×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Namioty branżowe

Namioty branżowe – daj się zobaczyć!

Potrzebujesz namioty reklamowe, handlowe bądź targowe które wyróżnia atrakcyjna grafika? Stworzymy dla Ciebie unikalną wizytówkę, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz wypromować markę.
Namioty reklamowe Inventini posiadają innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym dostosujesz namiot do indywidualnych potrzeb.
Zastosowanie udogodnień takich jak kilku stopniowa regulacja wysokości każdej nogi, regulacja napięcia dachu czy bezpieczne kliki pozwalają na proste i bardzo szybkie rozkładanie bądź składanie namiotu.
Produkowane przez nas namioty reklamowe zajmują mało miejsca podczas transportu a oferują dużą przestrzeń po rozłożeniu.
Namioty wystawowe to ekspresowe zadaszenie powierzchni, które dzięki wysokiej jakości materiałów sprawdzi się w każdym miejscu i o każdej porze roku.
Stoisko zaaranżowane w ciekawy sposób dużo łatwiej wzbudzi zainteresowanie ludzi, a co za tym idzie – zachęci potencjalnych klientów do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Namioty handlowe oddziałują także na gości, którzy nie mają bezpośredniej styczności ze stoiskiem. Duże gabaryty sprawiają bowiem, że namiot jest widoczny z daleka, dzięki czemu reklama umieszczona na jego powierzchni zostanie zauważona.