Wystartował nasz system obsługi zamówień online erp.inventini.pl !

Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad rozwiązaniem, które ułatwi naszym klientom realizację zamówień w naszej firmie. Po długim okresie prac opracowaliśmy nasz autorski system do zarządzania produkcją. Istotną część w systemie stanowi element panelu klienta.

Dzięki utworzeniu panelu klienta zamawiający ma możliwość zweryfikowania zamówienia przed ostatecznym zatwierdzeniem. Dostępna jest finalna wizualizacja oraz rozpisane są wszystkie produkty zamawiane przez klienta wraz z cenami. Rozwiązanie te pozwala do minimum wyeliminować błędy związane z elementami graficznymi na produktach oraz kwestie ilości i zgodności cen produktów.

Poza weryfikacją zamówienia system pozwala klientowi na kontrolę procesu zamówienia. W dowolnej chwili po zalogowaniu do systemu widzimy status naszego zamówienia. Jeśli jednak nie mamy czasu logować się do systemu i tak otrzymamy istotne informacje o statusie drogą mailową. Po wysłaniu zamówienia użytkownik otrzymuje informację o nr przesyłki i może śledzić doręczenie.

Kolejną istotną i nadal rozwijaną funkcjonalnością są rozliczenia finansowe. Od początku klient ma jasną informację jaki jest koszt zamówienia, może też z automatu pobrać fakturę pro-forma do płatności. W niedalekiej przyszłości w panelu klienta również faktura finalna będzie się generowała z automatu oraz system będzie informował o statusie płatności.

Wszystkie powyżej opisane funkcje systemu powstały w trosce o jakość obsługi klienta. Mają one ułatwić klientowi zamawianie i zapewnić maksimum wiedzy na temat statusu zamówienia. Obecnie w relacjach biznesowych nie ma cenniejszego zasobu niż czas, dlatego też kładziemy nacisk na dostęp do informacji w każdej chwili i na bieżąco.

Ułatwiamy również naszym klientom działania biznesowe w ten sposób, że mają pełen dostęp do historii swoich zamówień, dlatego też w każdej chwili można bez większego problemu ponowić zamówienie lub odwołać się do konkretnego zamówienie w celu działań serwisowych. Można też śledzić kwestię wydatków na konkretne działania promocyjne za pomocą historii zamówień.

Jeśli chcesz się przekonać jakie łatwe i przyjemne może być zamawianie namiotów reklamowych, flag, parasoli bądź siedzisk z reklamą skontaktuj się z nami i sprawdź!

Kategoria Aktualności

Zobacz również:

Aktualności

Świecący słup reklamowy na pilota!

Innowacyjny produkt stałociśnieniowy Świecący słup reklamowy Pascal to nasz nowy produkt, który nie wymaga stałego zasilania zewnętrznego. Lekki, łatwy w obsłudze, wyposażony w akumulatory służy do ekspozycji wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Sprawdzi się

Czytaj więcej…

Aktualności

Namioty Inventini na imprezie Flybag Challenge

  W dniach 22-23 lipca mieliśmy okazję przetestować namioty eventowe Inventini w wersji standard (sześciokątny profil 45 mm) w niezwykle trudnych warunkach na imprezie rowerowej. Nasze namioty od niedawna pojawiły się na wyposażeniu firmy Flybag.

Czytaj więcej…

Aktualności

Repliki produktów- flagi w kształtach.

  Prowadzisz działalność produkcyjną i chcesz wypromować swój produkt? Mamy rozwiązanie idealnie skrojone do Twoich potrzeb. Nasza nowość jaką są repliki produktów. Replika to nic innego jak wierna imitacja produktu przypominająca swoim wyglądem flagę. Nasze

Czytaj więcej…