×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Bramy reklamowe Pascal

Linia mety to punkt, do którego dąży każdy sportowiec. Często dotarcie do niej jest ogromnym sukcesem. Takim samym sukcesem może okazać się dla Ciebie wybór bram reklamowych Pascal. To oryginalny i innowacyjny sposób na zaprezentowanie swojej marki, który przyniesie mierzalne efekty. Umieszczenie swojego logo na ogromnej bramie to rozwiązanie, które nie pozostanie niezauważone.

Inventini – doświadczony i niezawodny producent bram reklamowych

Okazję do promocji za pomocą bram reklamowych stwarzają nie tylko wydarzenia sportowe. Wydarzenia kulturalne oraz różnego rodzaju targi również stwarzają możliwość do zaprezentowania się przy ich użyciu. Bramy warto ustawić wszędzie tam, gdzie pojawiają się media i potencjalni klienci. Nigdy nie wiesz, co przykuje ich uwagę, a okazałe bramy dmuchane trudno przegapić.

stałociśnieniowe bramy startowe z nadrukiem, linia pascal, inventini
Jeśli event sportowy to tylko z bramą Pascal!

Bramy dmuchane start czy bramy dmuchane meta to miejsce, gdzie gromadzi się największa ilość kibiców na każdym wydarzeniu sportowym. Kibice Ci często spędzają większość czasu bezczynnie, w końcu sportowcy pojawiają się na mecie tylko na krótką chwilę. Oryginalny nadruk na bramie z całą pewnością przyciągnie ich uwagę i sprawi, że zapamiętają Twój produkt. Linia mety oraz startu to także miejsce, które gromadzi dziennikarzy i gdzie często zatrzymuje się kamera telewizyjna i obiekt aparatu. Bramy startowe to niepowtarzalna okazja dla sponsorów, organizatorów czy patronów różnych wydarzeń sportowych dla pokazania się szerokiemu gronu odbiorców.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł, a my pomożemy go zrealizować.

pneumatyczne bramy reklamowe pascal
Bramy reklamowe z nadrukiem to wygrana na polu marketingu

Bramy reklamowe Pascal możesz dopasować do Twojej wizji reklamy, zgodnej z potrzebami Twojej firmy. Są one dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, co stwarza szerokie pole manewru przy wyborze nadruku. Mimo ich imponujących rozmiarów, nie musisz jednak martwić się transportem i rozkładaniem. Bramy szybko się rozkładają i można je łatwo przewozić. Kolejną ich zaletą jest fakt, że są one niezwykle trwałe i można je wykorzystywać wielokrotnie, modyfikując ich wygląd. Wysokiej jakości materiały, których użyto do ich produkcji, są gwarancją ich trwałości. Perfekcyjne wykonanie zapewnia wyjątkowa staranność i dbałość o szczegóły producentów.

Wymiary bramy reklamowej
Brama Pascal prostokąt

Potrzebujesz zaznaczyć swoją obecność na evencie sportowym z łatwą w rozkładaniu i bezobsługową bramą Pascal. Bramę Pascal rozłożysz w każdym miejscu bez dostępu do prądu, dzięki temu masz zapewnioną pełną mobilność

WYMIARY TRANSPORTOWE
42 x 70cm
64 x 70cm
85 x 70cm

WAGA
11kg - 4,5x3m
18kg - 6×3,5m
33kg - 8×4,5m

Brama Reklamowa wymiary
Brama Pascal wielokąt

Potrzebujesz zaznaczyć swoją obecność na evencie sportowym z łatwą w rozkładaniu i bezobsługową bramą Pascal. Bramę Pascal rozłożysz w każdym miejscu bez dostępu do prądu, dzięki temu masz zapewnioną pełną mobilność

WYMIARY TRANSPORTOWE
42 x 70cm
64 x 70cm
85 x 70cm

WAGA
10kg - 4,5x3m
17kg - 6×3,6m
32kg - 8×4,5m

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa

Druk sublimacyjny

Wkład TPU

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne