Namioty administracyjne

Inventini 9 Namioty branżowe 9 Namioty administracyjne

Profesjonalne namioty dla instytucji  

 Urzędy, organy administracji publicznej i wszelkie inne tego typu instytucje potrzebują odpowiedniej promocji w stopniu nie mniejszym niż komercyjne firmy. Świetną okazją do promowania takiej działalności są różnego rodzaju imprezy plenerowe – uroczystości związane z celebrowaniem świąt państwowych i lokalnych, festyny, dni osiedla i wiele innych. Na takich wydarzeniach wręcz niezastąpione okażą się namioty reklamowe z nadrukiem. Pomogą one w aranżacji przestrzeni i stworzą miejsce do ekspozycji różnego rodzaju broszur i innych materiałów reklamowych. Namioty możesz wykorzystać jako stoiska sprzedażowe albo wystawowe – wszystko zależy od Twoich potrzeb. 

 

Namioty dla instytucji są ciekawym środkiem promocji głównie ze względu na nadruki, które możemy na nich umieścić. Mogą je ozdabiać różnego rodzaju logotypy, herby czy inne grafiki związane z działalnością danej instytucji. Przyczyni się to do wzrostu jej rozpoznawalności i ociepli jej wizerunek.    

 

Opowiedz nam o swoim pomyśle, a my stworzymy namiot odpowiadający Twoim wymaganiom. 

Namiot stelażowy reklamowy z nadrukiem

Inventini poleca namioty dla gmin i powiatów

Namioty administracyjne  spod szyldu Inventini przydadzą się na wszelkich imprezach organizowanych przez gminy czy powiaty. Charakteryzują się one profesjonalnym wykonaniem i odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Przyczyniają się do tego wytrzymałe materiały, których używamy do produkcji naszych namiotów.

Wysokiej jakości tkanina poliestrowa sprawia, że namioty są odporne na działanie promieni UV, deszczu, wiatru oraz mrozów. Nie musisz również martwić się o wytrzymałość grafik – zapewniamy, że jest ona bardzo wysoka. Do ich tworzenia wykorzystujemy innowacyjne techniki druku cyfrowego, co sprawia, że kolory nie blakną, a grafiki przez długie lata cieszą oczy swoim rewelacyjnym wyglądem. Zadbaliśmy również o to, aby nasze namioty nie sprawiały problemów podczas transportu oraz montażu. Rozłożenie namiotu jest niezwykle proste i trwa zazwyczaj kilka minut! Fakt, że namioty są bardzo lekkie sprawia, że z łatwością można je przewozić. Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Zarządzaj plikami cookies