poduszki reklamowe

Poduszki reklamowe można wykorzystać na wiele sposobów, kreując tym samym markę wzbudzającą pozytywne emocje oraz pozostawiając niezatarte wrażenie w umysłach odbiorców.

Czołowy​​ producent​​ poduszek​​ reklamowych

Mogą być traktowane jako upominki wręczane klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym, ale można je także wykorzystywać jako oryginalny element scenografi organizowanego przez nas wydarzenia branżowego.

Poduszki eventowe doskonale sprawdzą się na targach, w trakcie konferencji i innych uroczystości firmowych. Są miękkie i wygodne, a dzięki możliwości pełnego zadruku, doskonale wkomponują się w aranżację przeznaczonego dla nich otoczenia. Poduszki reklamowe można z powodzeniem wykorzystywać w salonach sprzedaży, podczas imprez sportowych, w ogródkach piwnych, a nawet na placach zabaw dla dzieci.

Miękkie poduszki reklamowe – Twój sposób na udany event

Chcesz, aby Twoi klienci kojarzyli Cię z czymś przyjemnym i miłym? Stwórz dla nich przestrzeń, w której będą mogli wypocząć i wypełnij ją reklamowymi poduszkami z Twoim logotypem. Miękkie, kolorowe poduszki reklamowe na event to estetyczna i praktyczna forma reklamy. Takie poduchy nie tylko ułatwią Ci budowanie pozytywnych relacji z klientem, ale także wyeksponują Twoje logo dzięki dużej płaszczyźnie i możliwości pełnego zadruku.

Pomyśl o uczestnikach targów oraz konferencji i zaaranżuj dla nich strefę relaksu, a Twoje stanowisko z powodzeniem przyciągnie tłumy osób. Wykorzystaj poduszki reklamowe do stworzenia oryginalnej scenografii podczas wydarzeń kulturalnych. Podaruj je swoim klientom i kontrahentom jako oryginalny upominek firmowy. Estetyczne, wygodne poduszki z logo mają setki zastosowań. W każdej sytuacji dbają o dobre imię Twojej firmy, wzbudzając sympatię i pozytywne skojarzenia wśród Twoich obecnych i przyszłych klientów. Przekonaj się sam!

Inventini – Twój ulubiony producent poduszek z nadrukiem

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie solidne, miękkie i estetyczne poduszki reklamowe w krótkim terminie? Cenisz sobie jakość i atrakcyjne ceny? Trafiłeś w dobre miejsce! Podczas produkcji poduszek z nadrukiem dbamy o każdy szczegół – wytrzymałą i przyjemną w dotyku tkaninę, staranne szycie, wysokiej jakości wypełnienie i trwały, ekologiczny druk wybranego przez Ciebie wzoru. Stworzymy dla Ciebie gadżety reklamowe, które zachwycą każdego i przykują wzrok tych, z którymi chciałbyś pracować.

Oferujemy szeroki wybór kształtów i rodzajów poduszek. Wykonamy dla Ciebie zarówno kwadratowe i okrągłe wypełnione pianką poduszki eventowe, jak i poduszki reklamowe na palety czy poduszki na krzesło z wiązaniami. Stworzymy dla Ciebie projekt graficzny i we współpracy ze specjalistą-grafikiem przygotujemy wizualizację Twojego zamówienia tak, abyś miał pewność, że zamawiasz dokładnie to, czego chcesz. Brzmi uczciwie, prawda?

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Poduszki reklamowe​​ -​​ uzupełnienie każdego​​ eventu

Firma Inventini specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości poduszek reklamowych z nadrukiem. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych rozwiązań z zakresu reklamy outdoorowej i indoorowej, pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferować im oryginalne dodatki eventowe, w pełni odpowiadające trendom panującym aktualnie na rynku.

W ofercie znaleźć można zarówno klasyczne poduszki, poduszki na krzesła bądź palety jak i poduchy XL.

poduszki reklamowe

Poduszki reklamowe

WYPEŁNIENIEpoliester silikonowy
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA0,5kg
WYMIARY TRANSPORTOWE40 x 40 x 12cm

Poduszki eventowe doskonale sprawdzą się na targach, konferencjach i eventach. Z powodzeniem można wykorzystywać poduszki w salonach sprzedaży, podczas imprez sportowych, w ogródkach piwnych.

poduszki reklamowe wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Miękkie poduszki reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Wielobarwne poduszki reklamowe, wypełnione lekką pianką, w efektownym pokrowcu z dowolnym nadrukiem, doskonale wyeksponują logo oraz nazwę firmy. Można umieścić na nich również dowolne, spersonalizowane hasła. A wszystko po to, by skutecznie budować relacje marki z jej odbiorcami. Poduszki eventowe to gadżet, który wywoła pozytywne wrażenia wśród potencjalnych klientów i pozostanie w ich pamięci na długo.

Zindywidualizowany charakter poduszek z nadrukiem pozwala nieco odejść od spotykanych na co dzień form reklamy masowej, które trafiają niestety do anonimowych odbiorców. Oferowane przez nas poduszki reklamowe wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Nadruki na poduszkach wykonujemy ekologicznym drukiem cyfrowym. Ogromną wagę przywiązujemy do tego, aby oferowane przez nas materiały reklamowe, mogły w pełni odpowiadać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie graficzne oraz darmową wizualizację produktu.

poduszki reklamowe