Case study – Keno

Keno – międzynarodowa gra liczbowa, a także protoplasta wymyślonej w Polsce gry liczbowej Multi Multi. Jedna z najpopularniejszych gier liczbowych na świecie. Jej europejski rodowód sięga początków XVI wieku.

 

zamówienie


Przedmiotem zamówienia firmy Keno były siedziska do punktów lotto, w postaci foteli, kostek i stolików. Klient chciał urządzić miejsce dla klientów do wypełniania gier loteryjnych.

krecja


Inventini zaproponowało klientowi rozwiązanie, które pozwoli na stworzenie oddzielnego miejsca do wypełniania kuponów. Logicznym wyjściem w tej sytuacji były fotele, które swoim kształtem pozwalają optymalnie zagospodarować wnętrze, a dodatkowo zapewniają atrakcyjną przestrzeń reklamową. Za pomocą kostki stworzyliśmy przedmiot o podwójnej funkcji. Kostka mogła służyć jako siedzisko lub jako stolik do wypełniania kuponów loteryjnych.

realizacja


Wszystkie produkty otrzymały szatę graficzną zgodną z CI KENO. Inventini wykonała wizualizacje obrandowanych produktów w dwóch wersjach kolorystycznych. Na etapie produkcji dokonano prób druku tkanin, każdorazowo sprawdzając ich zgodność z księgą CI Keno. Po wykonaniu prób i dopasowaniu kolorów, dział produkcji  przystąpił do realizacji zamówienia. Zlecenie zostało zrealizowane w wyznaczonym terminie 2 tygodni.

Kategoria Case study

Zobacz również:

Case study

AHA

Case study – AHA American Heart Association (AHA) jest organizacją non-profit w Stanach Zjednoczonych, która promuje odpowiednią opiekę lekarską w celu zmniejszenia niepełnosprawności i zgonów spowodowanych chorobami układu krążenia i udaru mózgu.   zamówienie Firma

Czytaj więcej…

Case study

Mavic

Case study – Mavic Mavic – francuskie przedsiębiorstwo produkujące części rowerowe oraz odzież. Nazwa to akronim od słów Manufacture d’Articles Vélocipédiques Idoux et Chanel (Produkcja Artykułów Rowerowych Idoux i Chanel). zamówienie Przedmiotem zamówienia firmy Mavic

Czytaj więcej…