Namioty administracyjne i inne nośniki reklamy dla administracji publicznej

Inventini 9 Namioty branżowe 9 Namioty administracyjne i inne nośniki reklamy dla administracji publicznej

Dla Twojej instytucji przygotujemy nośniki

ikona24-01

trwałe

ikona21-01

efektowne

ikona36.1-01

zawsze zgodne z umową

Profesjonalne namioty dla instytucji  

Urzędy, organy administracji publicznej i wszelkie inne tego typu instytucje potrzebują odpowiedniej promocji w stopniu nie mniejszym niż komercyjne firmy. Świetną okazją do promowania takiej działalności są różnego rodzaju imprezy plenerowe – uroczystości związane z celebrowaniem świąt państwowych i lokalnych, festyny, dni osiedla i wiele innych. Podczas takich wydarzeń wręcz niezastąpione okażą się namioty reklamowe z nadrukiem. Pomogą one w aranżacji przestrzeni i stworzą miejsce do ekspozycji różnego rodzaju broszur i innych materiałów reklamowych. Namioty możesz wykorzystać jako stoiska sprzedażowe albo wystawowe – wszystko zależy od Twoich potrzeb. 

 

Indywidualne nadruki

Namioty dla instytucji są ciekawym środkiem promocji głównie ze względu na nadruki, które możemy na nich umieścić. Mogą je ozdabiać godło, herb, różnego rodzaju logotypy czy inne grafiki związane z działalnością danej instytucji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ściany wykorzystać jak banery informacyjne, np. w celu umieszczenia instrukcji postępowania. 

Namiot reklamowy administracyjny

Nie masz pomysłu na grafikę?

Zaproponujemy rozwiązanie specjalnie dla Twojej instytucji!

namioty administracyjne, namiot dla administracji, namioty dla gminy, namioty dla powiatu, namioty urzędowe, namioty państwowe, namioty wojewódzkie 1

Inventini poleca namioty dla gmin i powiatów

Namioty administracyjne  spod szyldu Inventini przydadzą się na wszelkich imprezach organizowanych przez gminy czy powiaty. Charakteryzują się one profesjonalnym wykonaniem i odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Przyczyniają się do tego wytrzymałe materiały, których używamy do produkcji naszych namiotów.

namioty administracyjne, namiot dla administracji, namioty dla gminy, namioty dla powiatu, namioty urzędowe, namioty państwowe, namioty wojewódzkie 1

Oprócz namiotów stelażowych samorządy i administracja państwowa najchętniej sięgają po:

ikona liczba osób

Kostki reklamowe

Namiot Pascal dla administracji publicznej

Flagi reklamowe

ikona narzędzia do montażu

Namioty Pascal

Lażak dla administracji publicznej

Leżaki reklamowe

Nie znalazłeś na stronie wszystkiego, czego potrzebujesz?

Nic nie szkodzi. Zamówimy dla Ciebie potrzebne produkty i dostarczymy wraz z resztą zamówienia. Inne sprawy do rozwiązania? Nie krępuj się, dzwoń! Wszystko wspólnie omówimy.

+48 533 710 600 

Inne polecane produkty dla administracji publicznej:

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Newsletter dla administracji – tylko wybrane newsy i oferty!

Zapisz się na nasz newsletter przygotowany specjalnie dla administracji publicznej, a w podziękowaniu wyślemy Ci Katalog Inspiracji, który pomoże wybrać odpowiednią kreację graficzną dla Twojej instytucji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez Inventini Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zarządzaj plikami cookies