Inventini na zawodach Bike Atelier MTB Maraton w Rybniku

To nasz pierwszy wspólny event z drużyną SUP Lifting Team Bugla Bike Service.
W niedzielę 22 kwietnia rozpoczął się czwarty sezon maratonu rowerowego Bike Atelier w Rybniku. Wzięło w nim udział ponad tysiąc osób w tym także drużyna SUP Lifing Team- której mocno kibicujemy!

Sielanka przed zawodami

Jeszcze przed zawodami zawodnicy spotkali się w miasteczku rowerowym – my też tam byliśmy!
Na terenie miasteczka znajdowało się biuro zawodów, strefa wyścigów dziecięcych, strefa gastronomiczna oraz specjalnie wydzielone strefy dla drużyn.
Inventini wraz z SUP Lifting Team przygotowało strefę odpoczynku gdzie zawodnicy ale i przechodzący obok kibice mogli schronić się przed słońcem w specjalnie przygotowanym namiocie Pascal. Wewnątrz czekały wygodne hockery, stoliki cateringowe oraz kostki Yoga Cube . Tuż przy wejściu do namiotu stały widoczne z daleka słupy Pascal . Zawodnicy koncentrując się przed zawodami mogli odpocząć na wygodnych leżakach i krzesłach reżyserskich. Płeć piękna najlepiej wie co znaczy odpoczynek i dobroczynne działanie promieni słonecznych:) Kto wie być może to jest właśnie recepta na dobrą formę naszych zawodniczek.

Dziewczyny górą

Tak się stało i tym razem dziewczyny z SUP Lifting Team znowu były najlepsze. Najszybszą z pań była Sandra Adamczyk, która pokonała Monikę Grzebinogę i Izabelę Dudek znakomite zawodniczki z Peva Polska MTB Team wygrywając na dystansie 35 km w kategorii Open Kobiet. Znakomicie spisała się Julia Biskup, która zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii oraz wygrała klasyfikację dla najlepszego mieszkańca Rybnika w kategorii FAMILY. Na dystansie PRO-64 km najlepsi w swoich kategoriach byli Zuzanna Krzystała-Stępień i Tomasz Stępień którzy zajęli pierwsze lokaty. Adam Maroszek był piąty na dystansie 35 km a Marcin Paliński dwudziesty pierwszy na dystansie 64km.

Brama Pascal widoczna z daleka

Warto podkreślić, że impreza odbyła się po raz pierwszy na terenie ośrodka MOSiR w dzielnicy Kamień. Ilość uczestników biorących w niej udział przewyższyła oczekiwania organizatorów. Piękna pogoda i ciekawe leśne trasy przyciągnęły również tłumy kibiców, którzy głośno dopingowali swoich faworytów. Nie zabrakło sportowej rywalizacji na trasie jak i emocji już na mecie. My byliśmy widoczny z daleka dzięki naszej bramie Pascal, wkoło której powiewały flagi Inventini i SUP Lifting Team Bugla Bike Service. Na tym tle zawodnicy SUP Lifting Team chętnie pozowali do zdjęć. Z resztą sami zobaczcie!

 

Kategoria Aktualności

Zobacz również:

Aktualności

Patronat nad uczniami

Patronat nad uczniami 16 Października jako regionalny przedsiębiorca podpisaliśmy porozumienie z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim o objęcie patronatu nad klasami pierwszymi. Współpraca będzie polegać na przekazaniu wiedzy i umiejętności potrzebnych dla ścieżki zawodu

Czytaj więcej…

Aktualności

Kibicujemy SUP Lifting Team!

Kibicujemy SUP Lifting Team!   SUP Lifting Team Bugla Bike Service to drużyna kolarska, którą tworzy szóstka utalentowanych zawodników z naszego regionu. Liderem zespołu i jednocześnie pomysłodawcą grupy kolarskiej jest Łukasz Bugla, były kolarz obecnie

Czytaj więcej…

Aktualności

Świecący słup reklamowy na pilota!

Innowacyjny produkt stałociśnieniowy Świecący słup reklamowy Pascal to nasz nowy produkt, który nie wymaga stałego zasilania zewnętrznego. Lekki, łatwy w obsłudze, wyposażony w akumulatory służy do ekspozycji wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Sprawdzi się

Czytaj więcej…