eventowe obrusy reklamowe

Dodatki eventowe to nieodłączny element kształtowania wizerunku marki oraz budowania relacji z jej otoczeniem. Korzyści płynące z zastosowania tej formy reklamy są olbrzymie, zwłaszcza jeżeli mowa o wykorzystaniu elementów dekoracyjnych. Jednym z takich dodatków są obrusy reklamowe, które doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju uroczystości firmowych, wydarzeniach branżowych i targach. Obrusy z nadrukiem można także z powodzeniem wykorzystywać w przypadku restauracji i lokali gastronomicznych. Są funkcjonalne, dodają szyku i elegancji, stanowiąc przy tym idealne dopełnienie całościowej reklamy.

Reklama tekstylna umożliwia między innymi efektowną ekspozycję logo, a co za tym idzie – skuteczną promocję marki. Może być wykorzystywana wszędzie tam, gdzie oprócz działań marketingowych, istnieje potrzeba wprowadzenia oryginalnych elementów dekoracyjnych i zadbania o niebywały efekt wizualny.

Obrusy reklamowe stanowią kluczowy element dobrej scenografii.

Jako producent obrusów reklamowych i innych dodatków eventowych, szczególną uwagę przywiązujemy przede wszystkim do dbałości o ich najwyższą jakość. Nasi klienci chętnie wybierają tradycyjne rozwiązania reklamy tekstylnej, dzięki którym mogą oni skutecznie kształtować wizerunek swojej marki.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Producent obrusów reklamowych

Oferowane przez nas obrusy stretcz, ze względu na materiał użyty do ich produkcji, charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na zagniecenia, czy wszelkie deformacje. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako funkcjonalne oraz efektowne pokrycie stołów cateringowych i wystawowych. Wszystkie obrusy reklamowe charakteryzuje bardzo dobra jakość oraz wysoka precyzja wykonania. Możliwość wykonania na nich spersonalizowanego druku, wzbogaca je o dodatkową funkcję promocyjną.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

wystarczy założyć na wybranym stoliku i gotowe!

obrusy reklamowe

Obrus reklamowy prosty

TKANINApoliester lub stretch
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA1kg - 2kg
WYMIARY TRANSPORTOWE30 x 20 x 15cm

pufa fotel wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

pufa sako wymiary

Obrus reklamowy okrągły

TKANINApoliester lub strech
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA1kg - 2kg
WYMIARY TRANSPORTOWE30 x 20 x 15cm

Solidne​​ obrusy reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Nadruki na obrusach reklamowych wykonujemy cyfrowo, zachowując najwyższą jakość i w pełni odwzorowując oryginalne kolory. Dzięki oferowanym przez nas obrusom stretch, reklama może stać się atrakcyjną dekoracją, zarówno podczas konferencji, wydarzenia branżowego, jak i uroczystości organizowanej na przykład w restauracji.


Bądź widoczny - postaw na funkcjonalne i efektowne obrusy z nadrukiem!

Przygotujemy dla Ciebie wstępny projekt graficzny, a następnie przedstawimy fotograficzną wizualizację wraz z zaaranżowanym otoczeniem, w którym odbędzie się zaplanowany przez Ciebie event.

reklamowe pufy fotele

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT