Flagi reklamowe

Inventini 9 Flagi reklamowe

Flagi reklamowe

Myślisz o stworzeniu flagi reklamowej przyciągającej uwagę z daleka? Pokażemy Ci, jak może wyglądać flaga z Twoim logo!

Flagi reklamowe z nadrukiem  to jedne z najbardziej rozpowszechnionych produktów pozwalający promować markę. Swą popularność zawdzięczają temu, że są efektowne, mobilne i niedrogie, a jednocześnie zapewniają dużą powierzchnię reklamową.  W ofercie Inventini znajdziesz standardowe rodzaje flag reklamowych takie jak Flaga Beach/Winder  bądź Flaga Drop/Łezka.

Ciekawe kształty flag w połączeniu z atrakcyjną grafiką pozwolą na dostrzeżenie Twojej marki nawet z odległego miejsca, niezależnie czy znajdziesz się na targach, evencie, plaży czy stoku narciarskim. Wszędzie tam pomożemy Ci reklamować Twoją markę!

Flaga Isometric

Jeden maszt – dwa kształty flag

Maszty flag wykonane są z profilu aluminiowego oraz włókna szklanego, dzięki czemu mogą przybrać zarówno kształt Flagi Beach/Winder, jak i Flagi Drop/Łezka.

Flaga Beach Drop Inventini
Flaga Beach Inventini
Flaga Drop Inventini

Flagi reklamowe z nadrukiem – estetyczna i skuteczna promocja Twojej firmy

Planujesz wyjazd na targi handlowe i zastanawiasz się, jak zaprezentować swoją markę tak, aby zwróciła uwagę Twoich potencjalnych klientów? A może chcesz zareklamować się na stoku lub po prostu szukasz materiałów reklamowych, które będą godnie reprezentowały Twoją markę przed siedzibą firmy? Flagi reklamowe z nadrukiem to propozycja w sam raz dla Ciebie. Ten estetyczny gadżet wygląda efektownie i zgrabnie, a wraz z Twoim logo i nadrukiem reklamowym przyciągnie wzrok Twoich klientów oraz przypadkowych przechodniów, zwiększając Twoją szansę na biznesowy i wizerunkowy sukces.

Olbrzymią zaletą flag eventowych jest to, że są naprawdę okazałe. Standardowe gadżety tego typu mogą osiągnąć wysokość nawet 400  centymetrów! Oznacza to, że Twoje flagi handlowe będą zauważalne z daleka, ale także to, że stanowią dużą przestrzeń reklamową, na której możesz umieścić dowolny nadruk i wyeksponować swoje hasło reklamowe, logo oraz firmowe kolory. W standardzie oferujemy flagi  reklamowe z masztem w rozmiarach M, L i XL, jeśli jednak potrzebujesz nietypowego rozwiązania, chętnie pomożemy!

Flagi z nadrukiem to doskonałe dopełnienie plenerowego stanowiska firmowego. Będą świetnie prezentować się obok innych elementów ekspozycji jak np. namioty reklamowe czy siedziska reklamowe, tworząc spójną efektowną całość.

Flagi reklamowe – producent Inventini poleca

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a naszą pracę wyróżnia dbałość o każdy szczegół nawet niewielkiego zamówienia. Zabiegamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni, zarówno z jakości grafiki, wydruku, szycia, jak i całościowego efektu. Autorski system zarządzania produkcją pozwala nam sprawować kontrolę nad każdym etapem powstawania flagi. Co więcej, Ty również otrzymujesz na bieżąco informację o postępach prac.

Z naszej standardowej oferty możesz wybrać flagi typu beach (czyli tzw. windery reklamowe), a także flagi typu drop, kształtem przypominające łezkę. Proponujemy również szeroką gamę mocowań – zarówno do różnego rodzaju podłoża, jak i np. do namiotów. Dzięki temu ilość miejsc i opcji, w których możesz zastosować flagę reklamową z masztem znacząco się zwiększa. Jeżeli jednak to dla Ciebie za mało, stworzymy dla Ciebie coś naprawdę oryginalnego, np. replikę Twojego produktu. Masz swój własny pomysł na flagi reklamowe? Producent Inventini z przyjemnością podejmie się jego realizacji. Mamy w tym doświadczenie!

