Czołowy​​ producent​​ foteli reklamowych

Fotele reklamowe to efektowny i zarazem praktyczny element wyposażenia wnętrza biurowego oraz skuteczne narzędzie promocji. Dzięki dużej powierzchni reklamowej można wykonać na nich przyciągające wzrok nadruki, które pomogą wzmocnić wizualną identyfikację marki oraz będą prezentować wysoką wartość estetyczną.

Dopracowane wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania to cechuje nasze produkty.

Firma Inventini to uznany producent rozwiązań reklamowych, mający duże doświadczenie w projektowaniu efektywnych materiałów promocyjnych, w tym tapicerki.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Oryginalne meble reklamowe

Fotele reklamowe pomogą wykreować interesującą przestrzeń wszędzie tam, gdzie klient oczekuje miejsca do siedzenia. Wnętrze każdego hotelu, biura, restauracji czy sklepu może zyskać nowe oblicze, dzięki wykorzystaniu estetycznych mebli, które w dodatku będą w subtelny i dyskretny sposób promować markę.

Fotele z nadrukiem doskonale sprawdzą się w poczekalni, biurze czy pokoju rekreacyjnym.

Nasze meble sprawdzają się równie doskonale jako meble na event​. Swoją efektowną formą przyciągną uwagę klientów i okażą się doskonałą metodą na eksponowanie znaków towarowych firmy. Meble z nadrukiem nie tylko zachęcą potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą, ale również pomogą wyróżnić się na tle konkurencji i podniosą prestiż stoiska, którego część będą stanowić.

fotel reklamowy

Fotel okrągły

STELAŻpianka tapicerska i drewno
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA25kg
WYMIARY TRANSPORTOWE75 x 70 x 80cm

Doskonale prezentują się w holach poczekalniach lub salonach sprzedaży. Ich kształt pozwala na ciekawe aranżacje graficzne, których nie można wykonać na innych rodzajach siedzisk.

fotel reklamowy okrągły

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

fotel reklamowy solid

Fotel solid

STELAŻpianka tapicerska
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA20kg
WYMIARY TRANSPORTOWE100 x 88 x 60cm

Oryginalny wygląd i wygoda podczas siedzenia wyróżniają fotel Solid wśród pozostałych siedzisk. Plaże, koncerty, wyposażenia biur i sal konferencyjnych oraz wszędzie gdzie potrzeba wygody i dyskretnego przekazu reklamowego.

Solidne​​ fotele ​reklamowe ​​z ​​nadrukiem

Nasze meble reklamowe posiadają solidną konstrukcję z pianki tapicerskiej i drewna. Są jednocześnie lekkie, dzięki czemu transport i ich ustawienie jest łatwe i przyjemne. Obicia wykonane są z eko-skóry bądź poliestru i cechują się wysoką wytrzymałością na ścieranie. Dzięki temu fotel reklamowy będzie służyć latami, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Fotele dostępne są w dwóch wariantach.
Fotel okrągły​, czyli klasyczny fotel z pełnym oparciem, doskonale sprawdzi się jako wyposażenie wnętrz, zwłaszcza ze względu na swoje estetyczne wzornictwo oraz wysoki komfort, jaki oferuje.
Fotel Solid wyróżnia się interesującą formą, a także mniejszą wagą, co czyni z niego doskonałe rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy potrzebują mebli eventowych.

Spersonalizuj swój fotel i dołącz do zadowolonych klientów.

Nadruki wykonujemy metodą druku cyfrowego przy wykorzystaniu ekologicznych tuszy z atestem OECO. Cechuje je wysoka jakość, dzięki czemu grafika nie będzie ścierać się nawet przy intensywnym wykorzystywaniu produktu. Istnieje możliwość pełnej personalizacji wzoru nadruku. Możemy także wykonać nadruk na całej powierzchni mebla.

fotel reklamowy Solid z nadrukiem

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT