Czołowy​​ producent​​ krzeseł​​ reklamowych

Krzesła reklamowe to popularne i bardzo skuteczne narzędzie promocji obecne zawsze na różnego rodzaju wydarzeniach i targach. Ze względu na swoją formę są niedrogie, praktyczne i łatwe w transporcie. Firma Inventini to uznany producent materiałów reklamowych posiadający doświadczenie w projektowaniu estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań, także w zakresie krzeseł i innych siedzisk reklamowych.

Nic tak nie zachęca jak strefa relaksu na wydarzeniu outdoorowym, a ciężko wyobrazić sobie taką strefę bez krzeseł ozdobionych nadrukami reklamowymi.

Krzesła z nadrukiem stanowią skuteczny element identyfikacji wizualnej firmy. Pozwalają wyróżnić się na tle innych wystawców i stworzyć atrakcyjną przestrzeń z wyeksponowanymi znakami handlowymi. Stanowią niezbędny element organizacji przyjaznego i skutecznego stoiska promocyjnego. Krzesła z nadrukiem mogą również stanowić praktyczne wyposażenie biura bądź sali konferencyjnej.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Krzesła składane i reżyserskie

Istnieją dwa dostępne wzory krzeseł reklamowych. Standardowe krzesła składane ze stelażem wykonanym ze stali, szczególnie dobrze sprawdzą się we wnętrzach, na przykład jako siedzenia w sali konferencyjnej, stołówce czy poczekalni. Oprócz funkcji praktycznej, będą stanowić skuteczną promocję firmy, zwłaszcza dzięki nadrukom reklamowym. Siedziska oraz oparcia mogą być wykonane z poliestru lub eko-skóry, zależnie od oczekiwanego efektu estetycznego.

Drugą propozycją są krzesła reżyserskie​, które stanowią doskonałe uzupełnienie stoiska na imprezie plenerowej. Ich klasyczne, estetyczne wzornictwo oraz wygoda jaką zapewniają, przyciągnie ludzi do naszego stanowiska i będzie budzić pozytywne skojarzenia z marką u potencjalnych klientów. Krzesła te wyróżnia lekka konstrukcja, dzięki której transport i rozłożenie nie będą sprawiały żadnych problemów. Krzesła reklamowe mogą być wykonane z aluminium bądź z drewna bukowego.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

krzesła reklamowe

Krzesła składane

STELAŻstal malowana proszkowo, PVC
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA3,7kg
WYMIARY TRANSPORTOWE90 x 44 x 6cm

Niewielkie rozmiary podczas transportu oraz lekka konstrukcja sprawiają, że składane krzesła idealnie nadają się na eventy outdoor jak indoor. W krzesła można wyposażyć sale konferencyjne, imprezy plenerowe, poczekalnie. Oczywiście wszysto to z pełnym dopasowaniem do marki.

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

krzeslo skladane wymiary

Krzesła reżyserskie

STELAŻdrewno bukowe, ocynkowane okucia
aluminium malowane proszkowo
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA4kg - drewno
3kg - aluminium
WYMIARY TRANSPORTOWE65 x 50 x 20cm -drewno
98 x 52 x 13cm -aluminium

Nadają się wszędzie tam gdzie chcesz poczuć się jak reżyser swojego wydarzenia. Klasyczne drewniane oraz lekkie aluminiowe konstrukcje sprawdzają się zarówno indoor jak i outdoor. Imprezy plenerowe, letnie kino, zloty, wydarzenia kulturalne to tylko część miejsc na któryvh można spotkać krzesła.

Solidne​​ krzesła​ ​reklamowe ​​z ​​nadrukiem

Krzesła składane firmy Inventini cechuje wysoka jakość wykonania oraz odporność na niesprzyjające warunki pogodowe. Wykonane z wysokiej jakości drewna bądź metalu, gwarantują wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia podczas użytkowania.
Nadruki wykonujemy metodą druku cyfrowego, korzystając z ekologicznych tuszy z certyfikatem OEKO. Nasze nadruki są precyzyjne i wiernie odwzorowują oryginalne kolory oraz cechują się wysoką wytrzymałością. Przy projektowaniu zwracamy uwagę na uwagi klientów, tak aby uzyskać oryginalny i zadowalający efekt.
Oferujemy również darmowe wizualizacje oraz pomoc naszych grafików, którzy zaproponują najciekawsze rozwiązania.

Masz swoją wizję krzesłą?

Przedstaw nam swoją wizję, a my doradzimy i razem stworzymy Twoje krzesło reklamowe.

krzesła reklamowe

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT