×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Trybunki reklamowe PASCAL

Udział w różnego rodzaju targach, wystawach czy pokazach to konieczność większości przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Aby zostać zauważonym, trzeba wyróżnić się z tłumu wystawców. Pomóc w tym mogą trybunki z nadrukiem, które są niezbędnym elementem wszelkich branżowych eventów. Lada, która przedstawia logo Twojej firmy na pewno korzystnie wpłynie na jej wizerunek.

Inventini – czołowy producent trybunek reklamowych

Jako czołowy producent trybunki reklamowe, dokładamy największych starań, aby projektowane przez nas rozwiązania, mogły w pełni odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom wszystkich klientów, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, tworzymy oryginalne produkty wspierające działania marketingowe oraz promocyjne firmy.

Buduj pozytywne pierwsze wrażenie rozmawiając z klientem przy oryginalnej powierzchni reklamowej

Wartym rozważenia rozwiązaniem może okazać się także umieszczenie trybunki z nadrukiem w recepcji w siedzibie Twojej firmy. Ten sposób promocji pozwoli Ci na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki i symboli z nią związanych. Intrygująco wyglądające trybunki reklamowe z nadrukiem dodadzą pewności siebie stojącym za nimi pracownikom. Będą oni lepiej reprezentować swoją firmę i zachęcać odwiedzających do zapoznania się z jej ofertą. Uśmiechnięci, pewni siebie pracownicy i oryginalna lada to klucz do sukcesu!

Chcesz promować markę w oryginalny sposób?

Przedstaw nam swój pomysł, a my pomożemy go zrealizować

trybunki reklamowe, trybunki handlowe, trybunki eventowe, trybunki gastronomiczne, trybunka reklamowa, handlowa, gastronomiczna, lady gastronomiczne, trybunka, lada, Pascal, lady dmuchane, lady stałociśnieniowe - producent materiałów reklamowych Inventini Wintertal
Trybunki reklamowe Pascal – wyróżnij się!

Trybunki handlowe z nadrukiem to miejsce, które pomoże Ci w sprzedaży bądź dystrybucji gadżetów promujących Twoją działalność. Różnego rodzaju smycze, długopisy, kalendarze – to wszystko może pięknie prezentować się na designerskich ladach. Trybunki eventowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne. To w końcu powierzchnia, na której rozmieszcza się różnorakie materiały promocyjne. Producent trybunek reklamowych Inventini dostarcza właśnie takie produkty. Są one niezawodne, dostarczają nie tylko powierzchnię użytkową, ale także reklamową. Z całą pewnością sprowadzą do Twojego stanowiska liczne grono przyszłych klientów!

Trybunka lub Lada Pascal wymiary
Trybunka Pascal

Trybunka reklamowa to dobra inwestycja również dlatego, że można je wielokrotnie wykorzystywać. Mogą więc jeździć z Tobą na wiele wydarzeń w przeciągu wielu lat. Można je bez problemu transportować i przenosić. Rozkładanie trybunek również należy do bardzo łatwych i nie wymaga żadnych zdolności technicznych – poradzi sobie z tym praktycznie każdy. Wyróżnij się więc na tle innych wystawców i wybierz ladę reklamową Pascal!

WYMIARY TRANSPORTOWE
120 x 60 x 15cm

WAGA
13,2kg - 120x40x110cm

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa

Druk sublimacyjny

Wkład TPU

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne