Kibicujemy SUP Lifting Team!

Inventini 9 Aktualności 9 Kibicujemy SUP Lifting Team!

Kibicujemy SUP Lifting Team!

 

bramy reklamowe, bramy Pascal, świecące bramy, bramy eventowe, bramy stałocisnienioweSUP Lifting Team Bugla Bike Service to drużyna kolarska, którą tworzy szóstka utalentowanych zawodników z naszego regionu. Liderem zespołu i jednocześnie pomysłodawcą grupy kolarskiej jest Łukasz Bugla, były kolarz obecnie trener i opiekun zawodników Sup Lifting Team.
– Brałem udział w największych imprezach Skoda Auto Grand Prix MTB, Nuternd Maratony, rywalizowałem z najlepszymi zawodnikami w Pucharze Polski, Pucharach Żywca i Lang Maratonie a teraz chcę się sprawdzić w roli trenera i serwisanta SUP Lifting Team – mówi Łukasz Bugla.

Rowerowy team

Team tworzą trzy kobiety i trzech mężczyzn. Na zdjęciu Adam Maroszek, Julia Biskup, Marcin Paliński, Sandra Adamczyk, Tomasz Stępień, Zuzanna Krzystała-Stępień, Łukasz Bugla, Konrad Morawiec na tle bramy Pascal.

Najmłodszą uczestniczką jest 13-letnia Julia Biskup z Rybnika, która swoją przygodę z kolarstwem zaczynała w grupie kolarskiej VICTORIA. Sama o sobie mówi, że nigdy się nie poddaje, czego dowodem są wysokie miejsca na podium w 2017 roku: 1 miejsce w zawodach Bike Race Zamysłów, 3 miejsce Cross Country MTB w Wodzisławiu oraz 8 miejsce na Mistrzostwach Polski w Tychach. Następną zawodniczką jest Sandra Adamczyk z Rydułtów, której pierwszym klubem był Liv Feniks Women’s Cycling Team. Sandra tylko w sezonie 2017 zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Bike Atelier i była najwyżej na podium śląskiej ligi rowerowej w swojej kategorii wiekowej. Ostatnią kobietą w zespole jest Zuzanna Krzystała-Stępień z Wodzisławia Śląskiego (na zdjęciu poniżej).

SUP Lifting Team, bramy reklamowe, bramy Pascal

Talent i ciężka praca

Swoją karierę rowerową rozpoczęła w 2017 roku startując w 25 maratonach na długich i krótkich dystansach. Największym sukcesem Zuzanny było zdobycie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup oraz zajęcie pierwszego miejsca w Vienna Life Lang w Dąbrowie Górniczej. Zdobyła też pierwsze miejsce w czterodniowym wyścigu Bike Adventure, który co roku organizowany jest w Szklarskiej Porębie.

– W tym sezonie chciałabym wystartować w większej ilości maratonów w Polsce oraz obronić zdobyte miejsca na podium – mówi Zuzanna Krzystała-Stępień, najlepsza w klasyfikacji generalnej Bike Atelier w sezonie 2017.

Najstarszym zawodnikiem i najbardziej doświadczonym w zespole jest Tomasz Stępień z Wodzisławia, który startuje w zawodach od 2013 roku. Wziął udział w ponad 100 wyścigach, głównie w maratonach na terenie Polski i Czech. Jest jednym z dziesięciu najlepszych zawodników w klasyfikacji Open 2017 roku. Zdobył Mistrzostwo Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup (Góra Kamieńsk) i zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej maratonów Bike Atelier. Kolejny zawodnik z Wodzisławia Adam Maroszek choć startuje dopiero od dwóch lat ma na swoim koncie 40 maratonów rowerowych. Jego największym osiągnięciem sportowym było zajęcie drugiego miejsca w wyścigu dookoła Łysej Hory w Czechach. Zdobył również trzecia lokatę w zawodach Bike Atelier w Ustroniu i w maratonie Świerklany MTB. Ostatni kolarz Marcin Paliński z Gorzyczek kiedyś był członkiem drużyny kolarskiej Sport-Profit z Wrocławia. Do tej pory wystartował w ponad stu maratonach w całej Polsce i wiele z nich ukończył w pierwszej dziesiątce ogólnej klasyfikacji.

Ambitne cele i popularyzowanie kolarstwa

Ostatnim ważnym ogniwem całej drużyny Sup Lifting Team jest Konrad Morawiec opiekun zespołu i człowiek orkiestra.
– Nasze cele na najbliższy sezon to udział w różnych maratonach rowerowych i zdobywanie najwyższych miejsc zarówno indywidualnie jak i drużynowo zwłaszcza w tych najbardziej prestiżowych zawodach. Jednak najbardziej zależy nam na tym, aby kolarstwo górskie jak i szosowe stało się w naszym kraju jeszcze bardziej popularne- mówi Konrad Morawiec -manager SUP Lifting Team.

 

 

 

Namioty pogrzebowe

Czytaj więcej
Namioty pogrzebowe

Namioty bankietowe

Czytaj więcej
Namioty bankietowe

Namioty eventowe

Czytaj więcej
Namioty eventowe

Namioty targowe

Czytaj więcej
Namioty targowe

Namioty techniczne

Czytaj więcej
Namioty techniczne

Namioty gastronomiczne

Czytaj więcej
Namioty gastronomiczne

Namioty dla służb mundurowych

Czytaj więcej
Namioty dla służb mundurowych

Namioty administracyjne

Czytaj więcej
Namioty administracyjne

4 przykłady ścianek reklamowych

Reklama to temat, na który można rozmawiać bardzo długo – tak wiele możliwości oferuje! Która z nich jest najlepsza? Wydaje...
Czytaj więcej
4 przykłady ścianek reklamowych

Zalety nowoczesnych trybunek wystawniczych

Nie ulega wątpliwości, że reklama to bardzo często poruszany temat. Nie ma jednak czemu się dziwić, ponieważ jest ona siłą...
Czytaj więcej
Zalety nowoczesnych trybunek wystawniczych