System obsługi zamówień online.

 

Wystartował nasz system obsługi zamówień online erp.inventini.pl !

Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad rozwiązaniem, które ułatwi naszym klientom realizację zamówień w naszej firmie. Po długim okresie prac opracowaliśmy nasz autorski system do zarządzania produkcją. Istotną część w systemie stanowi element panelu klienta.

Dzięki utworzeniu panelu klienta zamawiający ma możliwość zweryfikowania zamówienia przed ostatecznym zatwierdzeniem. Dostępna jest finalna wizualizacja oraz rozpisane są wszystkie produkty zamawiane przez klienta wraz z cenami. Rozwiązanie te pozwala do minimum wyeliminować błędy związane z elementami graficznymi na produktach oraz kwestie ilości i zgodności cen produktów.

Poza weryfikacją zamówienia system pozwala klientowi na kontrolę procesu zamówienia. W dowolnej chwili po zalogowaniu do systemu widzimy status naszego zamówienia. Jeśli jednak nie mamy czasu logować się do systemu i tak otrzymamy istotne informacje o statusie drogą mailową. Po wysłaniu zamówienia użytkownik otrzymuje informację o nr przesyłki i może śledzić doręczenie.

Kolejną istotną i nadal rozwijaną funkcjonalnością są rozliczenia finansowe. Od początku klient ma jasną informację jaki jest koszt zamówienia, może też z automatu pobrać fakturę pro-forma do płatności. W niedalekiej przyszłości w panelu klienta również faktura finalna będzie się generowała z automatu oraz system będzie informował o statusie płatności.

Wszystkie powyżej opisane funkcje systemu powstały w trosce o jakość obsługi klienta. Mają one ułatwić klientowi zamawianie i zapewnić maksimum wiedzy na temat statusu zamówienia. Obecnie w relacjach biznesowych nie ma cenniejszego zasobu niż czas, dlatego też kładziemy nacisk na dostęp do informacji w każdej chwili i na bieżąco.

Ułatwiamy również naszym klientom działania biznesowe w ten sposób, że mają pełen dostęp do historii swoich zamówień, dlatego też w każdej chwili można bez większego problemu ponowić zamówienie lub odwołać się do konkretnego zamówienie w celu działań serwisowych. Można też śledzić kwestię wydatków na konkretne działania promocyjne za pomocą historii zamówień.

Jeśli chcesz się przekonać jakie łatwe i przyjemne może być zamawianie namiotów reklamowych, flag, parasoli bądź siedzisk z reklamą skontaktuj się z nami i sprawdź!