Trybunki reklamowe pomogą Ci dobrze się zaprezentować

Udział w różnego rodzaju targach, wystawach czy pokazach to konieczność większości przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Aby zostać zauważonym, trzeba wyróżnić się z tłumu wystawców. Pomóc w tym mogą trybunki z nadrukiem, które są niezbędnym elementem wszelkich branżowych eventów. Lada, która przedstawia logo Twojej firmy na pewno korzystnie wpłynie na jej wizerunek. Możesz też umieścić na ladzie inną zwracającą na siebie uwagę grafikę, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!


Załatwiaj swoje interesy przy trybunce Pascal

Wartym rozważenia rozwiązaniem może okazać się także umieszczenie trybunki z nadrukiem w recepcji w siedzibie Twojej firmy. Ten sposób promocji pozwoli Ci na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki i symboli z nią związanych.
Intrygująco wyglądające trybunki reklamowe z nadrukiem dodadzą pewności siebie stojącym za nimi pracownikom. Będą oni lepiej reprezentować swoją firmę i zachęcać odwiedzających do zapoznania się z jej ofertą. Uśmiechnięci, pewni siebie pracownicy i oryginalna lada to klucz do sukcesu!

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Trybunki reklamowe Pascal – wyróżnij się!

Trybunki handlowe z nadrukiem to miejsce, które pomoże Ci w sprzedaży bądź dystrybucji gadżetów promujących Twoją działalność. Różnego rodzaju smycze, długopisy, kalendarze – to wszystko może pięknie prezentować się na designerskich ladach.
Trybunki eventowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne. To w końcu powierzchnia, na której rozmieszcza się różnorakie materiały promocyjne. Producent trybunek reklamowych Inventini dostarcza właśnie takie produkty. Są one niezawodne, dostarczają nie tylko powierzchnię użytkową, ale także reklamową. Z całą pewnością sprowadzą do Twojego stanowiska liczne grono przyszłych klientów!

rozkładanie: 3-5 minut

dostawa: 7-10 dni

wystarczy ułożyć w wybranym miejscu, napompować i obsługiwać klientów przy ladzie

trybunki reklamowe, trybunki handlowe, trybunki eventowe, trybunki gastronomiczne, trybunka reklamowa, handlowa, gastronomiczna, lady gastronomiczne, trybunka, lada, Pascal, lady dmuchane, lady stałociśnieniowe - producent materiałów reklamowych Inventini Wintertal

Brama Pascal prostokąt

STELAŻ folia TPU
TKANINA wytrzymały i wodoodporny poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 13,2kg -120x40x110cm
WYMIARY TRANSPORTOWE 120 x 60 x 15cm

Wiele funkcji w jednym produkcie, to wszystko zapewnia trybunka Pascal

wymiary trybunki pascal

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Trybunka Pascal to must have na targi branżowe

trybunki reklamowe, trybunki handlowe, trybunki eventowe, trybunki gastronomiczne, trybunka reklamowa, handlowa, gastronomiczna, lady gastronomiczne, trybunka, lada, Pascal, lady dmuchane, lady stałociśnieniowe - producent materiałów reklamowych Inventini

Trybunka reklamowa to dobra inwestycja również dlatego, że można je wielokrotnie wykorzystywać. Mogą więc jeździć z Tobą na wiele wydarzeń w przeciągu wielu lat. Można je bez problemu transportować i przenosić. Rozkładanie trybunek również należy do bardzo łatwych i nie wymaga żadnych zdolności technicznych – poradzi sobie z tym praktycznie każdy.
Wyróżnij się więc na tle innych wystawców i wybierz ladę reklamową Pascal!

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT