Czołowy​​ producent​​ płotków reklamowych

Płotki reklamowe, podobnie jak parawany powstały z myślą o odgrodzeniu terenu, wyznaczeniu trasy, bądź odzielenia jednej strefy od kolejnej. Powierzchnia płotka została zaprojektowana tak aby można zadrukować jak najwięcej, dlatego wynosi ona aż ok 1 x 1,5m! Tak ogromne pole zadruku pozwala na umieszczenie dowolnych przekazów reklamowych i grafik.

Innowacyjne rozwiązanie marketingowe, którym są płotki reklamowe. Tak niepozorny gadżet z całą pewnością zapadnie w pamięć potencjalnym klientom i będzie jednocześnie służył Twojej marce przez lata.

Trwałe grafiki, wysoka jakość wykonania oraz szybka dostawa w rozsądnej cenie.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości technologii i naszemu doświadczeniu w produkcji dodatków eventowych, sprawimy, że wizerunek Twojej firmy nigdy nie będzie nudny oraz przyciągnie szersze grono odbiorców. Produkowane przez nas płotki reklamowe wyróżniają się na tle innych marek nie tylko unikalną stylizacją oraz grafikami ale przede wszystkim łatwością w rozkładaniu oraz niewielkimi rozmiarami transportowymi.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Producent płotków reklamowych​​

Jakkolwiek niepozorne się wydają, płotki eventowe rewolucjonizują rynek reklamy. Ten rodzaj gadżetu można spotkać na imprezach plenerowych, eventach miejskich oraz sportowych, czy też na targach międzynarodowych.

Jest to niezwykle praktyczny sposób na odgrodzenie przestrzeni eventowych oraz różnego rodzaju stoisk. Oprócz tej podstawowej funkcji jaką pełnią płotki reklamowe, bardzo istotnym walorem jest ich estetyka wizualna. W erze nowoczesnego druku cyfrowego jaki proponuje firma Inventini, płotki stają się wielobarwne, przepełnione graficznymi wzorami oraz chwytliwymi hasłami reklamowymi.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

płotki reklamowe

Płotek reklamowy

STELAŻaluminium anodowane
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
ROZMIARY1 panelowe
2 panelowe
3 panelowe
x panelowe
WAGA3kg - 4kg
WYMIARY TRANSPORTOWE90 x 50 x 45cm

Płotek reklamowy można dowolnie rozbudowywać poszerzając o kolejne moduły tworząc większe pole do reklamy.

wymiary płotki reklamowe z nadrukiem

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Solidne​​ płotki reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Oferowane przez naszą firmę płotki z nadrukiem są wykonane z najwyższej klasy materiałów, które stanowią gwarancję długoletniego użytkowania. Płotki wykonane są z trwałego materiału, nieścieralnych grafik oraz solidnego stelaża aluminiowego. Jest to idealna inwestycja w nowoczesną i atrakcyjną formę reklamy, która jednocześnie zachwyci potencjalnego klienta dzięki swojej estetyce, ale i stanie się świetnym dopełnieniem przestrzeni eventowych, wywołując pozytywne skojarzenia z Twoją marką.


Potrzebujesz płotki na różne okazje?

Zamów stelaż oraz kilka wersji nadruków i zmieniaj dowolnie według własnych potrzeb.

płotek reklamowy z nadrukiem

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT