×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Dmuchańce reklamowe linia Pascal

Dmuchańce reklamowe PASCAL

Linia Pascal zrzesza w sobie produkty dmuchane stałociśnieniowe. Wyróżniają się na tle pozostałych dmuchańców reklamowych swoją szybkością rozkładania oraz mobilnością.

Poszukujesz produktów wychylających się ponad konkurencję swoimi rozmiarami jak i wyglądem?

Namioty reklamowe

Namioty reklamowe z nadrukiem to dobry materiał na reklamę. Z pewnością będzie w ten sposób dobrze wyeksponowana i na tyle widoczna, że nie przegapi jej żaden przechodzący obok potencjalny klient. Ponadto nasze namioty mogą być wykorzystywane w wielu różnych miejscach. Dzięki ich przemyślanej konstrukcji bez problemu można je składać i przewozić.

Bramy reklamowe

Bramy reklamowe dmuchane „Start” oraz „Meta” to jeden z bardziej interesujących sposób na reklamę. To pomysł na dobre wyeksponowanie marki podczas różnych imprez sportowych. Tego rodzaju bramy ustawiane są najczęściej w kluczowych miejscach danego wydarzenia i skupiają na sobie uwagę największej liczby osób.

Słupy reklamowe

Słupy reklamowe są dobrym nośnikiem reklamy, informacji i ogłoszeń, ponieważ ze względu na wysokość wyeksponowania doskonale prezentują umieszczone na nich materiały. Można je postawić na każdego rodzaju imprezie. To prosty sposób zwrócenia uwagi klientów na przekaz reklamowy. Oferujemy również słupy reklamowe z funkcją oświetlenia bezprzewodowego.

Dmuchane stoliki cateringowe

Dmuchane stoliki cateringowe są bardzo trafionym pomysłem na każdej imprezie, na której firma reklamuje się ze swoimi produktami. Na stoliku można położyć ulotki, foldery reklamowe czy produkty i zaprosić do niego klienta. Stoliki przygotowywane są według projektu reklamodawcy. Można umieścić na nich dowolny druk.

Dmuchane trybunki reklamowe

Dmuchane trybunki reklamowe to element niezbędny dla każdego, kto chce reklamować się za pomocą drobnych gadżetów. W trybunkach można przechowywać smycze, długopisy, broszki reklamowe itp. Na ich froncie warto umieścić logo firmy lub treść promocyjną. Taki element reklamy można wykorzystać na różnego rodzaju targach i eventach.

Dmuchane hokery reklamowe

Dmuchane hokery reklamowe to nowoczesny gadżet do promowania firmy. Pomogą się wyróżnić i zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów. Na hokerach można umieścić dowolny nadruk – logo lub napis. Ponadto spełniają również funkcje użytkowe. Można je wykorzystać jako wygodne siedziska lub miejsce do rozłożenia materiałów reklamowych.

Dmuchane fotele reklamowe

Dmuchane fotele reklamowe to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klientów. Można je wykorzystać jako zaproszenie do wygodnego odpoczynku, a tym samym do rozmowy na tematy biznesowe. Takie estetyczne, kolorowe gadżety będą trafionym sposobem na wypromowanie każdej marki.

Dmuchane sofy reklamowe

Dmuchane sofy reklamowe to kolorowe, miłe dla oka, przyciągające uwagę gadżety reklamowe. Mają jeszcze tę przewagę nad innymi tego rodzaju produktami, że są naprawdę wygodne. Dzięki temu zachęcą wielu klientów do skorzystania z tego, aby na nich odpocząć i porozmawiać o ofercie.