Namioty reklamowe – daj się zobaczyć!

Wybierasz się na imprezę, która skupia Twoich potencjalnych klientów i nie wiesz, jak przyciągnąć ich uwagę? A może bierzesz udział w targach handlowych i zastanawiasz się, czy namioty reklamowe z nadrukiem to odpowiedni sposób dla promocji Twojej firmy? Odpowiedź jest twierdząca, jeśli:

  • Lubisz praktyczne rozwiązania. Namiot wystawowy z nadrukiem to przecież nie tylko reklama, ale także świetny sposób aranżacji przestrzeni.
  • Szukasz bardziej zauważalnego środka promocji swojej marki niż tradycyjne ulotki, które lądują w koszu. Wyobrażasz sobie większy nośnik logo Twojej firmy niż namiot wystawienniczy?
  • Chcesz wyróżnić się na tle innych wystawców. Na różnorakich targach czy innych imprezach liczy się indywidualność, którą z pewnością uzyskasz wybierając oryginalne i dopasowane do Twoich potrzeb namioty z nadrukiem.
  • Jesteś niezależny. Nasze namioty gwarantują Ci elastyczność – sam możesz decydować o ich wyglądzie i kształcie, modyfikować wysokość oraz dodawać do nich inne materiały promocyjne.

Wzór wygody i mobilności- namioty stałociśnieniowe Pascal

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

INVENTINI to doświadczony i niezawodny producent namiotów reklamowych

Jeśli nie jesteś urodzonym harcerzem i martwi Cię rozkładanie namiotu, możesz odetchnąć z ulgą. Namiot wystawowy rozkłada się niezwykle łatwo, można to zrobić nawet w kilkadziesiąt sekund! Składanie namiotu również nie stanowi najmniejszego wyzwania. Jest też bardzo lekki, więc nie grozi Ci podnoszenie ciężarów. Wbrew pozorom są one wykonane z bardzo wytrzymałych i materiałów. Aluminium gwarantuje solidność konstrukcji, z kolei nadruki wykonane techniką druku cyfrowego umieszczone są na materiale z poliestru.

rozkładanie: 10-15 minut

dostawa: 7-10 dni

wystarczy ułożyć w wybranym miejscu, napompować i namiot zapewnia zadaszenie w każdych warunkach

nadmuchiwany namiot reklamowy z nadrukiem PASCAL, INVENTINI

Namiot Pascal

STELAŻ folia TPU
TKANINA wytrzymały i wodoodporny poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 15kg -3x3m19kg -4x4m27kg -5x5m38kg -6x6m
WYMIARY TRANSPORTOWE 90 x 50 x 45cm90 x 50 x 45cm140 x 70 x 50cm140 x 70 x 50cm

Namiot Pascal to łatwość transportu i szybki sposób na zadaszenie.

wymiary namioty reklamowe pascal

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Namiot pascal sprawdzi się na imprezie niezależnie od pogody

nadmuchiwane namioty reklamowe z nadrukiem PASCAL, INVENTINI

Namioty reklamowe Pascal są odporne na działanie sił zewnętrznych, dzięki czemu mogą ozdabiać Twoje stoisko o każdej porze roku i we wszystkich warunkach atmosferycznych. Nie straszny im ani śnieg, ani deszcz. Promienie UV także nie wyrządzą im żadnej krzywdy. Dzięki zastosowanej technice druk nie blaknie, a kolory pozostają żywe.
Przebywając pod namiotami możesz więc czuć się bezpiecznie. Namioty reklamowe to także bezpieczeństwo Twojej marki, które zapewnia oryginalny i pewny dobór środka reklamy.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT