Namioty gastronomiczne

Inventini 9 Namioty branżowe 9 Namioty gastronomiczne

Namioty gastronomiczne – gwarancja udanego przyjęcia

Imprezy odbywające się na świeżym powietrzu to nie lada wyzwanie dla organizatorów. Jeśli więc jesteś odpowiedzialny za takie przedsięwzięcie, świetnie trafiłeś – z chęcią Ci w tym pomożemy! Produkowane przez nas namioty z nadrukiem przydadzą się na każdej imprezie plenerowej.

Namioty restauracyjne świetnie sprawdzą się również w aranżacji ogródków letnich. Stworzą skuteczną ochronę przed deszczem i podmuchami wiatru, dzięki czemu goście na pewno miło spędzą czas w Twojej restauracji czy barze. Zadaszenia restauracyjne oprócz zastosowania praktycznego, mają także zastosowanie estetyczne – są ciekawą ozdobą wszelkich przestrzeni. Namioty cateringowe powinny towarzyszyć również różnym imprezom kulinarnym – na przykład degustacjom, na których stworzą efektowną przestrzeń do ekspozycji reklamowanych produktów. Nadruki, które możesz na nich umieścić przyczynią się do wzrostu rozpoznawalności Twojej marki, a przy okazji wypełnią funkcję reklamową – zachęcą potencjalnych klientów do odwiedzenia Twojego stoiska.

namioty gastronomiczne, namioty cateringowe, zadaszenia restauracyjne, namioty reklamowe, namioty handlowe, namioty targowe

Wybierz sprawdzonego producenta namiotów reklamowych

Tworzone przez nas namioty odznaczają się najwyższą jakością i precyzyjnym wykonaniem. Do wykonania poszycia używamy trwałej tkaniny poliestrowej, dzięki czemu namioty są odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych, deszczu i niskich temperatur. Możesz więc z powodzeniem korzystać z nich o każdej porze roku. Znajdujące się na nich nadruki również są bardzo trwałe – wykonujemy je za pomocą innowacyjnej techniki druku cyfrowego, więc możesz mieć pewność, że kolory nie wyblakną, a logo Twojej firmy będzie zawsze dobrze widoczne.

Nasze namioty tworzymy z myślą o tym, żeby służyły Ci one przez wiele lat i podczas wielu różnych wydarzeń. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby ich transport nie sprawiał najmniejszych problemów. Lekkość namiotów i to, jak mało miejsca zajmują po złożeniu, na pewno się do tego przyczynia. Równie bezproblemowy jest ich montaż – nie potrzebujesz do tego celu żadnych specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. Namioty są gotowe do użycia w kilka minut. Przekonaj się sam!

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Oceń ten wpis
Zarządzaj plikami cookies