Flagi reklamowe

Myślisz o stworzeniu flagi przyciągającej uwagę z daleka? Pokażemy Ci, jak może wyglądać flaga z Twoim logo!

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe to najbardziej rozpowszechniony produkt pozwalający promować markę.
W ofercie Inventini znajdziesz standardowe rodzaje flag reklamowych takie jak Flaga Beach/Winder  bądź Flaga Drop/Łezka.

Maszty Flag wykonane są z profilu aluminiowego oraz włókna szklanego, dzięki czemu mogą przybrać zarówno kształt Flagi Beach/Winder, jak i Flagi Drop/Łezka.
Na specjalne zamówienie stworzymy dla Ciebie unikalny i autorski kształt flagi, imitujący Twój produkt.

Proponujemy maszty w 3 rozmiarach: M, L i XL.
Ciekawe kształty i formy w połączeniu z produktem i logo pozwolą na dostrzeżenie Twojej marki z każdego miejsca. niezależnie czy znajdziesz się na targach, eventach, plaży czy stoku narciarskim. Wszędzie tam pomożemy Ci reklamować Twoją markę!

Flagi reklamowe z nadrukiem – estetyczna i skuteczna promocja Twojej firmy

Planujesz wyjazd na targi handlowe i zastanawiasz się, jak zaprezentować swoją markę tak, aby zwróciła uwagę Twoich potencjalnych klientów? A może chcesz zareklamować się na stoku lub po prostu szukasz materiałów reklamowych, które będą godną reprezentacją przed siedzibą Twojej firmy? Flagi reklamowe to propozycja w sam raz dla Ciebie. Ten estetyczny gadżet wygląda efektownie i zgrabnie, a wraz z Twoim logo i nadrukiem reklamowym przyciągnie wzrok Twoich klientów oraz przypadkowych przechodniów, zwiększając Twoją szansę na biznesowy i wizerunkowy sukces. Olbrzymią zaletą flag eventowych jest to, że są naprawdę okazałe. Standardowe gadżety tego typu mogą osiągnąć wysokość nawet 400  centymetrów! Oznacza to, że Twoje flagi handlowe będą zauważalne z daleka, ale także to, że stanowią dużą przestrzeń reklamową, na której możesz umieścić dowolny nadruk i wyeksponować swoje hasło reklamowe, logo oraz firmowe kolory.

Inventini – solidna produkcja flag reklamowych

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a naszą pracę wyróżnia dbałość o każdy szczegół nawet najmniejszego zamówienia. Zabiegamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni, dlatego tworzymy flagi eventowe w różnych kształtach i rozmiarach. Z naszej standardowej oferty możesz wybrać flagi typu beach (czyli tzw. windery reklamowe), a także flagi typu drop, kształtem przypominające łezkę. Jeżeli jednak to dla Ciebie za mało, stworzymy dla Ciebie coś naprawdę oryginalnego, np. replikę Twojego produktu. Ilość możliwości jest niemal nieograniczona! Wiedz także, że do produkcji naszych flag z nadrukiem oraz innych materiałów reklamowych używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów oraz technik produkcji. Flagi reklamowe z masztem, które Ci oferujemy, wykonywane są z aluminium, włókna szklanego, a także poliestru. Do wydruku Twojego logo lub innego, wybranego przez Ciebie wzoru stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny, który jest nie tylko opcją trwałą, ale także przyjazną dla środowiska. Żywe, idealnie odwzorowane kolory oraz wysoka wytrzymałość Twoich gadżetów reklamowych gwarantowana!

Zobacz więcej zdjęć w GALERII

Flagi eventowe – wykonanie

Flagi targowe wykonane są z trwałej tkaniny poliestrowej o grubości 110 g/m2 z 100% przebiciem, dzięki czemu grafika widoczna jest po z każdej strony. Tkanina w pełni nadaje się do prania.
Maszt w flagach stowrzony został z wytrzymałego włókna szklanego i aluminium, dzięki czemu sprawdzi się nawet przy wietrznej pogodzie. 
W ofercie również posiadamy dodatki do mocowania flag w ziemi, śniegu, na namiotach. Flaga handlowa może zostać dociążona obciążnikami wodnymi w celu zabezpieczenia przed wywróceniem.

rozkładanie: 60 sekund

dostawa: 7-10 dni

flagi reklamowe

Zapytaj, na kiedy może być przygotowany Twój produkt

 

Flagi Beach / Windery

Stelaż
aluminium + włókno szklane
Tkanina
poliester
Nadruk
ekologiczny druk sublimacyjny
Waga (maszt z flagą)
0,6kg – M
0,75kg – L
1kg – XL
Wymiary transportowe:
10 x 10 x 115cm – M
10 x 10 x 120cm – L
10 x 10 x 125cm – XL

Flagi beach to doskonały system reklamowy sprawdzający się we wnętrzach jak na zewnątrz. Wpasowuje się w eventy, targi, zloty foodtrucków. Dostępny w kilku wymiarach pozwala na wybranie odpowiedniego dla Ciebie i Twojej marki. Doły flag mogą mieć różne wykończenie, proste, skośne bądź łukowe.

.

Flagi Drop / Łezka

Stelaż
aluminium + włókno szklane
Tkanina
poliester
Nadruk
ekologiczny druk sublimacyjny
Waga (maszt z flagą )
0,5kg – M
0,7kg – L
0,9kg – XL 
Wymiary transportowe
10 x 10 x 115cm – M
10 x 10 x 120cm – L
10 x 10 x 125cm -XL

Flagi drop nawiązują stylistyką do  kształtu łzy, co zapewnia im smukłość i niebanalny kształt.  Sprawdzą się podczas eventów, targów, imprez kulturalnych itp.

flagi repliki wymiary

Flagi repliki

STELAŻ: aluminium + włókno szklane
TKANINA: poliester
NADRUKI: ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA:
0,6 – 1kg – maszt z flagą
2,15kg – podstawa krzyżowa,
4 lub 8kg – podstawa płaska
WYMIARY TRANSPORTOWE: 10 x 10 x 135cm

Flagi repliki są alternatywną wersją flag eventowych, pozwalającą na jeszcze lepszą ekspozycję walorów marki. 

Flagi reklamowe jako repliki produktu

Flaga wystawowa może zostać wykonana w formie repliki produktu (w powiększeniu lub pomniejszeniu), dzięki czemu jeszcze mocniej przyciągnie uwagę Twoich klientów.
Taki efekt uzyskiwany jest poprzez zastosowanie wysokiej jakości druku cyfrowego oraz odpowiednio dopasowanej konstrukcji. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy kształt. Jedynie co nas ogranicza to wyobraźnia i skrajne wymiary.

Przedstaw nam swój główny produkt, a my stworzymy jego  replikę Twojej w formie flagi reklamowej.

flagi repliki

Zobacz więcej zdjęć w galerii: