flagi reklamowe

Myślisz o stworzeniu flagi przyciągającej uwagę z daleka? Pokażemy Ci jak może wyglądać flaga z Twoim logo lub fotografią produktu w interesującej Cię przestrzeni.

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe to najbardziej rozpowszechniony produkt pozwalający promować markę.
W ofercie Inventini znajdziesz standardowe rodzaje flag reklamowych takich jak beach bądź łezka.

Na specjalne zamówienie stworzymy dla Ciebie unikalny i autorski kształt flagi imitujący Twój produkt.
Flagi produkujemy z profilu aluminiowego o przekroju fi 25 i grubości aluminium 1 mm, co zapewnia odpowiednią trwałość naszych masztów.

Standardowe wysokości flag wynoszą 260 cm, 310 cm oraz 520 cm.
Ciekawe kształty i formy w połączeniu z produktem i logo pozwolą na dostrzeżenie Twojej marki z każdego miejsca. niezależnie czy znajdziesz się na targach, eventach, plaży czy stoku narciarskim. Wszędzie tam pomożemy Ci reklamować Twoją markę!

Flagi reklamowe z nadrukiem – estetyczna i skuteczna promocja Twojej firmy

Planujesz wyjazd na targi handlowe i zastanawiasz się, jak zaprezentować swoją markę tak, aby zwróciła uwagę Twoich potencjalnych klientów? A może chcesz zareklamować się na stoku lub po prostu szukasz materiałów reklamowych, które będą godną reprezentacją przed siedzibą Twojej firmy? Flagi reklamowe to propozycja w sam raz dla Ciebie. Ten estetyczny gadżet wygląda efektownie i zgrabnie, a wraz z Twoim logo i nadrukiem reklamowym przyciągnie wzrok Twoich klientów oraz przypadkowych przechodniów, zwiększając Twoją szansę na biznesowy i wizerunkowy sukces. Olbrzymią zaletą flag eventowych jest to, że są naprawdę okazałe. Standardowe gadżety tego typu mogą osiągnąć wysokość nawet 400  centymetrów! Oznacza to, że Twoje flagi handlowe będą zauważalne z daleka, ale także to, że stanowią dużą przestrzeń reklamową, na której możesz umieścić dowolny nadruk i wyeksponować swoje hasło reklamowe, logo oraz firmowe kolory.

Inventini – solidna produkcja flag reklamowych

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a naszą pracę wyróżnia dbałość o każdy szczegół nawet najmniejszego zamówienia. Zabiegamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni, dlatego tworzymy flagi eventowe w różnych kształtach i rozmiarach. Z naszej standardowej oferty możesz wybrać flagi typu beach (czyli tzw. windery reklamowe), a także flagi typu drop, kształtem przypominające łezkę. Jeżeli jednak to dla Ciebie za mało, stworzymy dla Ciebie coś naprawdę oryginalnego, np. replikę Twojego produktu. Ilość możliwości jest niemal nieograniczona! Wiedz także, że do produkcji naszych flag z nadrukiem oraz innych materiałów reklamowych używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów oraz technik produkcji. Flagi reklamowe z masztem, które Ci oferujemy, wykonywane są z aluminium, włókna szklanego, a także poliestru. Do wydruku Twojego logo lub innego, wybranego przez Ciebie wzoru stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny, który jest nie tylko opcją trwałą, ale także przyjazną dla środowiska. Żywe, idealnie odwzorowane kolory oraz wysoka wytrzymałość Twoich gadżetów reklamowych gwarantowana!

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Flagi eventowe – wykonanie

Flagi targowe wykonane są z trwałej tkaniny poliestrowej o grubości 110 g/m2 z 100% przebiciem, dzięki czemu grafika widoczna jest po z każdej strony. Tkanina w pełni nadaje się do prania.
Maszt w flagach stowrzony został z wytrzymałego włókna szklanego i aluminium dzięki czemu jest podatny na silne podmuchy wiatru.
W ofercie również posiadamy dodatki do mocowania flag w ziemi, śniegu, na namiotach. Flaga handlowa może zostać dociążona obciążnikami wodnymi bądź piaskowymi w celu zabezpieczenia przed wywróceniem.

rozkładanie: 60 sekund

dostawa: 7-10 dni

flagi reklamowe

Flagi beach / windery

STELAŻaluminium + włókno szklane
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA0,6kg – maszt z flagą
1,5kg – podstawa krzyżowa
4,0kg – podstawa płaska
WYMIARY TRANSPORTOWE10 x 10 x 135cm

Flagi beach to doskonały sytem reklamowy sprawdzający się we wnętrzach jak na zewnątrz. Wpasowuje się w eventy, targi, zloty foodtrucków. Dostępny w kilku wymiarach pozwala na wybranie odpowiedniego dla siebie i swojej marki. Doły flag mogą mieć różne wykończenie, proste, skośne bądź łukowe.

flagi beach wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

flagi drop wymiar

Flagi drop / łezka

STELAŻaluminium + włókno szklane
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA0,6kg – maszt z flagą
1,5kg – podstawa krzyżowa
4,0kg – podstawa płaska
WYMIARY TRANSPORTOWE10 x 10 x 135cm

Flagi drop nawiązujące stylistyką do łzy. Nadają się do usytuowania we wnętrzu jak i na zewnątrz. Sprawdzą się podczas eventów, targów, imprez kulturalnych itp.

Flagi repliki

STELAŻaluminium + włókno szklane
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA0,6kg – maszt z flagą
1,5kg – podstawa krzyżowa
4,0kg – podstawa płaska
WYMIARY TRANSPORTOWE10 x 10 x 135cm

Flagi repliki są alternatywną wersją dla flag eventowych. Ze względu na ich wielkość stosowane są w zamkniętych pomieszczeniach oraz przy bezwietrznej pogodzie.

flagi repliki wymiary

Flagi reklamowe jako repliki produktu

flagi repliki

Flaga wystawowa tak jak każdy produkt można wykonać w formie repiliki dzięki czemu zyskamy powiększony produkt przykuwający uwagę klientów.
Taki efekt uzyskany jest poprzez zastosowanie wysokiej jakości druk cyfrowego oraz odpowiednio dopasowanej konstrukcji. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy kształt. Jedynie co nas ogranicza to wyobraźnia i skrajne wymiary.

Będąc producentem oryginalnych flag stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Przywiązujemy szczególną uwagę do szycia oraz nadruków oferując przy tym konkurencyjne ceny.

Ty masz produkt – my wykonamy jego replikę dla Ciebie!

Przedstaw nam swój główny produkt a my stworzymy replikę Twojej flagi reklamowej.