Namioty branżowe

Inventini 9 Namioty branżowe

Namioty branżowe – daj się zobaczyć!

Twoim pragnieniem są namioty reklamowe, handlowe bądź targowe, które wyróżnia atrakcyjna grafika? Stworzymy dla Ciebie unikalną wizytówkę, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz wypromować markę.
Namioty reklamowe Inventini posiadają innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym dostosujesz namiot do indywidualnych potrzeb.
Zastosowanie udogodnień takich jak kilkustopniowa regulacja wysokości każdej nogi, regulacja napięcia dachu czy bezpieczne kliki pozwala na proste i bardzo szybkie rozkładanie bądź składanie namiotu.
Produkowane przez nas namioty reklamowe zajmują mało miejsca podczas transportu, a oferują dużą przestrzeń po rozłożeniu.
Namioty wystawowe to ekspresowe zadaszenie powierzchni, które dzięki wysokiej jakości materiałów sprawdzi się w każdym miejscu i o każdej porze roku.
Stoisko zaaranżowane w ciekawy sposób dużo łatwiej wzbudzi zainteresowanie ludzi, a co za tym idzie – zachęci potencjalnych Twoich klientów do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Namioty handlowe oddziałują także na gości, którzy nie mają bezpośredniej styczności ze stoiskiem. Duże gabaryty sprawiają bowiem, że namiot jest widoczny z daleka, dzięki czemu reklama umieszczona na jego powierzchni zostanie zauważona.

Wybierz branżę:

Administracja publiczna

Dla służb

Gastronomia

Branża techniczna

Targi branżowe

Branża eventowa

Bankiety i uroczystości

Branża pogrzebowa

Zobacz nasze przykładowe realizacje: