Namioty dla służb mundurowych

Inventini 9 Namioty branżowe 9 Namioty dla służb mundurowych

Namioty dla policji? Namioty strażackie? Wybierz idealne dla siebie! 

 Praca przedstawicieli służb mundurowych bez wątpienia nie należy do najłatwiejszych. Wierzymy, że nasze namioty mogą ją choć w minimalnym stopniu ułatwić. Namioty świetnie sprawdzą się w zabezpieczeniu miejsca przestępstwa czy miejsca oględzin. Ochronią je przed słońcem, deszczem i wścibskimi spojrzeniami przechodniów, tworząc ekipie optymalne warunki do pracy. Podobne funkcje wypełniają namioty dla straży pożarnej. Są one niezastąpione również podczas ćwiczeń i wyjazdów wojskowych. Namioty odgrywają także niezwykle ważną rolę podczas akcji ratowniczych. Tworzą one bezpieczną i czystą przestrzeń do ratowania ludzkiego życia, gdy z różnych względów nie ma czasu na transport do szpitala. Warto więc wybrać namioty od doświadczonego i sprawdzonego producenta jakim jest Inventini.

W naszej ofercie znajdziesz: namioty wojskowenamioty policyjnenamioty strażackie, a także namioty ratownicze.

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a dołożymy wszelkich starań, aby je spełnić – Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. 

 

 

Namiot ratowniczy na imprezy masowe - pogotowie ratunkowe

Gdzie można zastosować namioty dla służb mundurowych?

 Namioty dla służb mundurowych zgrupowaliśmy w jedną całość. Mnogość służb mundurowych pozwala nam wyróżnić produkty takie jak: 

 • namioty policyjne służące jako namioty operacyjne dla drogówki, kryminalistyki, zaplecza techniczne bądź zaplecza pod imprezy masowe
 • namioty strażackie zaplecza techniczne, namioty operacyjne, mobilne punkty operacyjne, zaplecza pod imprezy masowe
 • namioty ratownicze użytkowane jako przenośne punkty ratownicze oraz zaplecza pod imprezy masowe
  • namioty wojskowe stosowane jako mobilne namioty operacyjne dla wojska, mobilne koszary, zaplecza techniczne itp.

  Niezawodne namioty dla służb ratunkowych 

  Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że namioty dla służb mundurowych powinny cechować się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby nie były to tylko puste słowa. Nasze namioty wykonujemy z wytrzymałych i odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych materiałów, dzięki czemu sprawdzają się we wszystkich warunkach. Są one przystosowane do realizowania zadań specjalnych, dlatego promienie słoneczne, podmuchy wiatru, deszcz czy mrozy nie stanowią dla nich najmniejszego zagrożenia. Zadbaliśmy również o to, aby nasze produkty były łatwe w transporcie i montażu, który zajmuje bardzo mało czasu (od kilku do kilkunastu minut). Nasze namioty można rozłożyć praktycznie wszędzie, co jest szczególnie ważne w przypadku namiotów dla służb ratunkowych, kiedy liczy się jak najszybsze działanie. Namioty Inventini wyróżniają się także wyjątkowo estetycznym wyglądem, który z całą pewnością umila pracę z ich wykorzystaniem. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – zawsze służymy radą i pomocą!

  Polecane produkty dla służb mundurowych:

  Zobacz nasze przykładowe realizacje:

  Zarządzaj plikami cookies