Wiedz także, że do produkcji naszych flag z nadrukiem oraz innych materiałów reklamowych używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów oraz technik produkcji. Flagi reklamowe z masztem, które Ci oferujemy, wykonywane są z aluminium, włókna szklanego, a także poliestru. Do wydruku Twojego logo lub innego, wybranego przez Ciebie wzoru stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny, który jest nie tylko opcją trwałą, ale także przyjazną dla środowiska. Żywe, idealnie odwzorowane kolory oraz wysoka wytrzymałość Twoich gadżetów reklamowych gwarantowana!

Dodatki:

Stopa Wbijana Z Rotatorem

Stopa wbijana

Stopa z rotarem, która umożliwia umocowanie flagi do miękkiego podłoża.

Podstawa Kwadratowa

Podstawa kwadratowa

Stalowa podstawa do flag sprawdzi się w przypadku utwardzonych nawierzchni.

Podstawa Krzyzowa

Podstawa krzyżowa

Praktyczne umocowanie flagi w przypadku utwardzonego podłoża. Składanie ułatwia transport.

Uchwyt Na Flagę Do Namiotu 50

Mocowanie flagi do namiotu

Proste w użyciu uchwyty pozwalają na przymocowanie flagi do namiotu.

Rotator 2

Rotator

Solidny rotator może zostać przytwierdzony do podłoża lub innej podstawy.

Flaga reklamowa z masztem – wykonanie

Flagi targowe wykonane są z trwałej tkaniny poliestrowej o grubości 110 g/m2 z 100% przebiciem, dzięki czemu grafika widoczna jest po z każdej strony. Tkanina w pełni nadaje się do prania.

Maszt w flagach stworzony został z wytrzymałego włókna szklanego i aluminium, dzięki czemu sprawdzi się nawet przy wietrznej pogodzie. 

W ofercie również posiadamy dodatki do mocowania flag w ziemi, śniegu, na namiotach. Flaga handlowa może zostać dociążona obciążnikami wodnymi w celu zabezpieczenia przed wywróceniem.

rozkładanie: 60 sekund
dostawa: 7 – 10 dni

Flagi Reklamowe

Bardzo proste składanie

1
2
3

Zapytaj, na kiedy może być przygotowany Twój produkt

Specyfikacja

Flagi Winder Skrzydło

Flagi Beach / Windery

Stelaż
aluminium + włókno szklane

Tkanina
poliester

Nadruk
ekologiczny druk sublimacyjny

Waga (maszt z flagą)
0,6kg – M
0,75kg – L
1kg – XL

Wymiary transportowe
10 x 10 x 115cm – M
10 x 10 x 120cm – L
10 x 10 x 125cm – XL

Flagi beach to doskonały system reklamowy sprawdzający się we wnętrzach, jak na zewnątrz. Wpasowuje się w eventy, targi, zloty foodtrucków. Dostępny w kilku wymiarach pozwala na wybranie odpowiedniego dla Ciebie i Twojej marki. Doły flag mogą mieć różne wykończenie: proste, skośne bądź łukowe.

Flagi Winder Skrzydło

Flagi Drop / Łezka

Stelaż
aluminium + włókno szklane

Tkanina
poliester

Nadruk
ekologiczny druk sublimacyjny

Waga (maszt z flagą)
0,5kg – M
0,7kg – L
0,9kg – XL

Wymiary transportowe
10 x 10 x 115cm – M
10 x 10 x 120cm – L
10 x 10 x 125cm -XL

Flagi drop nawiązują stylistyką do  kształtu łzy, co zapewnia im smukłość i niebanalny kształt.  Sprawdzą się podczas eventów, targów, imprez kulturalnych itp.

Flagi Drop Łezka
Flagi Drop Łezka

Zobacz więcej zdjęć w galerii: