Namioty pogrzebowe

Inventini 9 Namioty branżowe 9 Namioty pogrzebowe
Namiot do ceremonii pogrzebowej z opisami atutów

Co otrzymujesz?

możliwość użycia w każdych warunkach pogodowych, dzięki anodowanej konstrukcji i wodoodpornej tkaninie

oszczędność czasu, dzięki ekspresowemu systemowi rozkładania namiotu

pozytywny wizerunek i widoczność w każdym miejscu, dzięki trwałemu nadrukowi o bardzo wysokiej jakości

bezpieczny i trwały namiot o bardzo mocnej konstrukcji, wyposażonej w system bezpiecznych klików 

bezpłatną wizualizację i krótki czas realizacji zlecenia

Namiot do Ceremonii Pogrzebowej - cmentarz

Specyfikacja

Namioty PRO

Konstrukcja o przekroju profilu 45mm przy pełnym zakotwieniu wytrzymuje podmuchy wiatru 50km/h.

Wymiary transportowe
23x23x157cm – 3x3m
23x31x157cm – 3×4,5m
23x46x157cm – 3x6m

Waga (konstrukcja+dach)
21kg – 3x3m
27kg – 3×4,5m
37kg – 3x6m

Namiot Standard Wymiary
Detale Konstrukcji Standard
Wymiary Namioty Reklamowe

Namioty Premium PRO

Konstrukcja o przekroju profilu 54mm przy pełnym zakotwieniu z wykorzystaniem zestawu bezpieczeństwa wytrzymuje podmuchy wiatru do 100km/h. Namioty stelażowe Premium PRO produkujemy zgodnie z normą PN-EN 13782:2015-2007.

Wymiary transportowe
3x3m – 33x33x165 cm
3×4,5m – 33x44x165cm
3x6m – 33x58x165cm
4x4m – 33x33x210cm
4x6m – 33x44x210cm
4x8m – 33x58x210cm

Waga (dach+konstrukcja)
3x3m – 33kg
3×4,5m – 42kg
3x6m – 56kg
4x4m – 39kg
4x6m – 52kg
4x8m – 69kg

Przekrój Namiot Premium Pro
Wymiary Namioty Reklamowe 1
Wymiary Namioty Reklamowe 2

Estetyczne i niezawodne namioty do ceremonii pogrzebowej

Ceremonie pogrzebowe zdecydowanie nie należą do najprzyjemniejszych wydarzeń w naszym życiu. Mimo wszystko zależy nam na tym, aby wszystko było podczas nich dopięte na ostatni guzik, a uroczystość przebiegła idealnie. Zmarłemu należy oddać szacunek, a uroczysta ceremonia pogrzebowa może być tego wyrazem. Jej nieodłącznym elementem są baldachimy pogrzebowe, które potęgują uroczysty i podniosły charakter tego smutnego wydarzenia. Zapewniają one także skuteczną ochronę przed słońcem, deszczem, podmuchami wiatru oraz opadami śniegu.

Namioty pogrzebowe to estetyczne uzupełnienie oprawy uroczystości ostatniego pożegnania, którym powinien dysponować każdy profesjonalny zakład zajmujący się organizacją pogrzebów. Produkowane przez nas namioty pogrzebowe z nadrukiem wypełniają również funkcję marketingową i mogą stać się wizytówką różnego rodzaju firm pogrzebowych i cmentarzy komunalnych. Na namiotach wykonujemy wysokiej jakości grafiki wedle życzeń Klientów. Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Namiot pogrzebowy czarno-biały

Zaufaj doświadczonemu producentowi namiotów z nadrukiem

Ceremonia pogrzebowa powinna przebiegać nienagannie, a jakiekolwiek problemy techniczne nie powinny mieć na niej miejsca. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego tworzymy namioty, których montaż odbywa się sprawnie i szybko. Z ogromną starannością dbamy o każdy szczegół ich wyglądu – nadruki wykonujemy z największą precyzją, z zastosowaniem innowacyjnych technologii, dzięki czemu pozostają trwałe na długie lata.

Solidna konstrukcja namiotów zapewnia bezpieczeństwo osobom i przedmiotom, które się pod nimi znajdują. Wykonujemy je z materiałów odpornych na szkodliwe działanie promieni słonecznych, deszczu, wiatru oraz niskich temperatur – wysokiej jakości poliestru. Produkowane przez nas namioty są przeznaczone do wielokrotnego użytku, więc zostały zaprojektowane tak, aby ich transport nie stanowił problemu. Namioty są wyjątkowo lekkie, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca, co sprawia, że z łatwością można je przewozić nawet zwykłym samochodem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zwłaszcza przedstawicieli zakładów pogrzebowych.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Dane kontaktowe:

+48 533 710 600
office@inventini.com

Przesiębiorco, chcesz zamówić namiot do ceremonii pogrzebowej lub uzyskać więcej informacji? Napisz do nas!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Inventini Sp. z o o. podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienie oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane: Polityka prywatności
Zarządzaj plikami cookies