×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Słupy reklamowe PASCAL

Pompowane słupy to innowacyjne rozwiązanie marketingowe, które przyczyni się do sukcesu Twojej marki. Możesz na nich umieścić logo swojej firmy bądź inną, powiązaną z nią, grafikę. Jeżeli klienci mają problem z namierzeniem siedziby Twojej firmy, słupy reklamowe z nadrukiem okażą się nieocenioną pomocą. Wyróżniający się, kolorowy słup na dziedzińcu firmy nie umknie niczyjej uwadze. Staną się one ozdobą każdego pomieszczenia i znakiem rozpoznawczym Twojej firmy.

Inventini – sprawdzony producent słupów reklamowych

Co jeszcze przesądza o tym, że powinieneś zainwestować w reklamę za pomocą słupów? Są one dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz je dostosować do swoich potrzeb i umieścić na nich grafikę dowolnej wielkości. Niepodważalną zaletą słupów jest również fakt, że można je dowolnie modyfikować, uzyskując różne kształty. Butelka, puszka, bateria – nie ma sprawy! Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Reklamowe słupy pneumatyczne, z nadrukiem, słupy dmuchane, pascal, producent materiałów reklamowych Inventini
Rozświetlimy Twoją markę dzięki słupom z funkcją oświetlenia bezprzewodowego.

Pompowane słupy można rozmieszczać także na różnorakich wydarzeniach, które mogą wypromować Twoją firmę. Na pewno przyciągną one do Twojego stanowiska potencjalnych klientów. Rozmiary słupa pozwalają na to, aby umieścić na nim naprawdę sporą reklamę, która wyróżni Cię na tle innych wystawców. Wykaż się innowacyjnością i oryginalnością i zainwestuj w słupy reklamowe z nadrukiem!

Wyróżnij swoją markę.

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

słupy reklamowe z nadrukiem, dmuchane słupy pneumatyczne, pascal, inventini
Impreza firmowa będzie bardziej ekskluzywna dzięki słupom Pascal

Słupy dmuchane są oświetlane, co sprawia, że będą promować Twoje usługi przez całą dobę. Żywe kolory i subtelne oświetlenie to gwarancja tego, że Twoja reklama na pewno nie pozostanie niezauważona. Słupy wykonano z trwałych materiałów (tkaniny poliestrowej), więc nie musisz martwić się o ich wytrzymałość. Przez długie lata będą upiększać wizerunek Twojej firmy i sprowadzać do Ciebie klientów. Możesz je wykorzystywać wielokrotnie, przenoszenie i przewożenie w różne miejsca nie stanowi problemu. Są bardzo lekkie, możesz je samodzielnie przenosić z miejsca na miejsce. Ich montaż również nie wymaga specjalnych umiejętności.

Słupy reklamowe Pascal
Słup Pascal

Bądź widoczny dzięki słupom Pascal, rozstawiaj je w dowolnym miejscu dzięki samowystarczalnym wbudowanym akumulatorom.

WYMIARY TRANSPORTOWE
42 x 30cm
64 x 30cm
85 x 30cm

WAGA
6,4kg - 2×0,42m
10,6kg - 3×0,64m
14,8kg - 4×0,85m

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa

Druk sublimacyjny

Wkład TPU

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne