Kostki eventowe wykorzystywane są w dowolny sposób, sprawdzają się jako pufy, stoliki, reklama wisząca, ścianki ekspozycyjne lub w dowolny inny sposób. Pod nazwą kostki reklamowe ukrywamy różne kształty i formy wykonane z pianki. Standardowe takie jak eventowe kostki kwadratowe, prostokątne, walce oraz nietypowe formy. Dowolność kształtu oraz rozmiarów które można uzyskać z pianki jest wręcz niewyobrażalna, wystarczy określić co potrzebujesz a resztę zrobimy my. Standardowe wymiary to 40 i 50, jednak dla potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać kostki handlowe większe bądź jeszcze mniejsze.
Kostki z nadrukami sprawdzają się podczas eventów, imprez targowych, w salonach sprzedaży, restauracjach, pubuch oraz przymierzalniach gdzie szczególnie docenią ją Panowie wyczekujące swoich dam 😉
Alternatywą dla reklamowych puf kostek wykonanych są pufy Yoga Cube -> dowiedz się więcej

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Pufy kostki wykonanie

Kostki posiadają konstrukcję opartą na specjalnie utwardzonej piance tapicerskiej zapewniającej im wyjątkową stabilność bądź lżejszym styropianie, wspomaganym pianką tapicerską. Konstrukcja kostek pozwala na długie zachowanie pierwotnego kształtu zapewniając przy tym idealną prezentację grafik na kostkach. Nadruki logotypów i grafik wykonywane są ekologicznym drukiem cyfrowym potwierdzonym certyfikatami. Drukujemy głównie na tkaninach poliestrowych bądź na eko-skórze, która dla zabezpieczenia grafik przed ścieraniem, poddawana jest procesowi laminacji. Najważniejszą zaletą kostek jest ich mobilność, na którą wpływa lekkość, niewielkie rozmiary, przy dużym polu nadruku (od 0,96m2 aż do 2,5m2) oraz możliwość stworzenia dowolnego kształtu.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

pufy kostki ścianki reklamowe

Kostki reklamowe

STELAŻpianka tapicerska lub styropian
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA2kg -40
2,5kg -50
WYMIARY TRANSPORTOWE40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

kostki reklamowe

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

prostokaty reklamowe

Prostokąty reklamowe

STELAŻpianka tapicerska lub styropian
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA4kg -40
5kg -50
WYMIARY TRANSPORTOWE40 x 40 x 80cm
50 x 50 x 100cm

Walce reklamowe

STELAŻpianka tapicerska lub styropian
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA1,8kg -40
2,3kg -50
WYMIARY TRANSPORTOWE40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

kostki reklamowe

Pufy kostki - ścianki eventowe

pufy kostki ścianki reklamowe

Kostki eventowe dają mnóstwo możliwości zastosowania. Pojedynczo sprawdzają się jako wygodne siedzisko, stolik bądź podnóżek. Natomiast w towarzystwie kilku kostek stają się puzzlami które można dowolnie łączyć, ułożyć w ściankę, bądź inny wzór. Wykonujemy ścianki gdzie grafika umieszczona jest z każdej strony wtedy mała kostka reklamowa zamienia się w ogromny nośnik reklamy. Kostki handlowe idealnie nadają się do połączenia z innymi naszymi produktami. Współgrają w komplecie z fotelami i sofą, jako stolik kawowy, bądź podnóżek.

Jesteśmy w stanie wykonać dowolny kształt. Jedynie co nas ogranicza to własna wyobraźnia.

Masz swój pomysł na nietypowy kształt? Przedstaw go nam a wspólnie dostosujemy rozwiazanie odpowiadające Twojemu pomysłowi.

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT