Czołowy​​ producent​​ poduszek​​ reklamowych

Poduszki reklamowe można wykorzystać na wiele sposobów, kreując tym samym markę wzbudzającą pozytywne emocje oraz pozostawiając niezatarte wrażenie w umysłach odbiorców. Mogą być traktowane jako upominki wręczane klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym, ale można je także wykorzystywać jako oryginalny element scenografi organizowanego przez nas wydarzenia branżowego.

Poduszki eventowe doskonale sprawdzą się na targach, w trakcie konferencji i innych uroczystości firmowych. Są miękkie i wygodne, a dzięki możliwości pełnego zadruku, doskonale wkomponują się w aranżację przeznaczonego dla nich otoczenia. Poduszki reklamowe można z powodzeniem wykorzystywać w salonach sprzedaży, podczas imprez sportowych, w ogródkach piwnych, a nawet na placach zabaw dla dzieci.

Miękkie poduszki reklamowe – Twój sposób na udany event

Chcesz, aby Twoi klienci kojarzyli Cię z czymś przyjemnym i miłym? Stwórz dla nich przestrzeń, w której będą mogli wypocząć i wypełnij ją reklamowymi poduszkami z Twoim logotypem. Miękkie, kolorowe poduszki reklamowe na event to estetyczna i praktyczna forma reklamy. Takie poduchy nie tylko ułatwią Ci budowanie pozytywnych relacji z klientem, ale także wyeksponują Twoje logo dzięki dużej płaszczyźnie i możliwości pełnego zadruku.

Pomyśl o uczestnikach targów oraz konferencji i zaaranżuj dla nich strefę relaksu, a Twoje stanowisko z powodzeniem przyciągnie tłumy osób. Wykorzystaj poduszki reklamowe do stworzenia oryginalnej scenografii podczas wydarzeń kulturalnych. Podaruj je swoim klientom i kontrahentom jako oryginalny upominek firmowy. Estetyczne, wygodne poduszki z logo mają setki zastosowań. W każdej sytuacji dbają o dobre imię Twojej firmy, wzbudzając sympatię i pozytywne skojarzenia wśród Twoich obecnych i przyszłych klientów. Przekonaj się sam!

Inventini – Twój ulubiony producent poduszek z nadrukiem

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie solidne, miękkie i estetyczne poduszki reklamowe w krótkim terminie? Cenisz sobie jakość i atrakcyjne ceny? Trafiłeś w dobre miejsce! Podczas produkcji poduszek z nadrukiem dbamy o każdy szczegół – wytrzymałą i przyjemną w dotyku tkaninę, staranne szycie, wysokiej jakości wypełnienie i trwały, ekologiczny druk wybranego przez Ciebie wzoru. Stworzymy dla Ciebie gadżety reklamowe, które zachwycą każdego i przykują wzrok tych, z którymi chciałbyś pracować.

Oferujemy szeroki wybór kształtów i rodzajów poduszek. Wykonamy dla Ciebie zarówno kwadratowe i okrągłe wypełnione pianką poduszki eventowe, jak i poduszki reklamowe na palety czy poduszki na krzesło z wiązaniami. Stworzymy dla Ciebie projekt graficzny i we współpracy ze specjalistą-grafikiem przygotujemy wizualizację Twojego zamówienia tak, abyś miał pewność, że zamawiasz dokładnie to, czego chcesz. Brzmi uczciwie, prawda?

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Poduszki reklamowe​​ -​​ uzupełnienie każdego​​ eventu

Firma Inventini specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości poduszek reklamowych z nadrukiem. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych rozwiązań z zakresu reklamy outdoorowej i indoorowej, pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferować im oryginalne dodatki eventowe, w pełni odpowiadające trendom panującym aktualnie na rynku.

W ofercie znaleźć można zarówno klasyczne poduszki, poduszki na krzesła bądź palety jak i poduchy XL.

poduszki reklamowe

Poduszki reklamowe

WYPEŁNIENIE poliester silikonowy
TKANINA eko-skóra lub poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 0,5kg
WYMIARY TRANSPORTOWE 40 x 40 x 12cm

Poduszki eventowe doskonale sprawdzą się na targach, konferencjach i eventach. Z powodzeniem można wykorzystywać poduszki w salonach sprzedaży, podczas imprez sportowych, w ogródkach piwnych.

poduszki reklamowe wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Miękkie poduszki reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Wielobarwne poduszki reklamowe, wypełnione lekką pianką, w efektownym pokrowcu z dowolnym nadrukiem, doskonale wyeksponują logo oraz nazwę firmy. Można umieścić na nich również dowolne, spersonalizowane hasła. A wszystko po to, by skutecznie budować relacje marki z jej odbiorcami. Poduszki eventowe to gadżet, który wywoła pozytywne wrażenia wśród potencjalnych klientów i pozostanie w ich pamięci na długo.

Zindywidualizowany charakter poduszek z nadrukiem pozwala nieco odejść od spotykanych na co dzień form reklamy masowej, które trafiają niestety do anonimowych odbiorców. Oferowane przez nas poduszki reklamowe wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Nadruki na poduszkach wykonujemy ekologicznym drukiem cyfrowym. Ogromną wagę przywiązujemy do tego, aby oferowane przez nas materiały reklamowe, mogły w pełni odpowiadać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie graficzne oraz darmową wizualizację produktu.

poduszki reklamowe

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT