Czołowy​​ producent​​ puf​​ reklamowych

Wygodne i funkcjonalne. Doskonale nadające się jako skuteczny nośnik reklamy oraz designerski element wyposażenia wnętrz. Takie są właśnie pufy reklamowe​, a więc wygodne siedziska, które można z powodzeniem wykorzystać na różnego rodzaju eventach oraz wydarzeniach branżowych.

Zaproś swoich klientów i spraw aby poczuli się jak u siebie w domu.

Jako czołowy producent puf reklamowych, dokładamy największych starań, aby projektowane przez nas rozwiązania, mogły w pełni odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom wszystkich klientów, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, tworzymy oryginalne pufy reklamowe wspierające działania marketingowe oraz promocyjne firmy.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Pufy​​ reklamowe​​ -​​ postaw​​ na​​ oryginalne​​ siedziska​​ podczas​​ eventu!

Projektowane przez nas siedziska zapewniają skuteczną reklamę podczas różnego rodzaju imprez firmowych, szkoleń, konferencji, wystaw, targów, a nawet zawodów sportowych. Dzięki temu, że są wypełnione granulatem styropianowym, idealnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając tym samym wysoki komfort siedzenia. Sprawdzają się zwłaszcza tam, gdzie oprócz wysokich walorów estetycznych, liczy się także wygoda i relaks. Pufy reklamowe ​można z powodzeniem wykorzystać w pubach, kawiarniach i ogródkach plenerowych, a także jako brandowany prezent lub codzienną wizytówkę firmy. Sprawdzają się jako oryginalny dodatek na wydarzenia odbywające się zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz pomieszczeń.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

wystarczy ułożyć w wybranym miejscu i są gotowe do siedzenia

reklamowe pufy sako

Pufa fotel

WYPEŁNIENIEgranulat EPS 100
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA3kg - 4kg
WYMIARY TRANSPORTOWE60 x 408 x 85cm

Reklamowe pufy fotele mogą stanowić doskonałe połączenie wygodnego fotela z wizytówką firmy. Oferowane przez nas Pufy Fotele zapewniają komfortowy relaks i mogą być stosowane jako skuteczny nośnik reklamy.

pufa fotel wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

pufa sako wymiary

Pufa sako

WYPEŁNIENIEgranulat EPS 100
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA3kg - 4kg
WYMIARY TRANSPORTOWE80 x 110 x 110cm - L
80 x 85 x 85cm - M
80 x 70 x 70cm - S

Pufy sako - wygodne siedzisko reklamowe doceniane przez każdego klienta. Idealnie dopasowujące się do każdego ciała pozwalając przy tym dowolnie kształtować siedzisko tak jak tylko zechcesz. Sprawdzą się w miejscach gdzie siedzisko ma zapewnić największy komfort.

Pufa worek / poducha

WYPEŁNIENIEgranulat EPS 100
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA3kg - 4kg
WYMIARY TRANSPORTOWE180 x 140 x 30cm

Designerskie pufy Fatboy zmieniają swój kształt w zależności od indywidualnych potrzeb, idealnie dostosowując się do ciała. Mogą służyć także jako wygodne fotele lub leżanki wszystko w zależności od indywidualnego ukształtowania poduchy.

pufa poducha wymiary

Solidne​​ pufy​​ reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Na wszystkie oferowane przez nas pufy reklamowe możemy nanieść dowolną grafikę. Wykonujemy zarówno jednokolorowe, jak i wielokolorowe nadruki. Oferujemy także nadruk cyfrowy na całej powierzchni pufy. Wykorzystywane przez nas nadruki są ekologiczne i posiadają atesty OEKO. Z przyjemnością podejmujemy się nietypowych realizacji, wymagających zastosowania indywidualnych rozwiązań.


Stwórzmy Twoją unikalną poduchę!

Istnieje możliwość stworzenia puf o niestandardowych rozmiarach i kształtach, a także wyboru tkaniny. Oferowane przez nas pufy dostępne są w eko-skórze oraz poliestrze.

reklamowe pufy fotele

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT