Słupy reklamowe naprowadzą klientów niczym GPS

Pompowane słupy to innowacyjne rozwiązanie marketingowe, które przyczyni się do sukcesu Twojej marki. Możesz na nich umieścić logo swojej firmy bądź inną, powiązaną z nią, grafikę. Jeżeli klienci mają problem z namierzeniem siedziby Twojej firmy, słupy reklamowe z nadrukiem okażą się nieocenioną pomocą. Wyróżniający się, kolorowy słup na dziedzińcu firmy nie umknie niczyjej uwadze. Klienci zauważą Twoją obecność nawet, jeżeli Twoja placówka jest ukryta między innymi budynkami bądź mieści się na uboczu. Oczywiście dmuchane słupy można umieszczać także wewnątrz budynków. Staną się one ozdobą każdego pomieszczenia i znakiem rozpoznawczym Twojej firmy.


Rozświetlimy Twoją markę dzięki słupom z funkcją oświetlenia bezprzewodowego.

Pompowane słupy można rozmieszczać także na różnorakich wydarzeniach, które mogą wypromować Twoją firmę. Na pewno przyciągną one do Twojego stanowiska potencjalnych klientów. Rozmiary słupa pozwalają na to, aby umieścić na nim naprawdę sporą reklamę, która wyróżni Cię na tle innych wystawców. Wykaż się innowacyjnością i oryginalnością i zainwestuj w słupy reklamowe z nadrukiem!

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Inventini – sprawdzony producent słupów reklamowych

Co jeszcze przesądza o tym, że powinieneś zainwestować w reklamę za pomocą słupów? Są one dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz je dostosować do swoich potrzeb i umieścić na nich grafikę dowolnej wielkości. Niepodważalną zaletą słupów jest również fakt, że można je dowolnie modyfikować, uzyskując różne kształty. Butelka, puszka, bateria – nie ma sprawy! Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

rozkładanie: 3-8 minut

dostawa: 7-10 dni

wystarczy ułożyć w wybranym miejscu, napompować i słup jest gotowy by cię reklamować

słupy reklamowe z nadrukiem, dmuchane słupy pneumatyczne, pascal, inventini

Słup Pascal

STELAŻ folia TPU
TKANINA wytrzymały i wodoodporny poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 6,4kg -2×0,42m
10,6kg -3×0,64m
14,8kg -4×0,85m
WYMIARY TRANSPORTOWE 42 x 30cm
64 x 30cm
85 x 30cm

Bądź widoczny dzięki słupom Pascal, rozstawiaj je w dowolnym miejscu dzięki samowystarczalnym wbudowanym akumulatorom.

wymiary słupy reklamowe pascal

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Impreza firmowa będzie bardziej ekskluzywna dzięki słupom Pascal

Reklamowe słupy pneumatyczne, z nadrukiem, słupy dmuchane, pascal, producent materiałów reklamowych Inventini

Słupy dmuchane są oświetlane, co sprawia, że będą promować Twoje usługi przez całą dobę. Żywe kolory i subtelne oświetlenie to gwarancja tego, że Twoja reklama na pewno nie pozostanie niezauważona.
Słupy wykonano z trwałych materiałów (tkaniny poliestrowej), więc nie musisz martwić się o ich wytrzymałość. Przez długie lata będą upiększać wizerunek Twojej firmy i sprowadzać do Ciebie klientów.
Możesz je wykorzystywać wielokrotnie, przenoszenie i przewożenie w różne miejsca nie stanowi problemu. Są bardzo lekkie, możesz je samodzielnie przenosić z miejsca na miejsce. Ich montaż również nie wymaga specjalnych umiejętności.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT