Czołowy​​ producent​​ sof​​ reklamowych

Meble reklamowe to jeden z najnowszych trendów na rynku produktów marketingowych. Oprócz wysokich walorów estetycznych i użytkowych, pełnią także funkcję promocyjną, budując świadomość marki w oczach potencjalnych klientów oraz stanowiąc doskonały element przekazu sprzedażowego. Mogą stanowić oryginalny element wyposażeniowy sklepu, punktu obsługi klienta, czy ekspozycji na targach i innych przedsięwzięciach reklamowych.

Jedyny w kraju producent tapicerowanych mebli w tym sof i foteli reklamowych.

Oferowane przez nas sofy eventowe charakteryzują się doskonałymi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Jako czołowy producent mebli reklamowych szczególną wagę przywiązujemy przede wszystkim do jakości wykonania, a także komfortu i wygody.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Postaw​​ na​​ designerskie​​ meble​​ eventowe!

Designerskie meble, które pełnią dodatkowo funkcję reklamową, mogą być z powodzeniem wykorzystywane na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych i promocyjnych eventach. Solidne wypełnienie, wygodne siedziska i oparcia, a także odczuwalne uczucie miękkości zapewniają wysoki komfort użytkowania. Mocnego akcentu mogą dodać oryginalne przeszycia lub wstawki z indywidualnym nadrukiem. Wysokiej jakości meble eventowe są wykonane z solidnej konstrukcji drewnianej oraz pianki tapicerskiej. Oprócz różnego rodzaju eventów, doskonale wkomponują się także w przestrzeń biurową i konferencyjną, a także w punktach sprzedaży, poczekalniach, hotelach i restauracjach - wszędzie tam, gdzie potrzebne jest miejsce do siedzenia, prezentujące jednocześnie dyskretny przekaz reklamowy.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

sofa reklamowa, meble eventowe

Sofa okrągła

STELAŻpianka tapicerska i drewno
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA45kg
WYMIARY TRANSPORTOWE75 x 70 x 140cm

Typowy mebel w nietypowym wykonaniu. Sofa w połączeniu z grafiką przyciąga uwagę osób będących w pobliżu, dyskretnie prezentując markę. Doskonale prezentują się w holach poczekalniach lub salonach sprzedaży.

sofa okrągła wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

sofa solid wymiary

Sofa Solid

STELAŻpianka tapicerska
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA30kg
WYMIARY TRANSPORTOWE75 x 70 x 80cm

Ergonomiczne i wygodne siedzenie, w którym grafikę można nanieść na całej powierzchni fotela. Solid to mebel modułowy dzięki czemu nie ograniczają nas schematy. Nasz autroski produkt zaprojektowany by przenosić przekaz reklamowy, który jest jednocześnie wygodny.

Sofa Honor

STELAŻpłyta wiórowa, pianka tapicerska
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA30kg
WYMIARY TRANSPORTOWE180 x 88 x 66cm

Nowoczesny kształt , skandynawski design w połączeniu z grafiką reklamową z pewnością przyciągnie wzrok i uwagę osób będących w pomieszczeniu.

sofa honor wymiary

Solidne​​ sofy i kanapy ​reklamowe ​​z ​​nadrukiem

Sofa lub kanapa z nadrukiem to świetny sposób na dyskretne zaprezentowanie chwytliwego przekazu reklamowego, poprzez nadruki haseł, logotypów oraz grafik brandowych. Oferujemy wysokiej jakości nadruki wykonane metodą druku cyfrowego na całej powierzchni mebla. Wykonywane przez nas nadruki na sofach są ekologiczne i posiadają atest OEKO. Sofy oraz kanapy dostępne są w łatwej do czyszczenia eko-skórze, a także poliestrze.

Wyróżnij się na tle konkurencji. Urządź się razem z nami.

Wybierz rodzaj siedziska, nakreśl nam co ma się na nim znleźć a w zamian otrzymasz oryginalny projekt.

sofa reklamowa Honor z nadrukiem

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT