×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Namioty reklamowe Pascal

Namioty stałociśnieniowe Pascal wyróżnia nowoczesny design. Zachwycą Cię swoim opływowym kształem i łatwością rozkładania. Zaprojektujemy dla Ciebie niepowtarzalny namiot reklamowy, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz promować markę.

Wzór wygody i mobilności - namioty stałociśnieniowe Pascal

Namioty reklamowe Pascal są odporne na działanie sił zewnętrznych, dzięki czemu mogą ozdabiać Twoje stoisko o każdej porze roku i we wszystkich warunkach atmosferycznych. Nie straszny im ani śnieg, ani deszcz. Promienie UV także nie wyrządzą im żadnej krzywdy. Dzięki zastosowanej technice druk nie blaknie, a kolory pozostają żywe.Przebywając pod namiotami możesz więc czuć się bezpiecznie. Namioty reklamowe to także bezpieczeństwo Twojej marki, które zapewnia oryginalny i pewny dobór środka reklamy.

Wzór wygody i mobilności - namioty stałociśnieniowe Pascal
Wybierasz się na imprezę, która skupia Twoich potencjalnych klientów i nie wiesz, jak przyciągnąć ich uwagę? A może bierzesz udział w targach handlowych i zastanawiasz się, czy namioty reklamowe z nadrukiem to odpowiedni sposób dla promocji Twojej firmy? Odpowiedź jest twierdząca, jeśli:
  • Lubisz praktyczne rozwiązania. Namiot wystawowy z nadrukiem to przecież nie tylko reklama, ale także świetny sposób aranżacji przestrzeni.
  • Szukasz bardziej zauważalnego środka promocji swojej marki niż tradycyjne ulotki, które lądują w koszu. Wyobrażasz sobie większy nośnik logo Twojej firmy niż namiot wystawienniczy?
  • Chcesz wyróżnić się na tle innych wystawców. Na różnorakich targach czy innych imprezach liczy się indywidualność, którą z pewnością uzyskasz wybierając oryginalne i dopasowane do Twoich potrzeb namioty z nadrukiem.
  • Jesteś niezależny. Nasze namioty gwarantują Ci elastyczność – sam możesz decydować o ich wyglądzie i kształcie, modyfikować wysokość oraz dodawać do nich inne materiały promocyjne.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Namiot stałociśnieniowy
Doświadczony i niezawodny producent namiotów reklamowych

Jeśli nie jesteś urodzonym harcerzem i martwi Cię rozkładanie namiotu, możesz odetchnąć z ulgą. Namiot wystawowy stałociśnieniowy rozkłada się niezwykle łatwo, można to zrobić nawet w kilkadziesiąt sekund! Składanie namiotu również nie stanowi najmniejszego wyzwania. Jest też bardzo lekki, więc nie grozi Ci podnoszenie ciężarów. Wbrew pozorom są one wykonane z bardzo wytrzymałych i materiałów. Aluminium gwarantuje solidność konstrukcji, z kolei nadruki wykonane techniką druku cyfrowego umieszczone są na materiale z poliestru.zadaszenie w każdych warunkach

Namioty reklamowe stałociśnieniowe
Namioty stałociśnieniowe Pascal

WYMIARY TRANSPORTOWE
90 x 50 x 45cm
140 x 70 x 50cm
140 x 70 x 50cm

WAGA
19kg - 4x4m
27kg - 5x5m
38kg - 6x6m

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa

Druk sublimacyjny

Wkład TPU

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Dodatkowe akcesoria

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne