pl

Płotek reklamowy

Płotek Reklamowy
/Display/Płotek reklamowy

Reklama na płocie? – płotki reklamowe

Jeśli już musisz postawić ogrodzenie, wykorzystaj w pełni jego możliwości. Płotek reklamowy z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie, które łączy funkcje praktyczną i reklamową. Nie przegap takiej okazji do reklamy swojej marki.

Płotek Reklamowy Isometric
Opis produktuSpecyfikacja
Płotek Reklamowy MOSiR

Widoczna powierzchnia reklamowa – płotek reklamowy

Aby „reklama na płocie” dobrze się kojarzyła zarówno sam płotek, jak i umieszczona na nim grafika powinny być doskonale przygotowane. Co to oznacza? Po pierwsze, dobrą widoczność przekazu. W przypadku naszych barierek reklamowych przekaz jest czytelny dzięki dużej powierzchni tkanin naciągniętych na stelaż płotka. Każdy panel to reklama o wymiarach 200×100 cm. Co więcej, powierzchnia tkanin jest gładka i równa, więc stanowi idealną podstawę do prezentacji nadruków. Po drugie, dzięki możliwości wyboru materiałów, a także ilości paneli, nadruku jedno- lub dwustronnego masz wiele możliwości dostosowania płotka reklamowego do indywidualnej sytuacji. Przykładowo możesz zastosować barierki reklamowe do umieszczania w serii reklam poszczególnych produktów czy usług.

Barierki reklamowe – dlaczego warto?

Ideą funkcjonowania płotków reklamowych jest ich mobilność, czyli możliwości ustawienia w dowolnym miejscu i łatwego przestawienia. Konstrukcja naszych płotków umożliwia wielokrotne składanie i rozkładanie, bez utraty stabilności. Ten dodatek eventowy jest ponadto bardzo prosty w obsłudze, a złożenie stelaża i naciągnięcie tkaniny poliestrowej lub baneru wymaga niewiele czasu.

Po rozłożeniu barierki reklamowe zajmują mało miejsca, co sprzyja ich łatwemu magazynowaniu. Co więcej, każdy płotek ma torbę na rury, baner oraz osobną na podstawy. Zabezpiecza to konstrukcję przed otarciami w trakcie transportu czy składowania. Panel płotka możesz przenieść w pojedynkę, a także zapakować do samochodu osobowego.

Na utwardzonym podłożu płotek „stoi sam”, a przypadku miękkiego gruntu istnieje możliwość zakotwienia go szpilkami (nogi stelaża posiadają specjalne otwory). Dzięki zastosowanym materiałom utrzymanie płotków w czystości jest proste, bezproblemowe, niewymagające specjalistycznych środków czyszczących.

Płotki reklamowe mogą być stosowane pojedynczo lub łączone w całe ogrodzenie. Ponadto konstrukcja pozwala na to, by poszczególne jej części (panele) były ustawione pod różnym kątem. W efekcie ogrodzenie złożone z kilku czy kilkunastu płotków może przybrać nieregularny kształt, dostosowany do potrzeb.

Płotek Reklamowy Nadleśnictwo Międzylesie
Płotek Reklamowy Motor

Inventini – producent płotków reklamowych

Jako doświadczony producent płotków reklamowych przykładamy dużą wagę do stosowanych materiałów i sposobu wykonania. Dbamy o to, by produkty były nie tylko efektowne, ale także praktyczne. Każdy płotek reklamowy Inventini jest wykonany z rur aluminiowych umieszczonych w stabilnych, stalowych stojakach. Taka konstrukcja zapewnia odpowiednią lekkość i wytrzymałość płotka. Dla uzyskania eleganckiego efektu całość została pomalowana proszkowo.

Nadruk wykonujemy na wytrzymałej tkaninie poliestrowej tzw. namiotowej lub tkaninie banerowej. Także ten dobór tkanin został starannie przemyślany: chcieliśmy, aby produkt był odporny na działanie wilgoci oraz promieniowanie UV. W zależności od zastosowanego materiału nadruk wykonujemy metodą sublimacji lub lateksową, zawsze przy wykorzystaniu tuszów przyjaznych dla środowiska. Zwieńczeniem każdej barierki reklamowej jest indywidualna grafika, którą przygotują dla Ciebie nasi doświadczeni graficy.

Gdzie płotki reklamowe z nadrukiem sprawdzą się najlepiej?

Płotek reklamowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba organizacji przestrzeni: wydzielenia przejść, stref zamkniętych czy otwartych itp. Zastosuj je do:

  • planowania przejść w halach targowych, koncertowych, salach konferencyjnych, na targach branżowych, wydarzeniach sportowych, konwentach oraz innych wydarzeniach rozrywkowych,
  • ogrodzenia stoisk, punktów obsługi, budek mobilnych oraz innych, istotnych segmentów.
Płotek Reklamowy Inventini

Szerokość

(z podstawą)

Wysokość

(z podstawą)

Głębokość

Waga

Płotek reklamowy

cały panel

210 (250) cm

104 (112,5) cm

35 cm

6,7 – 7,2 kg

W skład zestawu wchodzą torby na podstawy i  stelaż

Płotek Reklamowy Podstawa Nogi
Płotek Reklamowy Zakończenie Nogi
Płotek Reklamowy Zakończenie Poprzeczki

Zainteresowały Cię nasze płotki reklamowe?

Zapytaj handlowca o szczegóły oferty.

Najważniejsze informacje

Ikona Ilość Osób

Rozstawisz samodzielnie

Ikona Czas Rozkładania

Rozłożysz w ciągu 5 minut (pierwszy panel)

Ikona Narzędzia

Potrzebujesz opasek zaciskowych do mocowania tkaniny

Ikona Bardzo Łatwe Rozkładanie

Bardzo łatwe rozkładanie - dasz radę nawet bez instrukcji

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa lub baner

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny lub lateksowy

Ikona Konstrukcja

Konstrukcja ze stali i aluminium

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Zapytaj o produkt

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies