Świecący słup reklamowy na pilota!

Innowacyjny produkt stałociśnieniowy

Świecący słup reklamowy Pascal to nasz nowy produkt, który nie wymaga stałego zasilania zewnętrznego. Lekki, łatwy w obsłudze, wyposażony w akumulatory służy do ekspozycji wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Sprawdzi się zarówno jako reklama produktu, czy wizytówka firmy. Technologia druku sublimacyjnego pozwala na wykonanie dowolnej, wymiennej grafiki nakładanej na słup. Wymienne poszycie, to kapitalne rozwiązanie na cykliczne eventy. Słup stałociśnieniowy wykonany jest wodoodpornego poliestru o wysokości od 2 do 4 m i średnicy od 43 do 84 cm. Powierzchnia reklamowa produktu wynosi od 2,3 m2 aż do 9,8 m2.

Świecąca reklama firmy

Oświetlenie ledowe we wnętrzu słupa rozkłada się na całej jego długości równomiernie i utrzymuje się do 8 godzin. W wyposażeniu słupa reklamowego jest pilot, za pomocą którego można ustawić osiem cykli świecenia. Od światła stałego o różnym natężeniu, po funkcję migania. Słup jest stabilny i wewnątrz pomieszczenia nie potrzebuje dodatkowego mocowania.
Użytkowanie go na zewnątrz wymaga zakotwienia lub użycia dodatkowych obciążników. W zestawie znajduje się ręczna pompka jednak my zachęcamy do korzystania z pompki elektrycznej, która znajduje się w naszym wyposażeniu dodatkowym.

Zabierz nasz słup reklamowy na imprezę eventową.

Słupy świetlne mogą być rozstawiane przy namiotach eventowych lub stosowane oddzielnie. Rozkładanie słupa jest wręcz dziecinnie proste. Wystarczy podłączyć pompkę elektryczną, przycisnąć włącznik i w kilkadziesiąt sekund nasz słup stałociśnieniowy już jest napompowany. Po wypuszczeniu powietrza ze słupa, produkt składa się w poręczną torbę z uchwytem, zapinaną na zamek błyskawiczny i już jest gotowy do transportu.
Nasi klienci chętnie tego typu produkty wykorzystują na targach biznesowych, wydarzeniach kulturalnych, imprezach rozrywkowych i sportowych. Słup można również wykorzystać stawiając go w odpowiednim miejscu w budynku firmy. W przedsionku zaraz przy wejściu, na korytarzu, w holu, w salach konferencyjnych i wszędzie tam gdzie Twoja marka ma być rozpoznawalna.

Jesteś klientem biznesowym, chcesz w ciekawy i widoczny sposób zareklamować swoja firmę, ten produkt jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Napisz do nas lub skontaktuj się z działem handlowym Inventini