Reklamowe namioty stałociśnieniowe

Namioty stałociśnieniowe stanowią kluczowy element promocji każdej firmy na targach, eventach oraz wydarzeniach sportowych. Głównym zadaniem należącym do namiotów jest zadaszenie stworzonej przestrzeni, która zachęca do odwiedzin i zapoznania się z ofertą firmy. Dzięki atrakcyjnym nadrukom na całej powierzchni namiotu jesteśmy w stanie przyciągnąć klienta i wyróżnić się na tle szarych stoisk. Połączenie funkcji użytkowej z promocyjną sprawia, że namiot dmuchany jest idealnym narzędziem eventowym.

Przyciągnij swoich potencjalnych klientów z atrakcyjnym namiotem pneumatycznym

Namiot reklamowy zapewnia nie tylko obszerną i efektowną powierzchnię reklamową, ale także użyteczną przestrzeń, którą możemy wykorzystać do rozstawienia stoiska z materiałami promocyjnymi bądź też innej atrakcji dla odwiedzających.

Firma Inventini dokłada wszelkich starań, by nasze produkty prezentowały sobą najwyższą jakość wykonania i służyły przez lata. Jako doświadczony producent materiałów promocyjnych potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaproponować rozwiązania, które spełnią wszelkie ich potrzeby.

 

Stałociśnieniowe namioty reklamowe – Twój skuteczny sposób na promocję

Podczas targów, na koncertach i w trakcie trwania maratonów – wykorzystaj potencjał tkwiący z namiotach stałociśnieniowych z linii Pascal! Dmuchane produkty reklamowe stanowią doskonały nośnik marketingowych treści. Są duże, łatwo zauważalne, a także bardzo funkcjonalne. Dzięki namiotom stałociśnieniowym możesz stworzyć przyjemną, zacienioną strefę relaksu, estetyczne stoisko promocji Twoich usług, a nawet mały punkt gastronomiczny. Ilość rozwiązań jest niemal nieograniczona – zaplanuj swoją idealną reklamę na namiocie stałociśnieniowym, a my wykonamy ją dla Ciebie.Wystawowe namioty stałociśnieniowe są bardzo praktyczne, lekkie i łatwe w montażu. Mimo że po rozłożeniu zapewniają Ci dużą przestrzeń reklamową, złożone są nieduże i proste w transporcie. Aby to zadanie było jeszcze łatwiejsze, do zamówionego przez Ciebie namiotu dołączamy poręczną, zapinaną na suwak torbę transportową, dzięki której bez problemu przeniesiesz swój namiot w wybrane przez Ciebie miejsce.

 

Szybki montaż i wyjątkowa wytrzymałość? Wybierz namiot stałociśnieniowy Inventini!

To jednak nie koniec zalet i dodatków do eventowych namiotów stałociśnieniowych z linii Pascal. Warto wspomnieć, że swój nowy namiot rozłożysz w zaledwie 180 sekund! Aby to zrobić, użyj dołączonej do zestawu pompki i w kilka chwil napełnij konstrukcję powietrzem. Naprężony namiot to nawet 36 metrów kwadratowych powierzchni reklamowej, którą możesz przeznaczyć na dowolny nadruk. Wyeksponuj swój logotyp, hasło reklamowe lub logo sponsorów i zachęć przechodzących obok ludzi do zapoznania się z Twoją ofertą!Podczas realizacji Twojego zamówienia wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i sprawdzone technologie. Każdy produkowany przez nas namiot stałociśnieniowy z nadrukiem wykonany jest z wytrzymałego poliestru i wkładu poliuretanowego, które są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie promieni UV. Dbamy także o jakość wydruku – wykorzystywany w naszej pracy ekologiczny druk sublimacyjny jest gwarantem żywych, idealnie odwzorowanych kolorów oraz ich wyjątkowej trwałości.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Namioty stałociśnieniowe - szybkie zadaszenie​​ podczas​​ każdego eventu!

Namioty reklamowe, w tym stałociśnieniowe, wyróżniają się przede wszystkim tym, że oprócz funkcji marketingowych mają także duże walory praktyczne. Rozstawione pod takim namiotem stoisko nie tylko wygląda profesjonalnie, ale jest również chronione przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jeśli podczas eventu zacznie padać deszcz, możemy być pewni, że pod naszym namiotem skupią się potencjalni klienci, szukając schronienia, mając jednocześnie styczność z prezentowaną przez nas ofertą.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

wystarczy ułożyć w wybranym miejscu i są gotowe do siedzenia

reklamowe namioty stałociśnieniowe

Namiot stałociśnieniowy

WYPEŁNIENIEwkład poliuretanowy
TKANINApoliester
NADRUKIekologiczny druk sublimacyjny
WAGA3m - 15kg
4m - 19kg
5m - 27kg
6m - 38kg
WYMIARY TRANSPORTOWE140 x 70 x 50cm

Zestaw składa się z szczelnej konstrukcji z poliuretanu, poszycia z tkaniny poliestrowej, torby transportowej, kotw mocujących, pompki ręcznej. Nadruk wykonywany metodą sublimacyjną jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV

pufa fotel wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

Solidne​​ dmuchane namioty reklamowe​​ z​​ nadrukiem

Namioty stałociśnieniowe nie wymagają użycia wentylatora, przez co ich użytkowanie jest proste i praktyczne. Za sprawą niewielkiej wagi transport i rozłożenie namiotu nie sprawia żadnych problemów. Namiot wykonany jest z tkaniny poliestrowej, która cechuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne, zapewniając długą trwałość produktu.


Dzięki zastosowaniu techniki druku cyfrowego, jesteśmy w stanie wcielić w życie dowolny projekt, ozdabiając namiot każdym wzorem i logotypem firmy. Wykonany nadruk jest trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV oraz przede wszystkim ekologiczny.


Stwórzmy niepowtarzalny namiot dmuchany

Namiot dmuchany to nośnik reklamowy o wysokimpoziomie estetyki, a nasi pracownicy służą radą już na etapie projektowania, dbając o to, by uzyskać jak najlepszy efekt.

reklamowe namioty dmuchane z nadrukiem

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT