Balony jako forma reklamy

Za jedną z najbardziej nietypowych form reklamy pneumatycznej można uznać balony reklamowe. Kojarzą się nam miło z czasem dzieciństwa. Dzięki temu stanowią dobry nośnik przekazu reklamowego dla potencjalnych klientów. Mogą być wykorzystywane podczas różnego rodzaju eventów organizowanych na terenie Gdańska: imprezy plenerowe, sportowe, kulturalne, wystawy, targi czy pokazy mody.

Doskonale nadają się do tego celu, ponieważ, po pierwsze, mają dużą powierzchnię nadruku. Dzięki temu logo każdej firmy można w estetyczny i wyraźny sposób wyeksponować. Po drugie, duże gabaryty po rozłożeniu sprawiają, że reklama wyróżnia się na tle konkurencji i jest widoczna z daleka. Po trzecie, balony można w prosty sposób napompować i złożyć po zakończonej imprezie. Po złożeniu są lekkie, dlatego bez problemu da się je przewozić w samochodzie, np. w celu wykorzystania na kolejnym evencie. Po sezonie można złożony balon przechowywać na małej powierzchni.

Balony reklamowe są nowoczesnym sposobem na promowanie firmy. Z powodzeniem zastępują takie tradycyjne formy reklamy jak ulotki, które powoli odchodzą do lamusa.

Namioty reklamowe

Namioty reklamowe, które oferujemy, z powodzeniem sprawdzą się na wszelkich wydarzeniach organizowanych na świeżym powietrzu, jak również wewnątrz np. na większej hali. Są doskonałym sposobem na to, aby zaaranżować część przestrzeni na własne potrzeby, chociażby wygrodzić swoje stanowisko podczas targów. Namiot można odpowiednio zaaranżować, ustawiając w nim dmuchane sofy i fotele, co zachęca klientów, aby zatrzymać się przy namiocie i wejść do środka. Tam możemy nawiązać z klientem rozmowę i zaoferować mu kolejne formy promocji, np. nasze katalogi.

Oferowane przez nas namioty, podobnie jak balony, mają trwałą i solidną konstrukcję. Jest to kwestia bardzo ważna, ponieważ popsuty, nienadający się do użytku namiot przed samym eventem może przynieść firmie poważne straty i z pewnością spowoduje, że część planu marketingowego się nie powiedzie. Dlatego nasze namioty wykonane są ze sprawdzonych materiałów. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Objęte gwarancją producenta.

Namioty można również w prosty sposób zamontować, złożyć i przewieźć w inne miejsce lub przechowywać na małej powierzchni do następnego sezonu.

Nadruk wykonywany metodą cyfrową

Do naniesienia nadruku na balony i namioty reklamowe wykorzystujemy technologię druku cyfrowego, w którym używamy tylko ekologicznych tuszy. Nasze nadruki wyróżniają się wyrazistością i szeroką paletą barw. Są dodatkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie promieni UV, deszcz czy wiatr. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że logo ich firmy zostanie wyeksponowane w sposób estetyczny.

W naszej firmie zatrudniamy tylko specjalistów – profesjonalistów. Staramy się, aby zespół naszych grafików podchodził do potrzeb każdego klienta indywidualnie, pomógł mu stworzyć ciekawy projekt graficzny uwzględniający jego wizję wspomaganą dodatkowo naszym doświadczeniem i kreatywnością. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc na każdy etapie prac i realizacji zamówienia.

Nadruk umieszczany na balonach i namiotach reklamowych objęty jest gwarancją. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że właściwie inwestują swój czas i pieniądze w reklamę outdoorową. Takie zapewnienie daje im również nasza pozycja na rynku, którą wypracowaliśmy sobie w czasie wieloletniej działalności.