Bramy pneumatyczne i wentylatorowe

Potrzebujesz bramy pneumatycznej lub wentylatorowej z nadrukiem? Bramy START - META które wyróżnia atrakcyjna grafika? Stworzymy dla Ciebie unikalną wizytówkę, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz wypromować markę.

Inventini – doświadczony i niezawodny producent bram reklamowych

Bramy dmuchane start czy bramy dmuchane meta to miejsce, gdzie gromadzi się największa ilość kibiców na każdym wydarzeniu sportowym. Kibice Ci często spędzają większość czasu bezczynnie, w końcu sportowcy pojawiają się na mecie tylko na krótką chwilę. Oryginalny nadruk na bramie z całą pewnością przyciągnie ich uwagę i sprawi, że zapamiętają Twój produkt. Linia mety oraz startu to także miejsce, które gromadzi dziennikarzy i gdzie często zatrzymuje się kamera telewizyjna i obiekt aparatu. Bramy startowe to niepowtarzalna okazja dla sponsorów, organizatorów czy patronów różnych wydarzeń sportowych dla pokazania się szerokiemu gronu odbiorców.

Bramy reklamowe
Bramy stałociśnieniowe
z lini Pascal

Namioty reklamowe Pascal są odporne na działanie sił zewnętrznych, dzięki czemu mogą ozdabiać Twoje stoisko o każdej porze roku i we wszystkich warunkach atmosferycznych. Bramy stałociśnieniowe możemy przygotować w nietypowych rozmiarach

Dostępne warianty:

Prostokąt

Wielokąt

Bramy wentylatorowe
z lini Fan

Produkujemy bramy pneumatyczne w trzech możliwych do wyboru wariantach: brama okrągła, kwadratowa oraz prostokątna. Pakujemy je w poręczne torby wraz z wentylatorem, umożliwiając tym samym łatwy i szybki montaż na świeżym powietrzu.

Dostępne warianty:

Łukowa

Prostokąt

Wielokąt

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne