Inventini na zawodach Bike Atelier MTB Maraton w Rybniku

To nasz pierwszy wspólny event z drużyną SUP Lifting Team Bugla Bike Service.
W niedzielę 22 kwietnia rozpoczął się czwarty sezon maratonu rowerowego Bike Atelier w Rybniku. Wzięło w nim udział ponad tysiąc osób w tym także drużyna SUP Lifing Team- której mocno kibicujemy!

Sielanka przed zawodami

Jeszcze przed zawodami zawodnicy spotkali się w miasteczku rowerowym – my też tam byliśmy!
Na terenie miasteczka znajdowało się biuro zawodów, strefa wyścigów dziecięcych, strefa gastronomiczna oraz specjalnie wydzielone strefy dla drużyn.
Inventini wraz z SUP Lifting Team przygotowało strefę odpoczynku gdzie zawodnicy ale i przechodzący obok kibice mogli schronić się przed słońcem w specjalnie przygotowanym namiocie Pascal. Wewnątrz czekały wygodne hockery, stoliki cateringowe oraz kostki Yoga Cube . Tuż przy wejściu do namiotu stały widoczne z daleka słupy Pascal . Zawodnicy koncentrując się przed zawodami mogli odpocząć na wygodnych leżakach i krzesłach reżyserskich. Płeć piękna najlepiej wie co znaczy odpoczynek i dobroczynne działanie promieni słonecznych:) Kto wie być może to jest właśnie recepta na dobrą formę naszych zawodniczek.

Dziewczyny górą

Tak się stało i tym razem dziewczyny z SUP Lifting Team znowu były najlepsze. Najszybszą z pań była Sandra Adamczyk, która pokonała Monikę Grzebinogę i Izabelę Dudek znakomite zawodniczki z Peva Polska MTB Team wygrywając na dystansie 35 km w kategorii Open Kobiet. Znakomicie spisała się Julia Biskup, która zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii oraz wygrała klasyfikację dla najlepszego mieszkańca Rybnika w kategorii FAMILY. Na dystansie PRO-64 km najlepsi w swoich kategoriach byli Zuzanna Krzystała-Stępień i Tomasz Stępień którzy zajęli pierwsze lokaty. Adam Maroszek był piąty na dystansie 35 km a Marcin Paliński dwudziesty pierwszy na dystansie 64km.

Brama Pascal widoczna z daleka

Warto podkreślić, że impreza odbyła się po raz pierwszy na terenie ośrodka MOSiR w dzielnicy Kamień. Ilość uczestników biorących w niej udział przewyższyła oczekiwania organizatorów. Piękna pogoda i ciekawe leśne trasy przyciągnęły również tłumy kibiców, którzy głośno dopingowali swoich faworytów. Nie zabrakło sportowej rywalizacji na trasie jak i emocji już na mecie. My byliśmy widoczny z daleka dzięki naszej bramie Pascal, wkoło której powiewały flagi Inventini i SUP Lifting Team Bugla Bike Service. Na tym tle zawodnicy SUP Lifting Team chętnie pozowali do zdjęć. Z resztą sami zobaczcie!