pl
Hocker Pascal Beskid Media

Najwygodniejsze siedziska na dużą powierzchnię

Coraz więcej ludzi dąży do tego, aby jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz. Dotyczy to zarówno aktywności fizycznej, jak i kultury. Oferta kulturalna z roku na rok rośnie, dlatego przybywa różnorodnych festiwali, pikników, koncertów, targów oraz innych imprez. Ich nieodzownym elementem są profesjonalne stanowiska firmowe, które w nowoczesny i unikatowy sposób pozwolą Ci wypromować Twoją markę. Dziś skupimy się na jednym z elementów tych stoisk - siedziskach.

/Blog/Najwygodniejsze siedziska na dużą powierzchnię

Siedziska to obok namiotów, balonów czy bram sportowych, produkt reklamowy do zadań specjalnych, na którym może zostać umieszczone logo lub hasło Twojej firmy. Są to produkty przykuwające uwagę potencjalnych klientów, a dodatkowo zapadające w pamięć na dłużej. Niewątpliwie atrakcyjnym towarem reklamowym są siedziska, wśród których można wymienić przede wszystkim: pufy, sofy, pufy Sako, leżaki reklamowe, fotele, hokery czy kostki reklamowe. Wyjątkowym i bardzo atrakcyjnym produktem dla wielu klientów są krzesła reżyserskie, które są efektowną i skuteczną reklamą.

W zależności od rodzaju produktu wykonane są one z różnych materiałów najwyższej jakości. Gwarantuje to możliwość użytkowania przez szerokie grono klientów, nawet przez kilka sezonów. To wyjątkowo atrakcyjna oferta, która powinna sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Ich wykonanie i budowa gwarantują wygodę podczas rozmowy, jak i w czasie chwilowego wypoczynku. Dodatkową zaletą tego typu produktu jest jego łatwa obsługa oraz bezproblemowe przechowywanie, gdyż większość siedzisk nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Poczuj wygodę, jaką zapewnią Twoim klientom siedziska reklamowe

Asortyment siedzisk dostępnych na rynku jest spory. Uwagę sporej liczby klientów przykuwa bardzo często leżak reklamowy, ponieważ to produkt wysokiej jakości. Przemawia za tym dobra jakość wykorzystanych w czasie ich produkcji materiałów, jak również oryginalność. Wśród atutów tego towaru można wymienić także to, że w szybki i łatwy sposób można to siedzisko złożyć i rozłożyć.

Kolejnym, bardzo skutecznym nośnikiem reklamy są pufy Sako. To coraz częściej wykorzystywany produkt, na którym umieszcza się reklamę. Jednocześnie to bardzo wygodne siedzisko, które doceniło już wielu konsumentów. Jednak to wciąż dość rzadko spotykany towar, co pozwala podkreślić oryginalność Twojej firmy oraz jej promocji. Jest to siedzisko pozwalające na uatrakcyjnienie każdego spotkania branżowego oraz eventu.

Wśród nietypowych siedzisk reklamowych należy również wymienić kostki reklamowe, które spełniają kilka funkcji jednocześnie. To przede wszystkim siedzisko, ale i reklama, pufa czy stolik. Zastosowań tego produktu pewnie będzie znacznie więcej, ponieważ to produkt posiadający spory potencjał. Coraz częściej kostki reklamowe wykorzystywane są jako puzzle – kostki, które tworzą układankę 3 x 3. Tego typu rozwiązanie powoduje spore zainteresowanie, jak i zadowolenie zarówno u dzieci, jak i starszego pokolenia.

Nietypowe i bardzo unikalne siedziska, które mogą stać się reklamą Twojej firmy

Kostki Yoga Cube to jeden z innowacyjnych produktów reklamowych, który wszedł w ostatnich latach na rynek. Mimo to wciąż jest to bardzo nowatorskie rozwiązanie pozwalające uzyskać efektywną reklamę. Jest to trwały i bardzo praktyczny produkt, gdyż zajmuje bardzo mało miejsca w czasie transportu i przechowywania. Dodatkowo to wygodne siedzisko. Sprawdzi się ono w wielu sytuacjach, zarówno w czasie imprez plenerowych, jak i organizowanych wewnątrz.

Wysokim potencjałem charakteryzuje się seria Pascal oferująca siedziska: sofy i fotele reklamowe oraz hokery. Posiadają one wiele zastosowań. Produkty te charakteryzują się sporą uniwersalnością, którą doceniło wielu właścicieli firm w czasie licznych imprez. Jest to produkt, który może być wykonany w szerokiej gamie kolorystycznej. Dodatkowo rodzaj i wielkość logo, jak i hasło reklamowe zostaną dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli masz pomysł na logo, chętnie je zrealizujemy w Inventini. W przypadku braku pomysłu na logo i hasło dołożymy wszelkich starań, aby zaproponowany projekt spełnił Twoje oczekiwania. Zależy nam na uzyskaniu maksymalnego efektu reklamowego, który umocni pozycję Twojej firmy na rynku. Mamy spore doświadczenie, które zostało docenione przez bardzo zróżnicowanych odbiorców. Z nami osiągniesz sukces, którego poszukujesz!

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies