Parasole reklamowe

Parasole reklamowe ogrodowe i plażowe idealne jako zadaszenie dla ogródków letnich oraz stref przebywania klienta. Skuteczny nośnik reklamy łączący w sobie funkcję użytkową i reklamową. Chroni klientów przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, zarówno Słońcem jak i deszczem, oraz dyskretnie reklamuje markę.
Ogromna powierzchnia reklamowa oraz duże rozmiary pozwalają na dostrzeżenie parasola z daleka. Dla większego wyróżnienia na tle konkurencji stosowane są kolorowe druki i hasła umożliwiające dostrzeżenie wśród konkurencji i przyciągnięcie potencjalnych klientów.

Pragniesz zadaszyć ogródek letni przed Słońcem jak i deszczem?
Rozwiń nad swoim ogródkiem letnim parasole wystawowe chroniące i jednocześnie promujące Twoją markę.

Parasole eventowe doskonale sprawdzą się jako zadaszenie dla kawiarni, pubów oraz restauracji dyskretnie reklamują markę.
W ofercie Inventini znajdziesz: parasole okrągłe, kwadratowe, plażowe dedykowane do ogródków piwnych, na plażę, do ogródków restauracji oraz na wszelkiego typu eventy.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Parasol eventowy - wykonanie

Parasole reklamowe Inventini wykonane są ze stali o podwyższonej jakości, wytrzymałości oraz funkcjonalności. Poszycie uszyte jest w całości z tkaniny zabezpieczonej przed przeciekaniem oraz działaniem promieni UV. Duża odporność kolorów na blaknięcie pozwala na długotrwałą ekspozycję marki bez zniekształceń kolorystycznych.
Parasole z nadrukami oferujemy w wersji plażowej o średnicy 2 m, wersji ogrodowej o średnicy okrągłej 3 m oraz w kształcie kwadratu o boku 4 m.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

parasole reklamowe ogrodowe

Parasole plażowe

STELAŻaluminium malowane proszkowo
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA3,2kg
WYMIARY TRANSPORTOWE10 x 10 x 135cm

Parasole plażowe 2m nadają się do zadaszenia małych powierzchni takich jak stoiska,. Niewielkie rozmiary oraz szybkie rozkładanie sprawiają iż staje się on poręcznym wsparciem reklamowych w każdych warunkach.

parasol reklamowy plażowy wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

parasol reklamowy okragly wymiar

Parasole okrągłe

STELAŻaluminium malowane proszkowo
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA12,35kg - 3m
21,55kg - 4m
WYMIARY TRANSPORTOWE20 x 20 x 290cm

Parasole ogrodowe okrągłe oferujemy w rozmiarach o średnicy 3m i 4m. Solidne konstrukcje i duża powierzchnia sprawiają że idealnie sprawdzą się w ogródkach piwnych, hotelowych jak i restauracyjnych.

Parasole kwadratowe

STELAŻaluminium malowane proszkowo
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA15,8kg - 3m
24,55kg - 4m
WYMIARY TRANSPORTOWE20 x 20 x 290cm

Parasole ogrodowe kwadratowe alternatywna wersja dla okrągłych. Ze względu na ich wielkość potrzebna jest podstawa betonowa która zabezpiecza przed silniejszymi podmuchami. Oferowane w rozmiarach 3m i 4m. Jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru zapytaj!

parasol reklamowy kwadratowy wymiary

Parasole z nadrukami na większej powierzchni - czemu nie!

parasole eventowe plazowe

Parasole handlowe można potraktować jako namiot i wyposażyć dodatkowo w ściany, przegrody dzięki którym oddzielimy strefę od ulicy jak i zwiększymy powierzchnię reklamową.

Jako producent stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Przywiązujemy szczególną uwagę do szycia oraz nadruków oferując przy tym konkurencyjne ceny. Duża powierzchnia pozwala na drukowanie logotypów oraz oryginalnych grafik gwarantując przy tym maksymalny efekt reklamowy widoczny z dużej odległości.

Masz swoją wizję parasola, nietypowy kształt?

Przedstaw nam swój pomysł a my doradzimy i wspólnie stworzymy unikalny parasol reklamowy.

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT