To wszystko daje możliwość dowolnej zmiany wyglądu namiotu.

Namioty reklamowe oferowane przez naszą firmę klientom z Krakowa doskonale sprawdzą się w otwartym terenie. Ich konstrukcja umożliwia szybki montaż i demontaż. Jest to bardzo istotna kwestia, zwłaszcza dla przedsiębiorców często przemieszczających się z miejsca na miejsce. Namioty to reklama mobilna. Można je ustawić na świeżym powietrzu, bez problemu przenieść w inne miejsce itd.

Solidna konstrukcja

Każdy z nas, dokonując zakupu produktu, zwraca uwagę na jego jakość. Podobnie jest z gadżetami reklamowymi. Ważna jest nie tylko innowacyjność promowania marki, ale również to, z jakich materiałów powstało narzędzie wykorzystywane do reklamy. Dlatego nasza firma od początku za cel stawiała sobie sprzedaż wyrobów tylko najwyższej jakości.

Namioty reklamowe najczęściej wykorzystywane są podczas imprez organizowanych na świeżym powietrzu. Stąd solidność ich konstrukcji ma znaczenie pierwszorzędne. Jeśli podczas ważnego wydarzenia okaże się, że namiot, który wykonany był ze słabych materiałów, jest niezdatny do użytku, cały plan reklamowy może się zakończyć fiaskiem.

Nasza firma produkuje namioty z aluminium. Materiał ten sprawia, że cała konstrukcja jest lekka i można ją bez trudu zamontować, a następnie złożyć. Poszycie zostało stworzone z poliestru wysokiej jakości. Aby klient miał pewność, że zapewnienia producenta co do jakości produktu są pewne, daje mu gwarancję na wszystkie elementy oraz konstrukcję namiotu.

Cyfrowy nadruk

Nadruk na namioty naszej produkcji wykonywany jest metodą druku cyfrowego z wykorzystaniem w pełni ekologicznych tuszy. Umieszczony na wytrzymałej tkaninie druk jest odporny na działanie promieni UV, uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne. Druk cyfrowy pozwala na odzwierciedlenie żywych kolorów. Dzięki temu jakość nadruku jest wysoka, a logo firmy na namiocie prezentuje się bardzo estetycznie.

Cały zespół producenta namiotów dokłada również wszelkich starań, aby przygotować indywidualny projekt dla firmy każdego klienta. Bierze pod uwagę jego sugestie, ale również wspomaga go swoim doświadczeniem i kreatywnym podejściem. Razem z naszymi grafikami każdy pomysł nabierze barw i rzeczywistych kształtów.

Producent udziela również gwarancji na wytrzymałość nadruku na namiocie. Dzięki temu zamawiający ma pewność, że inwestuje swój czas i pieniądze we właściwe narzędzie reklamy outdoor oferowane przez rzetelnego i solidnego producenta.