Namioty Inventini na imprezie Flybag Challenge

 

W dniach 22-23 lipca mieliśmy okazję przetestować namioty eventowe Inventini w wersji standard (sześciokątny profil 45 mm) w niezwykle trudnych warunkach na imprezie rowerowej.

Nasze namioty od niedawna pojawiły się na wyposażeniu firmy Flybag. W weekend 22-23 lipca odbywała się cykliczna impreza Flybag Challenge, podczas której namioty z nadrukiem przeszły chrzest bojowy. Jak co roku impreza składała się z części pokazowej, szkoleń oraz zawodów. Cały weekend był przepełniony rowerowymi atrakcjami dla miłośników dirt jumpingu i bmx. Event rozpoczynał się w sobotę przed południem, pogoda idealnie nadawała się do zabawy na świeżym powietrzu. W Świerklanach gdzie znajduje się baz Flybag pojawiło się wielu amatorów i miłośników dwóch kółek. Nie zabrakło też profesjonalistów od skakania i trików.

Podczas imprezy można było zarówno oglądać zmagania zawodników, jak również samemu spróbować sił w skakaniu. Dzięki możliwości lądowania na miękkiej poduszce nawet amatorzy skakania byli bezpieczni. Imprezie towarzyszyły również inne atrakcje zorganizowane przez sponsorów. To czego na pewno nie brakowało to sportowej rywalizacji i dobrej atmosfery. Baza Flybag wyglądała świetnie z lotu ptaka jak również z poziomu uczestnika imprezy. Zadaszenie zapewniały m.in. namioty reklamowe z nadrukiem wyprodukowane przez Inventini, natomiast miejsca siedzące dla strudzonych uczestników zapewniały leżaki z nadrukiem również wyprodukowane przez nas.

Impreza zarówno w sobotę jak i niedzielę przebiegała zgodnie z planem i w świetnym klimacie zapewnionym przez organizatorów. Niestety nic nie może być perfekcyjne i pogoda kilka razy pokrzyżowała plany. Mimo, że na początku weekend zapowiadał się słonecznie i ciepło, uczestników i organizatorów kilka razy zaskoczył niespodziewany ulewny deszcz z burzą. Całe szczęście organizatorzy byli przezorni i zamówili u nas namioty na event, dzięki którym zapewnili schronienie dla uczestników. Definitywnie nasze produkty eventowe po raz kolejny sprawdziły się nawet w najtrudniejszych warunkach. Użytkownicy leżaków i namiotów byli zadowoleni, a to nas niezmiernie cieszy i napędza do dalszej pracy.

Więcej o Flybag Challenge znajdziecie na Facebooku Fylbag. Natomiast wszystkich zainteresowanych namiotami zapraszamy do lepszego zapoznania się z produktem -> NAMIOTY REKLAMOWE