×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Siedziska reklamowe Pascal

Sprawdzą się one w większości miejsc, w których są Twoi potencjalni klienci i z całą pewnością przyciągną ich do Twojej marki niczym magnes. Sam decydujesz o wyglądzie siedzisk reklamowych! Chcesz, żeby dumnie prezentowało się na nich logo Twojej firmy? A może wolisz przyciągać klientów intrygującym hasłem reklamowym? Nie ma sprawy!

Hockery reklamowe wymiary
Hoker Pascal

Składane do transportu siedziska, sprawdzą się na każdym mobilnym evencie. Gwarantują wygodne i udane negocjacje. Napompowanie hockera zajmuje krócej niż 1 minutę i masz siedzisko w dowolnym miejscu.

WYMIARY TRANSPORTOWE
42 x 25cm

WAGA
3,2kg - 42x50cm
5,2kg - 42x70cmPrzejdź do oferty - hokery reklamowe
Sofy reklamowe wymiary
Sofa Pascal

W skład zestawu wchodzi: wkład poliuretanowy (TPU), poszycie z tkaniny poliestrowej, torba, zestaw naprawczy. Przyspiesz rozkładanie i składanie z odpowiednią pompką ręczną bądź elektryczną.

WYMIARY TRANSPORTOWE
55 x 45 x 25cm

WAGA
6,5 kgPrzejdź do oferty - sofy reklamowe
Wymiary fotela pascal
Fotel Pascal

W skład zestawu wchodzi: wkład poliuretanowy (TPU), poszycie z tkaniny poliestrowej, torba, zestaw naprawczy. Przyspiesz rozkładanie i składanie z odpowiednią pompką ręczną bądź elektryczną.

WYMIARY TRANSPORTOWE
55 x 45 x 25 cm

WAGA
4,5 kgPrzejdź do oferty - fotele reklamowe

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa

Druk sublimacyjny

Wkład TPU

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł, a my pomożemy go zrealizować.

Siedziska reklamowe
Inventini – sprawdzony producent siedzisk reklamowych z nadrukiem

Jako doświadczony producent siedzisk reklamowych z dedykowaną grafiką możemy pochwalić się szeregiem zrealizowanych projektów, których wynikiem jest zadowolenie naszych klientów. Dbamy o staranne wykonanie, a także szeroki wachlarz możliwości, spośród których możesz wybierać. Produkujemy sofy reklamowe, fotele reklamowe, hokery reklamowe w różnych kolorach i rozmiarach, pokryte wysokiej jakości nadrukiem o bardzo dużej wytrzymałości. Produkowane przez nas produkty z nadrukiem wytwarzane są z ekoskóry oraz poliestru. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś to Ty wybrał materiał, z którego je dla Ciebie zrobimy. Chętnie podejmiemy się nawet najbardziej nietypowych zleceń i stworzymy produkt według Twojego pomysłu.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne