Kibicujemy SUP Lifting Team!

 

bramy reklamowe, bramy Pascal, świecące bramy, bramy eventowe, bramy stałocisnienioweSUP Lifting Team Bugla Bike Service to drużyna kolarska, którą tworzy szóstka utalentowanych zawodników z naszego regionu. Liderem zespołu i jednocześnie pomysłodawcą grupy kolarskiej jest Łukasz Bugla, były kolarz obecnie trener i opiekun zawodników Sup Lifting Team.
– Brałem udział w największych imprezach Skoda Auto Grand Prix MTB, Nuternd Maratony, rywalizowałem z najlepszymi zawodnikami w Pucharze Polski, Pucharach Żywca i Lang Maratonie a teraz chcę się sprawdzić w roli trenera i serwisanta SUP Lifting Team – mówi Łukasz Bugla.

Rowerowy team

Team tworzą trzy kobiety i trzech mężczyzn. Na zdjęciu Adam Maroszek, Julia Biskup, Marcin Paliński, Sandra Adamczyk, Tomasz Stępień, Zuzanna Krzystała-Stępień, Łukasz Bugla, Konrad Morawiec na tle bramy Pascal.

Najmłodszą uczestniczką jest 13-letnia Julia Biskup z Rybnika, która swoją przygodę z kolarstwem zaczynała w grupie kolarskiej VICTORIA. Sama o sobie mówi, że nigdy się nie poddaje, czego dowodem są wysokie miejsca na podium w 2017 roku: 1 miejsce w zawodach Bike Race Zamysłów, 3 miejsce Cross Country MTB w Wodzisławiu oraz 8 miejsce na Mistrzostwach Polski w Tychach. Następną zawodniczką jest Sandra Adamczyk z Rydułtów, której pierwszym klubem był Liv Feniks Women’s Cycling Team. Sandra tylko w sezonie 2017 zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Bike Atelier i była najwyżej na podium śląskiej ligi rowerowej w swojej kategorii wiekowej. Ostatnią kobietą w zespole jest Zuzanna Krzystała-Stępień z Wodzisławia Śląskiego (na zdjęciu poniżej).

SUP Lifting Team, bramy reklamowe, bramy Pascal

Talent i ciężka praca

Swoją karierę rowerową rozpoczęła w 2017 roku startując w 25 maratonach na długich i krótkich dystansach. Największym sukcesem Zuzanny było zdobycie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup oraz zajęcie pierwszego miejsca w Vienna Life Lang w Dąbrowie Górniczej. Zdobyła też pierwsze miejsce w czterodniowym wyścigu Bike Adventure, który co roku organizowany jest w Szklarskiej Porębie.

– W tym sezonie chciałabym wystartować w większej ilości maratonów w Polsce oraz obronić zdobyte miejsca na podium – mówi Zuzanna Krzystała-Stępień, najlepsza w klasyfikacji generalnej Bike Atelier w sezonie 2017.

Najstarszym zawodnikiem i najbardziej doświadczonym w zespole jest Tomasz Stępień z Wodzisławia, który startuje w zawodach od 2013 roku. Wziął udział w ponad 100 wyścigach, głównie w maratonach na terenie Polski i Czech. Jest jednym z dziesięciu najlepszych zawodników w klasyfikacji Open 2017 roku. Zdobył Mistrzostwo Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup (Góra Kamieńsk) i zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej maratonów Bike Atelier. Kolejny zawodnik z Wodzisławia Adam Maroszek choć startuje dopiero od dwóch lat ma na swoim koncie 40 maratonów rowerowych. Jego największym osiągnięciem sportowym było zajęcie drugiego miejsca w wyścigu dookoła Łysej Hory w Czechach. Zdobył również trzecia lokatę w zawodach Bike Atelier w Ustroniu i w maratonie Świerklany MTB. Ostatni kolarz Marcin Paliński z Gorzyczek kiedyś był członkiem drużyny kolarskiej Sport-Profit z Wrocławia. Do tej pory wystartował w ponad stu maratonach w całej Polsce i wiele z nich ukończył w pierwszej dziesiątce ogólnej klasyfikacji.

Ambitne cele i popularyzowanie kolarstwa

Ostatnim ważnym ogniwem całej drużyny Sup Lifting Team jest Konrad Morawiec opiekun zespołu i człowiek orkiestra.
– Nasze cele na najbliższy sezon to udział w różnych maratonach rowerowych i zdobywanie najwyższych miejsc zarówno indywidualnie jak i drużynowo zwłaszcza w tych najbardziej prestiżowych zawodach. Jednak najbardziej zależy nam na tym, aby kolarstwo górskie jak i szosowe stało się w naszym kraju jeszcze bardziej popularne- mówi Konrad Morawiec -manager SUP Lifting Team.

 

 

 

Kategoria Aktualności

Zobacz również:

Aktualności

Patronat nad uczniami

Patronat nad uczniami 16 Października jako regionalny przedsiębiorca podpisaliśmy porozumienie z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim o objęcie patronatu nad klasami pierwszymi. Współpraca będzie polegać na przekazaniu wiedzy i umiejętności potrzebnych dla ścieżki zawodu

Czytaj więcej…

Aktualności

Inventini na zawodach Bike Atelier MTB Maraton w Rybniku

Inventini na zawodach Bike Atelier MTB Maraton w Rybniku To nasz pierwszy wspólny event z drużyną SUP Lifting Team Bugla Bike Service. W niedzielę 22 kwietnia rozpoczął się czwarty sezon maratonu rowerowego Bike Atelier w

Czytaj więcej…

Aktualności

Świecący słup reklamowy na pilota!

Innowacyjny produkt stałociśnieniowy Świecący słup reklamowy Pascal to nasz nowy produkt, który nie wymaga stałego zasilania zewnętrznego. Lekki, łatwy w obsłudze, wyposażony w akumulatory służy do ekspozycji wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Sprawdzi się

Czytaj więcej…