Funkcjonalne i efektowne hockery Pascal

Szukasz nieszablonowego, a zarazem sprawdzonego środka reklamy? Hockery reklamowe z nadrukiem sprawdzą się idealnie. Jeśli jesteś częstym gościem konferencji, targów, wystaw, wydarzeń kulturalnych czy sportowych hockery eventowe będą oryginalną ozdobą Twojego stoiska. Zastanów się, do kogo chcesz dotrzeć i rozmieść swoje hockery w odpowiednich miejscach. Hockery reklamowe to pomysł rodem z baru – może to właśnie właściwie miejsce na ich umieszczenie? A może siedziba firmy?


Wygodne i w pełni mobilne siedziska Pascal

Sprawdzą się one w większości miejsc, w których mogą bywać Twoi potencjalni klienci i z całą pewnością przyciągną ich do Twojej marki niczym magnes.
Sam decydujesz o wyglądzie Twojego hockera! Chcesz, żeby dumnie prezentowało się na nim logo Twojej firmy? A może wolisz przyciągać klientów intrygującym hasłem reklamowym? Nie ma sprawy!
Hockery z nadrukiem to rozwiązanie pomyślane nie tylko dla celów reklamowych, ale także użytkowych. Wykonano je na wzór stolików barowych, dzięki czemu można rozłożyć na nich inne materiały promujące firmę, na przykład ulotki czy broszury.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Hockery eventowe z nadrukiem – przyciągnij klientów!

Hockery reklamowe to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby. To niezastąpiona pomoc w promocji Twojej firmy. Na eventy branżowe przyjeżdżają zazwyczaj całe tłumy przedsiębiorców, chcących zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów. Wyróżnić na ich tle można się tylko dzięki pomysłowości i innowacyjności. Właśnie te cechy uosabiają hockery Pascal.

rozkładanie: 1-3 minut

dostawa: 7-10 dni

napompuj hocker w 1 minutę i masz siedzisko w dowolnym miejscu

hocker pascal, nadmuchiwane siedzisko, dmuchane, pneumatyczne hocker, siedziska reklamowe, siedzisko dmuchane, stołek dmuchany, krzesło dmuchane, Pascal, producent materiałów reklamowych Inventini

Hocker Pascal

STELAŻ folia TPU
TKANINA wytrzymały i wodoodporny poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 3,2kg -42x50cm
5,2kg -42x70cm
WYMIARY TRANSPORTOWE 42 x 25cm
42 x 25cm

Składane do transportu siedziska, sprawdzą się na każdym mobilnym evencie.

wymiary hocker pascal

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Jak składane siedziska na imprezę to tylko hockery Pascal

hockery pascal, nadmuchiwane siedziska, dmuchane, pneumatyczne hockery, siedziska reklamowe, siedziska dmuchane, stołki dmuchane, krzesła dmuchane, Pascal, producent materiałów reklamowych Inventini

Inventini jako doświadczony producent hockerów reklamowych dba o ich staranne wykonanie i najwyższą jakość. Zrobiono je z tkaniny poliestrowej, a nadruk wykonywany jest techniką druku sublimacyjnego, co gwarantuje jego wytrzymałość. Jednak ich niezawodność to nie wszystko – hockery handlowe odznaczają się również designerskim wyglądem, który nie umknie niczyjej uwadze. Są one oświetlane, dzięki czemu będą reklamować Twoje usługi o każdej porze dnia. W zestawie odnajdziemy trwałe oświetlenie LED.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT