Czołowy​​ producent​​ poduszek​​ reklamowych

Poduszki reklamowe można wykorzystać na wiele sposobów, kreując tym samym markę wzbudzającą pozytywne emocje oraz pozostawiając niezatarte wrażenie w umysłach odbiorców. Mogą być traktowane jako upominki wręczane klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym, ale można je także wykorzystywać jako oryginalny element scenografi organizowanego przez nas wydarzenia branżowego.

Poduszki eventowe doskonale sprawdzą się na targach, w trakcie konferencji i innych uroczystości firmowych. Są miękkie i wygodne, a dzięki możliwości pełnego zadruku, doskonale wkomponują się w aranżację przeznaczonego dla nich otoczenia. Poduszki reklamowe można z powodzeniem wykorzystywać w salonach sprzedaży, podczas imprez sportowych, w ogródkach piwnych, a nawet na placach zabaw dla dzieci.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Poduszki reklamowe​​ -​​ uzupełnienie każdego​​ eventu

Firma Inventini specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości poduszek reklamowych z nadrukiem. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych rozwiązań z zakresu reklamy outdoorowej i indoorowej, pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferować im oryginalne dodatki eventowe, w pełni odpowiadające trendom panującym aktualnie na rynku.

W ofercie znaleźć można zarówno klasyczne poduszki, poduszki na krzesła bądź palety jak i poduchy XL.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

poduszki reklamowe

Poduszki reklamowe

WYPEŁNIENIEpoliester silikonowy
TKANINAeko-skóra lub poliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA0,5kg
WYMIARY TRANSPORTOWE40 x 40 x 12cm

Poduszki eventowe doskonale sprawdzą się na targach, konferencjach i eventach. Z powodzeniem można wykorzystywać poduszki w salonach sprzedaży, podczas imprez sportowych, w ogródkach piwnych.

poduszki reklamowe wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Miękkie poduszki reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Wielobarwne poduszki reklamowe, wypełnione lekką pianką, w efektownym pokrowcu z dowolnym nadrukiem, doskonale wyeksponują logo oraz nazwę firmy. Można umieścić na nich również dowolne, spersonalizowane hasła. A wszystko po to, by skutecznie budować relacje marki z jej odbiorcami. Poduszki eventowe to gadżet, który wywoła pozytywne wrażenia wśród potencjalnych klientów i pozostanie w ich pamięci na długo.

Zindywidualizowany charakter poduszek z nadrukiem pozwala nieco odejść od spotykanych na co dzień form reklamy masowej, które trafiają niestety do anonimowych odbiorców. Oferowane przez nas poduszki reklamowe wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Nadruki na poduszkach wykonujemy ekologicznym drukiem cyfrowym. Ogromną wagę przywiązujemy do tego, aby oferowane przez nas materiały reklamowe, mogły w pełni odpowiadać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie graficzne oraz darmową wizualizację produktu.

poduszki reklamowe

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT