Namioty branżowe

Inventini 9 Namioty branżowe

Namioty branżowe – daj się zobaczyć!

Prawdą jest, że namioty reklamowe  tzw. stelażowe można wykorzystywać na wiele sposobów. Właściwy dobór grafiki, ścian, okien, lady czy półboku sprawia, że mogą one z powodzeniem służyć w różnych branżach. Sprawdzą się jako namioty handlowe, targowe, restauracyjne czy podczas eventów.  A jeśli dodamy do tego możliwość łączenia kilku takich namiotów to otrzymamy narzędzie uniwersalne, które pozwala na zagospodarowanie przestrzeni zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Co więcej, takie namioty branżowe sprawdzą się zarówno na miękkim podłożu – ziemi, jak i utwardzonym, jak beton czy asfalt. Innymi słowy namiot ten stosujemy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wydzielenie przestrzeni lub zapewnienie zadaszenia.

Uniwersalny charakter namiotu stelażowego sprawia, że jest on rozwiązaniem często spotykanym. Jeśli poszukujesz namiotu reklamowego, który jeszcze skuteczniej przyciąga uwagę potencjalnych klientów, to polecamy namioty dmuchane o intrygującym kształcie. Przypominają one nieco igloo lub dużego pająka, dzięki czemu łatwo skupiają na sobie zaciekawione spojrzenia. Oryginalna, dobrze zaprojektowana grafika dodatkowo spotęguje ten efekt. To doskonałe rozwiazanie zwłaszcza na eventy sportowe lub kulturalne.

Czasem jednak nie chodzi wprost o przyciąganie uwagi, lecz przede wszystkim zapewnienie odpowiedniego komfortu użytkownikom. Tak będzie zapewne w przypadku namiotów weselnych, gdzie brandowanie ma głównie charakter informacyjny. W roli namiotu okolicznościowego idealnie sprawdzi się nasza gwiazda – namiot Startent.

Namioty specjalistyczne – gdy potrzebujesz indywidualnego rozwiązania

 

Są jednak takie sytuacje, gdy niezbędne są namioty specjalistyczne – dostosowane idealnie do potrzeb czy okoliczności. Jako doświadczony producent namiotów mamy na swym koncie wiele takich realizacji, w tym  na specjalne zamówienie. Można tutaj wskazać chociażby zaprojektowanie ponadczterdziestometrowego namiotu dla Straży Pożarnej, w oparciu o stałociśnieniową technologię Pascal. Pascale sprawdzają się również jako namioty na lód dla grup ratowniczych.

W dobie pandemii koronawirusa pojawiła się potrzeba wydzielenia przestrzeni pełniącej rolę kabiny do testów, szczepień, rejestracji czy chociażby miejsca, gdzie pensjonariusze DPS mogą bezpiecznie spotkać się ze swoimi bliskimi. W ten sposób powstał namiot-kabina na konstrukcji Cube, który można wykorzystać zarówno wewnątrz budynku, jak i ustawić na zewnątrz pod namiotem stelażowym.

Czasami po prostu potrzebne są namioty wyjątkowo duże, o określonym kształcie czy konstrukcji. Jeśli potrzebujesz namiotów na indywidualne zamówienie, zadzwoń, napisz, a wspólnie opracujemy namioty specjalistyczne potrzebne właśnie w Twojej branży.

Wybierz branżę:

administracja publiczna

Administracja publiczna

dla służb

Dla służb

gastronomia

Gastronomia

branża techniczna

Branża techniczna

targi branżowe

Targi branżowe

branża eventowa

Branża eventowa

bankiety i uroczystości

Bankiety i uroczystości

branża pogrzebowa

Branża pogrzebowa

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Zarządzaj plikami cookies