Namioty techniczne

Inventini 9 Namioty branżowe 9 Namioty techniczne

Namioty techniczne do prac budowlanych – wybierz sprawdzonego producenta

Prace budowlane najczęściej odbywają się na świeżym powietrzu, gdzie raczej nie można liczyć na jakiekolwiek zadaszenie. Opady deszczu czy uciążliwe promienie słoneczne mogą w znacznym stopniu utrudniać pracę robotnikom. Nie mówiąc już o tym, że woda nie może dostać się chociażby do instalacji elektrycznych. Namioty robocze są w takich sytuacjach po prostu niezastąpione – skutecznie ochraniają sprzęt oraz ludzi, którzy z nim pracują.

Namioty robocze polecane są zwłaszcza przedstawicielom branż budowlanych i przemysłowych. W naszej ofercie znajdziesz: namioty budowlane, namioty spawalnicze, namioty montażowe, namioty brukarskie oraz namioty kolejowe. Na Twoje życzenie możemy umieścić na namiotach nadruki, które skutecznie będą realizować funkcję marketingową. Logo umieszczone na namiocie to świetny sposób na reklamę dla deweloperów i różnego rodzaju firm budowlanych czy naprawczych. Zachęcamy do zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości. Z wielką chęcią wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. 

Namioty techniczne, namioty robocze, namioty spawalnicze, namioty do prac budowlanych, montażowe, namioty brukarskie, namioty kolejowe.jpg

Wytrzymałe i estetyczne namioty budowlane

Namioty do zadań specjalnych, jakimi na pewno są wszelkiego rodzaju prace budowlane i konstrukcyjne, muszą cechować się najwyższą jakością i wytrzymałością. Takie właśnie są produkowane przez nas namioty! Gwarancją ich odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne są solidne materiały, które wykorzystujemy do ich produkcji. Wodoodporna tkanina poliestrowa sprawia, że namiotom nie straszne ani nadmierne nasłonecznienie, ani opady deszczu, ani nawet niskie temperatury.

Ich solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo osobom, które pracują pod ich osłoną. To oczywiste, że namioty są instalacją tymczasową – dlatego zadbaliśmy o to, abyś mógł je w łatwy sposób transportować w różne miejsca. Zapewniamy, że rozkładanie namiotów nie przysporzy Ci żadnych trudności – to na pewno prostsze niż prace, które będą się odbywać pod ich osłoną. Ich montaż zajmuje od kilku do kilkunastu minut i naprawdę sprosta mu praktycznie każdy. Jeśli interesują Cię walory estetyczne, z całą pewnością będziesz usatysfakcjonowany – nasze namioty prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Polecane produkty dla branży technicznej:

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Zarządzaj plikami cookies