W dniach 22-23 lipca mieliśmy okazję przetestować namioty eventowe Inventini w wersji standard (sześciokątny profil 45 mm) w niezwykle trudnych warunkach na imprezie rowerowej.

Nasze namioty od niedawna pojawiły się na wyposażeniu firmy Flybag. W weekend 22-23 lipca odbywała się cykliczna impreza Flybag Challenge, podczas której namioty z nadrukiem przeszły chrzest bojowy. Jak co roku impreza składała się z części pokazowej, szkoleń oraz zawodów. Cały weekend był przepełniony rowerowymi atrakcjami dla miłośników dirt jumpingu i bmx. Event rozpoczynał się w sobotę przed południem, pogoda idealnie nadawała się do zabawy na świeżym powietrzu. W Świerklanach gdzie znajduje się baz Flybag pojawiło się wielu amatorów i miłośników dwóch kółek. Nie zabrakło też profesjonalistów od skakania i trików.

Podczas imprezy można było zarówno oglądać zmagania zawodników, jak również samemu spróbować sił w skakaniu. Dzięki możliwości lądowania na miękkiej poduszce nawet amatorzy skakania byli bezpieczni. Imprezie towarzyszyły również inne atrakcje zorganizowane przez sponsorów. To czego na pewno nie brakowało to sportowej rywalizacji i dobrej atmosfery. Baza Flybag wyglądała świetnie z lotu ptaka jak również z poziomu uczestnika imprezy. Zadaszenie zapewniały m.in. namioty reklamowe z nadrukiem wyprodukowane przez Inventini, natomiast miejsca siedzące dla strudzonych uczestników zapewniały leżaki z nadrukiem również wyprodukowane przez nas.

Impreza zarówno w sobotę jak i niedzielę przebiegała zgodnie z planem i w świetnym klimacie zapewnionym przez organizatorów. Niestety nic nie może być perfekcyjne i pogoda kilka razy pokrzyżowała plany. Mimo, że na początku weekend zapowiadał się słonecznie i ciepło, uczestników i organizatorów kilka razy zaskoczył niespodziewany ulewny deszcz z burzą. Całe szczęście organizatorzy byli przezorni i zamówili u nas namioty na event, dzięki którym zapewnili schronienie dla uczestników. Definitywnie nasze produkty eventowe po raz kolejny sprawdziły się nawet w najtrudniejszych warunkach. Użytkownicy leżaków i namiotów byli zadowoleni, a to nas niezmiernie cieszy i napędza do dalszej pracy.

Więcej o Flybag Challenge znajdziecie na Facebooku Fylbag. Natomiast wszystkich zainteresowanych namiotami zapraszamy do lepszego zapoznania się z produktem -> NAMIOTY REKLAMOWE

Kategoria Aktualności

Zobacz również:

Aktualności

Świecący słup reklamowy na pilota!

Innowacyjny produkt stałociśnieniowy Świecący słup reklamowy Pascal to nasz nowy produkt, który nie wymaga stałego zasilania zewnętrznego. Lekki, łatwy w obsłudze, wyposażony w akumulatory służy do ekspozycji wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Sprawdzi się

Czytaj więcej…

Aktualności

System obsługi zamówień online.

  Wystartował nasz system obsługi zamówień online erp.inventini.pl ! Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad rozwiązaniem, które ułatwi naszym klientom realizację zamówień w naszej firmie. Po długim okresie prac opracowaliśmy nasz autorski system do zarządzania produkcją.

Czytaj więcej…

Aktualności

Repliki produktów- flagi w kształtach.

  Prowadzisz działalność produkcyjną i chcesz wypromować swój produkt? Mamy rozwiązanie idealnie skrojone do Twoich potrzeb. Nasza nowość jaką są repliki produktów. Replika to nic innego jak wierna imitacja produktu przypominająca swoim wyglądem flagę. Nasze

Czytaj więcej…