×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Dodatki eventowe

Poszukujesz unikalnego gadżetu, dzięki czemu wyróżnisz się na targach, evencie lub konferencji? Łącząc nasze umiejętności oraz Twoją potrzebę stworzenia oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju gadżetu reklamowego, osiągniesz satysfakcjonujący Cię cel. W ofercie Inventini znajdziesz poduszki z nadrukiem, parawany, płotki, powłoczki na butelki, skrzynki, torby, siatki oraz mini-pufy. Masz oryginalny pomysł aby się zareklamować? A może poszukujesz indywidualnego rozwiązania marketingowego? Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy pomysł, który wpadnie Ci do głowy. Wszystkie gadżety reklamowe mogą być dowolnie zadrukowane logotypami aby móc skutecznie promować Twoją markę bądź produkt. Małe rzeczy potrafią zdziałać dużo więcej niż wielkie obiekty.

Dodatki reklamowe na każdą okazję

Organizujesz branżową imprezę masową i chcesz, aby każdy Twój gość zapamiętał nazwę głównego sponsora? A może reklama na ulotkach i plakatach przyniosła Twojej firmie niezadowalające efekty? Postaw na oryginalność – wybierz niezwykłe dodatki eventowe, które wyróżnią Cię z tłumu innych reklamodawców. Bandy reklamowe, dmuchane repliki produktów z nadrukiem, kolorowe poduszki z logo Twojej firmy… Możliwości są niemal nieograniczone! Jedyne, co jest w stanie Cię zatrzymać, to Twoja wyobraźnia – realizacją Twoich pomysłów zajmiemy się my.Wszystkie oferowane przez nas produkty – od poduszek zaczynając, a na replikach produktów 3D kończąc – są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dbamy o każdy szczegół Twojego zamówienia, tak aby Twoje dodatki reklamowe robiły jak najlepsze wrażenie na Twoich klientach. Zapewniamy wysokogatunkowy, ekologiczny druk oraz opiekę specjalisty-grafika. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kolory będą żywe i wyraźne, a Twój projekt będzie wykonany dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Dodatki eventowe, bandy eventowe, cena bandy reklamowej

Dodatki reklamowe – widoczna skuteczność, doskonały efekt

Bez względu na to, w jakiej branży pracujesz, dodatki reklamowe pomogą Ci zjednać sobie sympatię swoich potencjalnych klientów. Podaruj im upominek w stylowej ekotorbie lub zapewnij miejsce do wypoczynku, ozdobione miękkimi poduszkami z Twoim logo, a z pewnością Cię zapamiętają – warto pamiętać, że każda interakcja z Twoim produktem zwiększa Twoje szanse w walce o względy publiczności.Poznaj moc alternatywnych sposobów reklamy! Daj plażowiczom dostęp do reklamowych parawanów sygnowanych Twoim logotypem, zostań sponsorem wyścigu lub maratonu i zaznacz bieg trasy reklamowymi bandami albo postaw kilka miękkich puf na trawniku w parku, zachęcając ludzi do wypoczynku. Pamiętaj, że małe, użytkowe obiekty z Twoją reklamą mogą przynieść znacznie lepszy efekt niż wielkoformatowe gabaryty, które tylko biernie oglądamy. Oddziałuj na różne zmysły swojej publiczności i daj się zapamiętać!

Poduszki reklamowe, jako dodatki reklamowe

Dodatki eventowe na specjalne zamówienie

Potrzebujesz niepowtarzalnych produktów reklamowych,
które będą budować pozytywny wizerunek Twojej marki?

Skontaktuj się z nami

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Solidne dodatki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na dodatkach reklamowych wykonujemy cyfrowo, zachowując najwyższą jakość i w pełni odwzorowując oryginalne kolory. Dzięki oferowanym przez nas dodatkom reklamowym, reklama może stać się atrakcyjną dekoracją, zarówno podczas konferencji, wydarzenia branżowego, jak i uroczystości organizowanej na przykład w restauracji. Bądź widoczny – postaw na funkcjonalne i efektowne dodatki z nadrukiem! Przygotujemy dla Ciebie wstępny projekt graficzny, a następnie przedstawimy wizualizację 3d.

Obrusy z nadrukiem cyfrowym,
Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne