Prowadzisz działalność produkcyjną i chcesz wypromować swój produkt? Mamy rozwiązanie idealnie skrojone do Twoich potrzeb. Nasza nowość jaką są repliki produktów.

Replika to nic innego jak wierna imitacja produktu przypominająca swoim wyglądem flagę. Nasze repliki zalecamy do zastosowań wewnętrznych. Maksymalny rozmiar flag replik to 300 cm wysokości i 90 cm szerokości.

Produkt jest wykonany za pomocą super realistycznego wydruku sublimacyjnego, który to jest oparty na specjalnej sztywnej konstrukcji nadającej kształt odpowiedniego produktu. Całość wydruku z usztywnieniem jest umieszczona na maszcie stosowanym również w flagach reklamowych, dzięki temu możemy stosować szerokie spektrum podstaw do flag.

Replika produktu o funkcjonalności flagi jest świetna w przyciąganiu wzroku, podczas promocji produktu w supermarketach lub innych punktach sprzedaży, może pełnić również rolę POSM.

Już dzisiaj zacznij lepszą promocję swoich produktów z naszą pomocą.

Napisz do nas w celu wyceny na: biuro@inventini.com

 

Kategoria Aktualności

Zobacz również:

Aktualności

Świecący słup reklamowy na pilota!

Innowacyjny produkt stałociśnieniowy Świecący słup reklamowy Pascal to nasz nowy produkt, który nie wymaga stałego zasilania zewnętrznego. Lekki, łatwy w obsłudze, wyposażony w akumulatory służy do ekspozycji wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Sprawdzi się

Czytaj więcej…

Aktualności

Namioty Inventini na imprezie Flybag Challenge

  W dniach 22-23 lipca mieliśmy okazję przetestować namioty eventowe Inventini w wersji standard (sześciokątny profil 45 mm) w niezwykle trudnych warunkach na imprezie rowerowej. Nasze namioty od niedawna pojawiły się na wyposażeniu firmy Flybag.

Czytaj więcej…

Aktualności

System obsługi zamówień online.

  Wystartował nasz system obsługi zamówień online erp.inventini.pl ! Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad rozwiązaniem, które ułatwi naszym klientom realizację zamówień w naszej firmie. Po długim okresie prac opracowaliśmy nasz autorski system do zarządzania produkcją.

Czytaj więcej…