Parawan reklamowy

Inventini 9 Display 9 Parawany reklamowe

Sezon letni to doskonała pora na to, żeby wyróżnić się na tle konkurencji i dopasować do klimatu wakacyjnego relaksu. Dobrym pomysłem na subtelną, a jednocześnie skuteczną reklamę zewnętrzną jest parawan reklamowy. Takie rozwiązanie szczególnie wpasuje się we wszelkie eventy branżowe czy targi organizowane na plażach, a także będzie stanowiło świetny gadżet reklamowy.

Dzięki temu wręcz dziecinnie prostemu artykułowi możesz sprawić, że Twoja marka będzie kojarzyła się z wypoczynkiem, relaksem i dobrą zabawą. Na parawanie umieścisz dowolny koncept graficzny, co daje Ci wręcz nieograniczone możliwości reklamy.

Parawan Cmyk Wakacyjny

Specyfikacja

Parawany

Wymiary
3- panelowe – 312 x 100 (70)cm
4-panelowe – 415 x 100 (70)cm
5-panelowe – 518 x 100 (70)cm
6-panelowe – 621 x 100 (70)cm

Waga
3-panelowe – 1,0 kg
4-panelowe – 1,3 kg
5-panelowe – 1,6 kg
6-panelowe – 1,9 kg

312 Parawan Panelowy Wymiary
415 Parawan Panelowy Wymiary
518 Parawan Panelowy Wymiary
621 Parawan Panelowy Wymiary

Parawan z nadrukiem – charakterystyka

Parawany pełnią funkcję przenośnych ścianek działowych zapewniających prywatność w danym miejscu. Wzorowane na nich wiatrochrony (parawany plażowe) mają podobne zadanie, a dodatkowo zapewniają ochronę przed wiatrem i niesionym przez niego piaskiem. Różnią się jednak konstrukcją. Te wykonywane przez Invenitni składają się z drewnianych kołków (kijów, żerdzi), do których mocowane są panele wykonane z materiału. Kije wbija się w piasek tak głęboko, żeby zapewniały stabilne mocowanie. Lekka, prosta konstrukcja ogranicza ryzyko wyrządzenia jakichkolwiek strat, nawet w przypadku przewrócenia się osłony.

Dziś parawany są nieodłącznym elementem plażowego wystroju, zastąpiły w tej roli zdecydowanie cięższe i droższe kosze plażowe. Obok takiej powierzchni żaden marketer nie może przejść obojętnie – po prostu musi wykorzystać okazję. Tłum ludzi, wakacyjny nastrój to idealne warunki do promocji marki.  Parawany z nadrukiem pozwolą skojarzyć Twoją markę z tym co przyjemne i miłe: wypoczynkiem, urlopem, latem!

Parawan z logo – zalety rozwiązania

Jako forma reklamy zewnętrznej parawany plażowe posiadają wiele zalet przemawiających za ich wyborem. Wśród nich należy wymienić:

  • Połączenie użytecznego gadżetu z funkcją reklamową – latem, zwłaszcza na polskich plażach, bardzo chętnie wykorzystuje się parawany plażowe do ochrony przed wiatrem i przemieszczanym przez niego piaskiem. Stosowane są też w celu zapewnienia sobie odrobiny prywatności i odgrodzenia się od innych plażowiczów (zwłaszcza w zatłoczonych miejscach). Warto wykorzystać powstającą w ten sposób powierzchnię reklamową. Umieszczenie na parawanie przekazu marki zwiększa świadomość jej istnienia wśród nawet przypadkowych przechodniów. Jest to bardzo subtelna forma reklamy na przedmiocie użytkowym.    Parawany z logo mogą być również wykorzystywane na wszelkiego rodzaju stanowiskach branżowych podczas targów czy do odgradzania punktów mobilnych w trakcie letnich eventów. Takie rozwiązania sprzyjają budowaniu rozpoznawalności marki, w pozytywnym wakacyjnym kontekście.
  • Dobra widoczność przekazu – treści, grafika lub logo firmy umieszczone na takim parawanie są dobrze wyeksponowane ze względu na dosyć obszerny rozmiar nośnika. Wpływa to na łatwiejsze zapamiętanie przekazu znajdującego się na nadruku.
  • Łatwy do utrzymania w czystości – dzięki zastosowanym materiałom parawan z nadrukiem nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Poszycie można po prostu wyprać.
  • Szybki montaż reklamy zewnętrznej – parawany plażowe z reklamą firmy są niezwykle proste w obsłudze, a ich rozstawienie zajmuje niewiele czasu. Wystarczy tylko wbić kołki w ziemię, rozstawiając parawan na wybranym przez siebie obszarze.
  • Reklama zewnętrzna na każdą kieszeń – ze względu prostotę wykonania i niedrogie materiały parawany plażowe stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla poszukujących widocznej, łatwej w montażu powierzchni reklamowej. Sprawdzą się zarówno na wszelkiego rodzaju wydarzeniach branżowych, jak i jako gadżety dla kontrahentów czy pracowników.
  • Niewielka waga i kompaktowość –  lekkie, składane parawany zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu są łatwe w transporcie i magazynowaniu.
  • Ciekawy i unikalny pomysł na tworzenie rozpoznawalności marki – parawan reklamowy to intrygująca metoda budowania świadomości marki, a jednocześnie sposób na przekazanie w nietuzinkowy sposób komunikatu, który zwróci uwagę wielu przechodniów.
  • Możliwość personalizacji – dzięki spektrum możliwości parawan plażowy można dostosować do indywidualnych potrzeb. Można na niego nanieść zarówno logo firmy, prosty przekaz, jak i puścić wodze fantazji, tworząc nadruk wielokolorowy z zaprojektowaną na indywidualne zamówienie grafiką. Technologia druku sublimacyjnego zapewni, że Twój projekt zostanie pięknie wyeksponowany.

Parawany reklamowe – zastosowanie subtelnej reklamy zewnętrznej

Plażowe parawany z logo sprawdzą się także doskonale jako gadżet wręczony uczestnikom eventów czy jako nagroda w konkursach. Docenią je zwłaszcza plażowicze oraz turyści, którzy dzięki nim będą mogli odgrodzić się od innych i zapewnić sobie odrobinę prywatności. Taka forma reklamy zewnętrznej to również ciekawy pomysł na wyznaczenie części socjalnej na stanowisku branżowym. Może również służyć do ogrodzenia strefy dla dzieci.

Parawan Detale Wiele Zdjęć Wakacyjny