Flagi reklamowe

Inventini 9 Flagi reklamowe

Flagi reklamowe

Myślisz o stworzeniu flagi przyciągającej uwagę z daleka? Pokażemy Ci, jak może wyglądać flaga z Twoim logo!

Flagi reklamowe to najbardziej rozpowszechniony produkt pozwalający promować markę. W ofercie Inventini znajdziesz standardowe rodzaje flag reklamowych takie jak Flaga Beach/Winder  bądź Flaga Drop/Łezka.

Proponujemy maszty w 3 rozmiarach: M, L i XL.
Ciekawe kształty i formy w połączeniu z produktem i logo pozwolą na dostrzeżenie Twojej marki z każdego miejsca, niezależnie czy znajdziesz się na targach, evencie, plaży czy stoku narciarskim. Wszędzie tam pomożemy Ci reklamować Twoją markę!

Flaga Isometric 1080

Jeden maszt – dwa kształty flag

Maszty flag wykonane są z profilu aluminiowego oraz włókna szklanego, dzięki czemu mogą przybrać zarówno kształt Flagi Beach/Winder, jak i Flagi Drop/Łezka.

Flaga Beach Drop Inventini (1)
Flaga Beach Inventini (1)
Flaga Drop Inventini (1)

Flagi reklamowe z nadrukiem – estetyczna i skuteczna promocja Twojej firmy

Planujesz wyjazd na targi handlowe i zastanawiasz się, jak zaprezentować swoją markę tak, aby zwróciła uwagę Twoich potencjalnych klientów? A może chcesz zareklamować się na stoku lub po prostu szukasz materiałów reklamowych, które będą godną reprezentacją przed siedzibą Twojej firmy? Flagi reklamowe to propozycja w sam raz dla Ciebie. Ten estetyczny gadżet wygląda efektownie i zgrabnie, a wraz z Twoim logo i nadrukiem reklamowym przyciągnie wzrok Twoich klientów oraz przypadkowych przechodniów, zwiększając Twoją szansę na biznesowy i wizerunkowy sukces. Olbrzymią zaletą flag eventowych jest to, że są naprawdę okazałe. Standardowe gadżety tego typu mogą osiągnąć wysokość nawet 400  centymetrów! Oznacza to, że Twoje flagi handlowe będą zauważalne z daleka, ale także to, że stanowią dużą przestrzeń reklamową, na której możesz umieścić dowolny nadruk i wyeksponować swoje hasło reklamowe, logo oraz firmowe kolory.

Inventini – solidna produkcja flag reklamowych

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a naszą pracę wyróżnia dbałość o każdy szczegół nawet najmniejszego zamówienia. Zabiegamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni, dlatego tworzymy flagi eventowe w różnych kształtach i rozmiarach. Z naszej standardowej oferty możesz wybrać flagi typu beach (czyli tzw. windery reklamowe), a także flagi typu drop, kształtem przypominające łezkę. Jeżeli jednak to dla Ciebie za mało, stworzymy dla Ciebie coś naprawdę oryginalnego, np. replikę Twojego produktu. Ilość możliwości jest niemal nieograniczona! Wiedz także, że do produkcji naszych flag z nadrukiem oraz innych materiałów reklamowych używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów oraz technik produkcji. Flagi reklamowe z masztem, które Ci oferujemy, wykonywane są z aluminium, włókna szklanego, a także poliestru. Do wydruku Twojego logo lub innego, wybranego przez Ciebie wzoru stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny, który jest nie tylko opcją trwałą, ale także przyjazną dla środowiska. Żywe, idealnie odwzorowane kolory oraz wysoka wytrzymałość Twoich gadżetów reklamowych gwarantowana!

Dodatki:

Stopa Wbijana Z Rotatorem

Stopa wbijana

Stopa z rotarem, która umożliwia umocowanie flagi do miękkiego podłoża.

Podstawa Kwadratowa

Podstawa kwadratowa

Stalowa podstawa do flag sprawdzi się w przypadku utwardzonych nawierzchni.

Podstawa Krzyzowa

Podstawa krzyżowa

Praktyczne umocowanie flagi w przypadku utwardzonego podłoża. Składanie ułatwia transport.

Uchwyt Na Flagę Do Namiotu 50

Mocowanie flagi do namiotu

Proste w użyciu uchwyty pozwalają na przymocowanie flagi do namiotu.

Rotator 2

Rotator

Solidny rotator może zostać przytwierdzony do podłoża lub innej podstawy.

Flagi eventowe – wykonanie

Flagi targowe wykonane są z trwałej tkaniny poliestrowej o grubości 110 g/m2 z 100% przebiciem, dzięki czemu grafika widoczna jest po z każdej strony. Tkanina w pełni nadaje się do prania.

Maszt w flagach stworzony został z wytrzymałego włókna szklanego i aluminium, dzięki czemu sprawdzi się nawet przy wietrznej pogodzie. 

W ofercie również posiadamy dodatki do mocowania flag w ziemi, śniegu, na namiotach. Flaga handlowa może zostać dociążona obciążnikami wodnymi w celu zabezpieczenia przed wywróceniem.

rozkładanie: 60 sekund
dostawa: 7 – 10 dni

flagi reklamowe

Bardzo proste składanie

1
2
3

Zapytaj, na kiedy może być przygotowany Twój produkt

Specyfikacja

Flagi Winder Skrzydło

Flagi Beach / Windery

Stelaż
aluminium + włókno szklane

Tkanina
poliester

Nadruk
ekologiczny druk sublimacyjny

Waga (maszt z flagą)
0,6kg – M
0,75kg – L
1kg – XL

Wymiary transportowe
10 x 10 x 115cm – M
10 x 10 x 120cm – L
10 x 10 x 125cm – XL

Flagi beach to doskonały system reklamowy sprawdzający się we wnętrzach, jak na zewnątrz. Wpasowuje się w eventy, targi, zloty foodtrucków. Dostępny w kilku wymiarach pozwala na wybranie odpowiedniego dla Ciebie i Twojej marki. Doły flag mogą mieć różne wykończenie: proste, skośne bądź łukowe.

Flagi Winder Skrzydło

Flagi Drop / Łezka

Stelaż
aluminium + włókno szklane

Tkanina
poliester

Nadruk
ekologiczny druk sublimacyjny

Waga (maszt z flagą)
0,5kg – M
0,7kg – L
0,9kg – XL

Wymiary transportowe
10 x 10 x 115cm – M
10 x 10 x 120cm – L
10 x 10 x 125cm -XL

Flagi drop nawiązują stylistyką do  kształtu łzy, co zapewnia im smukłość i niebanalny kształt.  Sprawdzą się podczas eventów, targów, imprez kulturalnych itp.

Flagi Drop Łezka
Flagi Drop Łezka

Zobacz więcej zdjęć w galerii: